ДоброДар интернет-магазин отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
222 отзыва / 14163 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Якісне насіння, швидка доставка

Марина Марина 3 мин 27 сек назад
Вже третій рік замовляю у ДоброДарі насіння овочів, квітів та саджанці ягідних культур для свого саду. Найперше, що хочу відзначити - якість насіння, розсада завжди сильна, врожаї великі. Минулого року замовляла томати Берклі Тай-Дай та Блеве Р20, відмінний смак, дуже рекомендую. Цьогоріч теж замовила велику партію насіння, прислали швидко, все за списком.
Достоинства:
  1. великий вибір, висока якість насіння та садженців
Недостатки:
  1. немає

Якісні саджанці та насіння

Ніна Ніна понедельник, 19 апреля
Замовляю тут часто насіння, саджанці, добрива. Дуже подобається цей інтернет-магазин, менеджери завжди, коли потрібно консультують, можуть порадили, що краще. Дуже широкий асортимент товарів. Ціни адекватні. Всіма своїми замовленнями задоволена, насіння завжди свіжі, саджанці живі. Замовлення приходить швидко, за 2-3 дні.
Достоинства:
  1. Широкий асортимент
  2. Якісні насіння та саджанці
  3. Швидка доставка
Недостатки:
  1. Немає

Чудовий Інтернет-магазин

Поліна Поліна воскресенье, 18 апреля
Купувала в цьому магазині саджанці фікуса Бенджаміна та цибулю саджанку сортів Ромі, Гледстоун та Центуріон. Саджанці прийшли в гарному стані, не сухі, листочки зелені. Цибулька теж дуже якісна, полотна, жодної запсованої. Я залишилась задоволена якістю товарів та обслуговуванням. Замовлення прийшло швидко, на пошті все оглянула та забрала свою посилку.
Достоинства:
  1. Якісний товар
  2. Швидка доставка
Недостатки:
  1. Жодних

Якісні товари

Олена Олена суббота, 17 апреля
Чудовий магазин, має дуже широкий асортимент. Замовляла тут насіння овочів та насінневу картоплю декількох сортів, а також добрива. Після оформлення замовлення одразу перезвонив менеджер, уточнив деталі. Замовлення прийшло швидко. Все гарно запаковане. Особливо переживала в якому стані буде картопля, але марно, картопля чудова. Ще хочу замовити тут саджанці смородини.
Достоинства:
  1. Швидка доставка
  2. Широкий асортимент
  3. Якісні товари
Недостатки:
  1. Немає

Как я просрала 1600 гривен.

Ирина Ирина пятница, 16 апреля
Начну с того, что шикарные фото на сайте совершенно не соответствуют действительности. Посылку на укрпочту прислали без разрешения на вскрытие, хоть заказывала на новую почту. И не удивительно. Если бы я вскрыла этот гроб с сухоцветами, я бы его не забирала. Просто помойка. Не знаю, что из этих дохликов выживет, но надежды мало. Больше НИКОГДА не буду ничего покупать у... Читать отзыв Начну с того, что шикарные фото на сайте совершенно не соответствуют действительности. Посылку на укрпочту прислали без разрешения на вскрытие, хоть заказывала на новую почту. И не удивительно. Если бы я вскрыла этот гроб с сухоцветами, я бы его не забирала. Просто помойка. Не знаю, что из этих дохликов выживет, но надежды мало. Больше НИКОГДА не буду ничего покупать у этих аферюг ничего. И вам не советую. Ещё и не весь заказ положили, но отмечу, что обещали решить этот вопрос.ДоброДар интернет-магазин - Как я просрала 1600 гривен. ДоброДар интернет-магазин - Как я просрала 1600 гривен.
Достоинства:
  1. Не обнаружено
Недостатки:
  1. Сплошные

прекрасный магазин!

Карина Карина четверг, 15 апреля
Почну з того,що давно хотіла купити насіння, але сходити в магазин не було можливості.Натрапила в Інтернеті на даний сайт.Перше,що привернуло мою увагу-це оформлення сайту,а точніше те,що товари дуже зручно розділені на категорії-дуже легко знайти те, що потрібно.Друге, що мене вразило-це низькі ціни(не в кожному магазині такі зустрінеш).Насіння прийшли в термін, все було добре упаковано і вони дуже качественнние.Раджу всім даний... Читать отзыв Почну з того,що давно хотіла купити насіння, але сходити в магазин не було можливості.Натрапила в Інтернеті на даний сайт.Перше,що привернуло мою увагу-це оформлення сайту,а точніше те,що товари дуже зручно розділені на категорії-дуже легко знайти те, що потрібно.Друге, що мене вразило-це низькі ціни(не в кожному магазині такі зустрінеш).Насіння прийшли в термін, все було добре упаковано і вони дуже качественнние.Раджу всім даний магазин!

Якість послуг

Гость Гость среда, 14 апреля
Хотіла зробити замовлення насіння в інтернет магазині, бо ніколи до цього не купувала там нічого. Приблизно хвилин двадцять я переглянула декілька сайтів, та знгайшла сайт Енергодару, ознайомилась з асортиментом, зробив замовлення! Дуже задоволена тим, що посилка надійшла вже на наступний день, все було добре та якісно упоковано, все що замовляла, все отримала. Дукую!

Якість послуг відмінна

Сергей Явнов Сергей Явнов среда, 14 апреля
Робив замовлення в Енергодарі он лайн на сайті в інтернеті. Насіння були доставлені вчасно, асортимент повність співпадав з моїм замовленням. Упаковано все добре. Дякую, молодці !

Этот магазин советую

Виктор Смехов Виктор Смехов вторник, 13 апреля
Я много раз семена покупал в магазине ДоброДар. Хороший выбор, вполне разумные цены, так что я даже не знаю, что еще можно добавить. В отличие от многих других магазинов, где возможно через интернет заказать те же семена, ДоброДар радует быстрой доставкой и тем, что семена хорошо упаковываются. Раньше вот на рынке покупал, но там и цены выше стали, и качество... Читать отзыв Я много раз семена покупал в магазине ДоброДар. Хороший выбор, вполне разумные цены, так что я даже не знаю, что еще можно добавить. В отличие от многих других магазинов, где возможно через интернет заказать те же семена, ДоброДар радует быстрой доставкой и тем, что семена хорошо упаковываются. Раньше вот на рынке покупал, но там и цены выше стали, и качество сомнительное.

Обслужили вежливо

Щербина Н.М. Щербина Н.М. вторник, 13 апреля
Это худший из всех интернет магазинов.Саженцы клубники (цена не из дешевых) имели вид выброшеных на мусор.корни трухлые,несколько саженцев вообще не имели право забирать для продажи.с них толку не будет.Бесчувственные.бесчеловечные хапуги.Из трех саженцев малины-два мертвые.НЕ ПОКУПАЙТЕСЬ НА КРАСИВЫЕ КАРТИНКИ.Большой грех берете на себя-производители и продавцы добродара.Не имеете права так называться.БРЕХЛОДАР-вот ваше имя.

Жахливо! Не рекомендую

Марина Марина суббота, 10 апреля
Погано! Після замовлення не передзвонили, аж через днів 10, або й більше прийшло смс, що відправлено, хоча я вже на цю пору в іншому місці закупилась. Йшло ще 6-7 днів. Товар, взагалі, нема про що говорити. Корінці і клубні трухлі , гнилі і сухі!цибулини гладіолусів і лілій маленькі! Як таке можна впарювати!

Чудовий магазин

Ольга Ольга четверг, 8 апреля
Замовляла багато насіння на розсаду в Добродарі ще в лютому. Томати, перці, баклажани, айстри. Все повсходило, вже попікіровала, рослини міцні, красиві. Сподобався дуже великий вибір на сайті, хочеться замовити все і одразу. Деякі сорти знайшла лише тут. Прислали замовлення оперативно, та ще й зробили безкоштовну доставку Укрпоштою. Зараз замовила саджанці троянд, яблунь та порічки.

Хороший сервіс

Віктор Віктор среда, 7 апреля
На початку березня замовив тут насіння помідора, вже скоро розсаджувати саджанці. Ціна сподобалась, раніше купував дорожче. Доставили замовлення швидко, з оплатою проблем не виникло.На початку березня замовив тут насіння помідора, вже скоро розсаджувати саджанці. Ціна сподобалась, раніше купував дорожче. Доставили замовлення швидко, з оплатою проблем не виникло. Розсада виросла без проблем(в мене для цього спеціальне місце в квартирі).... Читать отзыв На початку березня замовив тут насіння помідора, вже скоро розсаджувати саджанці. Ціна сподобалась, раніше купував дорожче. Доставили замовлення швидко, з оплатою проблем не виникло.На початку березня замовив тут насіння помідора, вже скоро розсаджувати саджанці. Ціна сподобалась, раніше купував дорожче. Доставили замовлення швидко, з оплатою проблем не виникло. Розсада виросла без проблем(в мене для цього спеціальне місце в квартирі). Думаю на літо купити капусту/та ще деяку зелень. В цілому задоволений - дякую за вашу роботу

рекомендую

Ольга Ольга вторник, 6 апреля
Напротязі трьох років замовляю все на дачеу ділянку у вас. Минулого року замовила садженці полуниці, дуже задоволена, ягіда велика, "родить" багато. Зараз щє замовила у вас садженці полуниці, сподіваюсь, що вона буде не гіршою. Відправка швидка, є можливість зробити зворот товару, якщо щось не сподобалось. Подобається.

Получение гербария!

Блажкевич Василий геннадиевич Блажкевич Василий геннадиевич воскресенье, 4 апреля
Сделал заказ на 6 сортов клубники,
2 сорта мяты и 1 кустик лаванды.
В итоге получил половину заказа в
Виде гербария.
Особо рад лаванде- сухостой !

Я рекомендую!

Віра Віра пятница, 2 апреля
Замовили на сайті 6 цибулин півоній. Посилку отримали через 14 днів. Кожен сорт півонії упакований в окрему упаковку і підписаний. При огляді дефектів не виявлено. Коріння рослин хороші. На кожному вже є пророслі нирки. Півонії посадили, чекаємо позитивних результатів.

Морочать голову

Гость Гость четверг, 1 апреля
Замовила насіння 25.03.2021,консультант передзвонила уточнила адресу доставки і суму,сказала що доставка буде через тиждень.Тиждень минув,і все ніби як домовлялися мені прийшло повідомлення з ТТН пошти,яке я ввожу а воно не відстежується...пишу їм у месенджер з питанням що це за номер?і кидаю скрін з додатка,що ном.не зареєстровано.Мені у відповідь "смииислі шо за номер!!!пошти!!!!"із млн знаками...ну з клієнтоорієнтованістю панятна...звоню наступного дня та... Читать отзыв Замовила насіння 25.03.2021,консультант передзвонила уточнила адресу доставки і суму,сказала що доставка буде через тиждень.Тиждень минув,і все ніби як домовлялися мені прийшло повідомлення з ТТН пошти,яке я ввожу а воно не відстежується...пишу їм у месенджер з питанням що це за номер?і кидаю скрін з додатка,що ном.не зареєстровано.Мені у відповідь "смииислі шо за номер!!!пошти!!!!"із млн знаками...ну з клієнтоорієнтованістю панятна...звоню наступного дня та сама тєма: смислі то пошти номер вечером відстежете...і так пішов 3 день і номер не відстежується.
Достоинства:
  1. Великий вибір
Недостатки:
  1. Вигорівші напевно консультанти,або такі є грубіяни
  2. довга доставка,яка пояснюється сезоном

Дуже зручно

Вікторія Вікторія четверг, 1 апреля
Дуже зручно замовляти по пошті. Вчора отримала свою посилку з насінням. Все гарно упаковано, пошкоджень упаковок не має, наявна квитанція з переліком всього замовлення. Хочу відмітити велику кількість на сайті інформаційного матеріалу, також самого насіння. Дякую консультанту Сергію за роз'яснення на всі питання, які я задавала під час оформлення замовлення.
Достоинства:
  1. Зручність
  2. Наявна квитанція
  3. Великий вибір
  4. Хороші консультанти
Недостатки:
  1. -

Замовляю постійно

Надія Надія четверг, 25 марта
Все ОК. Замовляла на посівну та для розведення розсади вдома. Вже не перший раз тут замовляла, критичних проблем не виникало. Інколи не знаходила потрібного товару, але консультант пояснювала коли він з'явиться. Мені сподобався великий вибір товару, наявність фото що відповідають дійсності, якість товару перевірена не один раз. У подальшому звісно замовлятиму тут.
Достоинства:
  1. Не відмічаю
Недостатки:
  1. великий вибір товару, наявність фото що відповідають дійсності, якість товару перевірена не один раз

Вдячна за хороший сервіс

Вікторія Вікторія среда, 24 марта
Вдячна за хороший сервіс. Нещодавно отримала замовлення з цього сайту. Довелося замовляти онлайн, тому що офлайн зараз не зовсім безпечно через цей коронавірус часто ходити по магазинах. На всі мої питання щодо підібраного товару відповіли. Озвучили час та суму за доставку, все це відповідало дійсності. Сюрпризів з отриманням товару на щастя не було.

Ужас. Незвязуйтесь з добродаром

Светлана Светлана вторник, 23 марта
Гибридные насиння капусты просроченные.. Не зийшлы били баклажаны зовсим, помидоры нептун зовсим не зийшлы остальные подано. Перец теста не зийшлы. З жаром думаю шо буде з огиркамы бурякамы и капустой. А гроши заплатила не Мали.

Я настійно рекомендую!

Оля Оля понедельник, 22 марта
Чого тут тільки немає, щоб посадити або удобрити грунт. Мені саме тому ДоброДар і подобається, що тут величезний вибір саджанців, насіння і добрива, які я купую щовесни ось уже кілька років. Крім великого вибору хотілося б виділити хорошу якість і доступні ціни, на відміну від місцевих цін, які з кожним роком зростають шаленими темпами. Я настійно рекомендую!

Рай для садівника

Анастасія Анастасія 20 марта, 2021 год
Замовляю у цьому інтернет-магазині вже не перший раз. Це справжній рай для таких закоханих у землю людей. Дуже задоволена якість і насіння, і саджанців, і цибулин. Цоьго року замовила саджанці полуниці, ожини, а також давно мріяла завести гортензію. Доставка Новою поштою, що є дуже зручним. Все прийшло дуже швидко. Товар перевіряла ще на пошті, не було жодної пошкодженої рослинки. Все... Читать отзыв Замовляю у цьому інтернет-магазині вже не перший раз. Це справжній рай для таких закоханих у землю людей. Дуже задоволена якість і насіння, і саджанців, і цибулин. Цоьго року замовила саджанці полуниці, ожини, а також давно мріяла завести гортензію. Доставка Новою поштою, що є дуже зручним. Все прийшло дуже швидко. Товар перевіряла ще на пошті, не було жодної пошкодженої рослинки. Все чудово. Дякую вам.

Гарний магазин!

Тамара Тамара 17 марта, 2021 год
Саджанці полуниці Mieze Schindler декілька днів тому купила в Добродарi. Хороші саджанці, якість дійсно мені сподобалась, до того ж вартість прийнятна. Помітила, що тут в цілому досить великий вибір саджанців не тільки полуниці, а й інших ягід. Якість в порядку, нормальні ціни, доставка швидка, тому нічого поганого сказати точно не можу.
Спасибі, раджу!

Гарна якість товару

Anna Tronenko Anna Tronenko 16 марта, 2021 год
Користуюся послугами цього інтернет-магазину не вперше. Замовляла в тому році цибулини кал, ірисів та саджанці роз. Весь товар прийшов добре упакований, належної якості, все прийнялися. Доставка Новою Поштою, один тільки раз була затримка більше тижня, а так завжди все в сроки. Співробітники приємні, завжди вислухають, допоможуть вирішити всі питання.В цьому році замовила цибулини гіацинтів та насіння овочів. Тепер у... Читать отзыв Користуюся послугами цього інтернет-магазину не вперше. Замовляла в тому році цибулини кал, ірисів та саджанці роз. Весь товар прийшов добре упакований, належної якості, все прийнялися. Доставка Новою Поштою, один тільки раз була затримка більше тижня, а так завжди все в сроки. Співробітники приємні, завжди вислухають, допоможуть вирішити всі питання.В цьому році замовила цибулини гіацинтів та насіння овочів. Тепер у мене на підвіконні весна, а насіння жде своєї черги. Загалом послугами задоволена. Дякую за роботу.

Задоволенна якістю

Юлія Юлія 13 марта, 2021 год
Прекрасний сервіс - швидко, якісно, зручно. Замовляла багато саджанців, смородину, троянди, кліматеси, виноград, ожина, гартензію і т.п. Саджанці відмінної якості, прекрасно упаковані. Не було ні одного спорченого.
Я рада що для себе відкрила цей магазин. Надалі теж планую користуватися послугами магазину і буду рекомендувати знайомим. Ще раз величезне Дякую.

Рекомендую дуже!

Настя Настя 10 марта, 2021 год
Добродар - це такий магазин, який можна сміливо назвати раєм для садівників і городників, тому що тут є дійсно все. І це не якась там реклама, а факт. Сама я про цей магазин дізналася не так давно, а як дізналася, то відразу серйозно закупилась садовими інструментами і різними саджанцями рослин. Звичайно ж, залишилася всім задоволена. Хочу подякувати магазину!
Достоинства:
  1. асортимент, ціни, швидка доставка
Недостатки:
  1. такого нема

Крутий магазин

Олег Олег 8 марта, 2021 год
Різні товари для дачі купував тут. Іноді брав грунт, городній інвентар, але частіше саджанці, розсаду і насіння купую. У цьому магазині дуже подобається величезний вибір і приємні ціни, тому інших варіантів для себе не бачу. ДоброДару хочу подякувати і порекомендувати іншим городникам цей магазин. До речі, доставка тут на диво швидка, тому я не скаржуся.
Достоинства:
  1. Ассортимент, доставка, цiни
Недостатки:
  1. Не бачу

Рекомендую магазин

Тетяна Тетяна 7 марта, 2021 год
Мені подобається магазин ДоброДар, я його порекомендувати можу в будь-яку хвилину. Тільки тут і купую саджанці та насіння для свого городу і теплиці. Жодного разу ще не було проблем, завжди влаштовувала висока якість і нормальні ціни, доставка ж швидка.
Гарний магазин, аналогів якому в українському інтернет-просторі просто немає, тому і рекомендую його.

Задоволенна якістю

Іринка Іринка 6 марта, 2021 год
Щорічно тут замовляю насіння, дуже якісні, схожість відмінна. Є різні новинки і консультування на висоті. У минулому сезоні накупляла цибулини лілій - здорові, пружні, без плям, великі - прям дуже хороші. Мені магазин подобатися, рекомендую.