Детский сад "Країна дитинства" отзывы клиентов

Детский сад "Країна дитинства" отзывы клиентов
2 отзыва / 134 просмотра

Рекомендую

Гость Отзыв написан понедельник, 4 марта
Думала,что мой ребенок не садиковский ,оказалось что садик был не тот. Бежим утром с удовольствием.С мужем иногда по вечерам
в шоке ) Саша рассказывает ,то про то как устроен организм человека,то про химические исследования,то про то как они огород сажали.Мы столько не знаем,сколько он))) Мы очень довольны! Рекомендуем садик на Флоренции "Країну дитинства"!

садок на Бучми

Гость Отзыв написан 27 декабря, 2018 год
Ми прийшли у садочок на Бучми у жовтні місяці. Оскільки дітки у групі зовсім маленьки(ясельки), я трохи хвилювалася про те , як пройде адаптація моєї дитини. Наразі я дуже задоволена роботою вихователів, вони- справжні професіонали і великі трудівниці. А Новорочне свято- просто неймовірне! Дуже дякую нашим чарівним вихователям і музичному керівнику за їхню любов до діей та вміння знайти...  Читать отзыв Ми прийшли у садочок на Бучми у жовтні місяці. Оскільки дітки у групі зовсім маленьки(ясельки), я трохи хвилювалася про те , як пройде адаптація моєї дитини. Наразі я дуже задоволена роботою вихователів, вони- справжні професіонали і великі трудівниці. А Новорочне свято- просто неймовірне! Дуже дякую нашим чарівним вихователям і музичному керівнику за їхню любов до діей та вміння знайти підхід до кожної дитини.

Детские сады

MONTESSORI SCHOOL на Позняках