Дитячий клуб повного дня «KITA» Німецької школи м.Києв отзывы клиентов

Дитячий клуб повного дня «KITA» Німецької школи м.Києв отзывы клиентов
2 отзыва / 474 просмотра

Хорошо

Наталья (Украина) Отзыв написан 12 ноября, 2018 год
Садик, похоже, создан по немецким стандартам. С одной стороны, погружение в языковую среду. с другой стороны, много творческих занятий - лепка, рисование, танцы, музыка, театральное искусство. С третьей стороны - большое внимание уделяют физическому развитию ребенка.
Готовят детей для учебы в Немецкой школе, которая от государства Германии и работает по немецкой и украинской программе. Правда, это уже совсем другая...  Читать отзыв
Готовят детей для учебы в Немецкой школе, которая от государства Германии и работает по немецкой и украинской программе. Правда, это уже совсем другая история.
Достоинства:
  1. разностороннее развитие
Недостатки:
  1. Готовят детей для учебы в Немецкой школе.

Willkommen) Будемо раді вас бачити

KITA Kiew (Украина, Kiev) Отзыв написан 7 ноября, 2018 год
У нашому клубі ми пропонуємо близько 60 дітям віком від 1,5 до 6 років турботливий догляд, виховання та навчання.
У центрі нашої уваги – всесторонній розвиток дітей, якого ми досягаємо завдяки, зокрема, таким видам діяльності:
вільна гра

музична та художня діяльність
театр
циркове мистецтво
гончарство
гігієнічне виховання та передача знань про природу і техніку
дошкільна програма
інтенсивна співпраця з Німецькою школою в Києві
педагогічні консультації

Суть нашої роботи полягає у підготовці дітей до навчання у Німецькій школі в Києві.

Особливістю нашого садка є ознайомлення з різними культурами і пов’язана з цим багатомовність. Щоденне ознайомлення з іншими культурами, особливо України як приймаючої країни, відбувається на основі толерантності та поваги. Повсякденною мовою у нашому садку є німецька мова, діти ознайомлюються також і з німецькою культурою. Розвиток мовних навичок, з огляду на міжкультурний характер садочка, має особливе значення.

Сайт: www.kita.kiev.ua
Тел.: (044) 379-32-17