Дистанционная школа Акцент отзывы

Дякуємо! Все подобається.

Ніна Світозар Ніна Світозар воскресенье, 18 апреля
Хочу від усієї нашої сім'ї висловити подяку колективу школи Акцент. Дітям подобається, тільки прокидаються - самі одразу до занять. Можливо тому, що ніхто не тисне та не примушує. Уроки у записі, учителі дають тему зрозуміло. На початку навчального року переживали, щоб діти виконували завдання та контрольні, але за тиждень розібрались із системою та розкладом. Дуже задоволені та вдячні!
Достоинства:
  1. Вільний режим навчання; є розклад занять, на який можна орієнтуватись; доступно викладаються теми уроків.

Учимся с удовольствием

Татьяна Алексеевна Татьяна Алексеевна пятница, 2 апреля
Очень довольны школой. Соответствует всему, что есть на сайте и что рассказывал менеджер, когда записывались в школу. Учителя доброжелательные. Сыну нравится.
Достоинства:
  1. Внимательные и доброжелательные учителя.

Все супер, рекомендую!!!

Інна Олексіївна Інна Олексіївна 16 марта, 2021 год
Вирішили спробути навчатись дистанційно, тому що, живемо в невеликому селі, де одна школа, і в якій нам не подобається рівень навчання. Їздити в місто незручно, це рано вставати, діти дуже втомлюються. Обирали школу все літо, впала в очі інформація про школу "Акцент" - школа нова, інформації було мало але ми ризикнули, бо сподобалось як все організовано. Навчальний рік... Читать отзыв Вирішили спробути навчатись дистанційно, тому що, живемо в невеликому селі, де одна школа, і в якій нам не подобається рівень навчання. Їздити в місто незручно, це рано вставати, діти дуже втомлюються. Обирали школу все літо, впала в очі інформація про школу "Акцент" - школа нова, інформації було мало але ми ризикнули, бо сподобалось як все організовано. Навчальний рік добігає кінця - жодного разу не пошкодували що навчаємось в "Акценті". Артемчик навчається у 5 класі а старша Ангелінка у 9 класі. Особливо подобається математика, а також діти взахваті від уроків Історії Сергія Володимировича. А Артемчик на уроках парці навіть навчився вишивати rolleyes
Достоинства:
  1. Зручний розклад, можна повторно переглянути уроки.

Вдячні колективу школи

Наталія Коваленко Наталія Коваленко 16 марта, 2021 год
Подобається, як організоване навчання в молодшій школі: є онлайн уроки, але дитина не привязана до компютера, оскільки в онлайн проходить математика, письмо, читання, Я і світ, англійська. Учнів в онлайн групі мало, нам обіцяли, що буде не більше семи - так і є. Дуже привітні вчителі та адміністрація - питання вирішуються швидко.

Учимся с удовольствием!

Елена Правдина Елена Правдина 11 марта, 2021 год
Наконец-то учеба в школе не вызывает негативных эмоций - сын учится с удовольствием, мама спокойна! Считаю, что дистанционка - находка для медлительных интровертов, особенно если правильно организована, как в "Акценте", - спасибо огромное команде!

Без напряжения

Анастасия Дмитриевна, мама 8-классника Анастасия Дмитриевна, мама 8-классника 9 марта, 2021 год
Сын учится в 8 классе. Перешли потому, что учителя сильно "прессовали" в прежней школе в плане успеваемости - из-за этого вообще перестал учиться, прогуливал, не делал домашние задания. Здесь поначалу тоже было непросто, но учителя и администрация реагировали мягко, но настойчиво. Первый семестр окончил не очень успешно, а во втором пошел "в гору" по оценкам. Главное, что потихоньку возвращается... Читать отзыв Сын учится в 8 классе. Перешли потому, что учителя сильно "прессовали" в прежней школе в плане успеваемости - из-за этого вообще перестал учиться, прогуливал, не делал домашние задания. Здесь поначалу тоже было непросто, но учителя и администрация реагировали мягко, но настойчиво. Первый семестр окончил не очень успешно, а во втором пошел "в гору" по оценкам. Главное, что потихоньку возвращается интерес к учебе. Поэтому решила написать отзыв (может, кому-то из родителей будет полезно, чтоб дети не мучались, если давят учителя). Команде "Акцента" - огромное спасибо!
Достоинства:
  1. нет прессинга на учеников и родителей, поэтому у детей есть желание учиться

Подобається

Анастасія, учениця 10 класу Анастасія, учениця 10 класу 8 марта, 2021 год
Навчаюсь на екстернаті в 10 класі. Подобається, що не потрібно рано вставати, є багато вільного часу. Думала, що навчатись буде легко, але математика непроста. Оцінки за перший семестр з математики і фізики навіть менше за попередню школу.
Достоинства:
  1. вільний час
  2. не треба рано вставать
Недостатки:
  1. складні фізика, хімія, особливо математика

Дистанційна школа Акцент

Мама учениці 2 класу Мама учениці 2 класу 23 февраля, 2021 год
Довго вагались, чи переходити на дистанційне навчання, оскільки я не була прихильницею такої форми взаємодії учнів з вчителем. Чекали, що закінчиться карантин, але згодом набридла невизначеність, то ходимо у школу, до сидимо вдома. Вирішили все ж таки переходити до онлайн школи, але виявилось, що уроки в режимі онлайн досить дорогі. Обрали кілька шкіл, що підходять нам за ціною, спробували пробні... Читать отзыв Довго вагались, чи переходити на дистанційне навчання, оскільки я не була прихильницею такої форми взаємодії учнів з вчителем. Чекали, що закінчиться карантин, але згодом набридла невизначеність, то ходимо у школу, до сидимо вдома. Вирішили все ж таки переходити до онлайн школи, але виявилось, що уроки в режимі онлайн досить дорогі. Обрали кілька шкіл, що підходять нам за ціною, спробували пробні дні і врешті зупинились на школі Акцент. Учителі та адміністрація доброзичливі, особливо учителька англійської мови, Валерія Сергіївна, групи невеликі – до 5 діток, усім приділяється увага. Виявилось, що навіть потрібно рівень знань підтягувати. Навчаємось третій місяць, мені й дочці дуже подобається.

Школы
Гимназия "Столица", Киев
Гимназия "Столица", Киев

Частная школа в Киеве «Basis»
Частная школа в Киеве «Basis»

Speak Up Украина
Speak Up Украина