Dila/Діла Медицинская лаборатория - вопросы и ответы

Всего 234 вопроса

Гость 17 мая, 2018 год исследование, кдл 49 Здравствуйте, сколько стоит это иследование у вас?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №49 "Комплексне обстеження вагітної в I триместрі максі" (TORCH (АТ IgG до: токсоплазми, краснухи, ЦМВ, вірусу звичайного герпесу типів 1/2, вірусу звичайного герпесу типу 2; АТ IgM до: токсоплазми, ЦМВ) 971 гр.
Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.

Вартість досліджень вказані для м. Києва.

Всю інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи відділень Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або за телефоном 044-531-94-91, 0800606777.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 3 мая, 2018 год Скільки буде коштувати аналіз крові ДГЕА-с 175? Аналіз гормональний наднирників на тестостепонтестастерон
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
Згідно прайсу медична лабораторія «Діла» виконує наступні дослідження:

Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-с) 190 грн. 1 д.
Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.

Вартість досліджень та термін виконання вказані для м. Києва.

У разі виникнення запитань, будемо раді відповісти.

Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
Укажите пожалуйста исследование которое ,Вы, планируете сдавать.
Всю информацию об исследованиях , правилах подготовки и режиме работы отделений Вы можете найти на сайте www.dila.ua или узнать по телефону 044-531-94-91, 0800606777.

В случае возникновения вопросов, будем рады ответить.

С уважением к Вашему здоровью,
Гость 13 апреля, 2018 год Какова цена анализа КДЛ 80?
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня, ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ № 80 "Урогенітальний комплекс при плануванні вагітності" (Виявлення методом REAL TIME ПЛР ДНК (БМ - зішкріб з у/г тракту): Chlamydia trachomatis, Комплексне генотипування ДНК ВПЛ 28 типів в напівкількісному форматі; Виявлення Mycoplasma hominis, Ureaplasma spp. із визначенням чутливості до 11 антибіотиків) 946 гр. 4 д.

З повагою до Вашого здоров’я,
Alina 31 марта, 2018 год Парвовирус в19 пцр Здравствуйте помогите пожалуйста расшифровать результат анализа обнаружено/не обнаружено?
Кількісне визначення ДНК parvovirus B19 ПЛР (матеріал для дослідження - плазма)
Результат - (1,7*10^3)
Одиниці вимірювання - (МО/мл)
Референтні значення - (не виявлено)
Коментарі -
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Збудник виявлений в кількості 1,7*10*3.
Для інтерпретації результата необхідно звернутися до лікаря.

У разі виникнення запитань, будемо раді відповісти.
З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 24 марта, 2018 год Льготы есть на анализы? Доброе утро,скажите пожалуйста,есть ли какие-то льготы на анализы,их у нас много,мы из Донецка.....2.вопрос:сколько стоит общий анализ крови развернутый?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Актуальні акції можливо переглянути: https://dila.ua/promotions.html
ЗАГАЛЬНИЙ РОЗГОРНУТИЙ АНАЛІЗ КРОВІ (АВТОМАТИЧНИЙ ГЕМАНАЛІЗАТОР: 31 ПОКАЗНИК) 150 гр. + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.
З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 8 марта, 2018 год Какие нормы анализа КДЛ 25 у беременной женщины? Я сдала анализ кдл 25 Мне пришол ответ я ничего в нём не понимаю на пишите мне какие нормы должны пожалуйста.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №25 "Біохімічний скринінг 2-го триместру (14-20 тижнів вагітності)" (Заг.β-ХГЛ, АФП, естріол) рекомендовано для біохімічного скринінгу вагітних з метою оцінки ризику хромосомних аномалій плоду (синдрому Дауна, Едвардса) і дефекту нервової трубки плода.
Оцінювати результат досліджень повинен лікар, тому що, результати розрахунку ризику хромосомних аномалій плоду на підставі скринінгових біохімічних досліджень - це статистичні ймовірні показники, які не є підставою для постановки діагнозу, а є показом для подальшого медико-генетичного обстеження.
З повагою до Вашого здоров’я,
Лозовая 5 марта, 2018 год результаты получить Добрый день!Сдавала бакпосев мочи в Николаеве.Ответ должен был прийти на электронную почту.Но до сих пор нету
Dila Ответ представителя Dila Добрый день,
Мы приносим свои извинения за предоставленные Вам неудобства.
Просим указать код, под которым были зарегистрированы Ваши исследования в МЛ ДІЛА или связаться с нами по телефону единой информационной службы 0 800 606 777 и оставить свои данные.

С уважением к Вашему здоровью, МЛ ДІЛА.
Наталья 5 марта, 2018 год Что включает в себя КДЛ 28?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №28 "Діагностика антифосфоліпідного синдрому" (ВА, АТ до кардіоліпіну IgG/ IgМ, Антитіла до В2-глікопротеїну IgG) 984 + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.

Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №4 "Гормональне дзеркало" (ТТГ, ФСГ, ЛГ, ПРЛ, тестостерон заг.) 706гр.
КДЛ №41 "Діагностика цукрового діабету" (НвА1с, С-пептид, індекс НОМА) 490 гр.
КДЛ №25 "Біохімічний скринінг 2-го триместру (14-20 тижнів вагітності)" (Заг.β-ХГЛ, АФП, естріол) 345 гр.
КДЛ №59 "Скринінг аутоімунного захворювання ЩЗ" (ТТГ, АТПО) 270 гр. + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.
Кортизол (у слині) 280 гр.
25-гідроксивітамін Д 390 гр.
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №4 "Гормональне дзеркало" (ТТГ, ФСГ, ЛГ, ПРЛ, тестостерон заг.) 665 гр. + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 22 февраля, 2018 год Что значит искажать результат может антибиотик, курс. Как понимать? То есть результат будет не правдивым на 100%. Или искажение касается референтных значений.
Dila Ответ представителя Dila Добрый день,
Антибактериальные средства способны исказить показатели анализов.
Тем не менее, многие врачи назначают проведение анализа для того, чтобы отследить динамику заболевания. Время проведения диагностики крови после завершения лечения антибиотиками устанавливается врачом в индивидуальном порядке, который должен учитывать результаты анализов и состояние здоровья пациента.
С уважением к Вашему здоровью,
Гость 22 февраля, 2018 год кдл3 Здравствуйте, что включает в себя анализ кдл№3?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №3 "Діагностика гіпотиреозу, як причини галактореї" (ТТГ, Т4 вільн., ПРЛ) -380 гр. + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.

Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
Это формат выдачи результатов.
С уважением к Вашему здоровью,
Олена 1 февраля, 2018 год ціна на загальний аналіз крові? доброго дня. хотіла б дізнатися які показники входять в цей аналіз і скільки буде коштувати.
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня, Олено,
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор 31 показник) 135 гр. + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.
Інформація про дослідження : dila.ua/labdir/276.html

З повагою до Вашого здоров’я,
Наталія 29 января, 2018 год КДЛ 42 Доброго дня ! Скажіть будь-ласка що саме( який пакет аналізів) в ходить до КДЛ 42. Ціна. М. Чернівці
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,Наталя,
КДЛ №42 "Оцінка функції та аутоімунного статусу ЩЗ" (ТТГ, Т4 вільн., АТПО) 385 + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 28 января, 2018 год Пренатальный скрининг Что входит в "Пренатальный скрининг с расчетом риска программой prisca" какая стоимость?
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
Расчёт риска хромосомных аномалий программой PRISCA I триместра 315 гр.
Пренатальный биохимический скрининг II триместра с расчётом риска хром.аном 370 гр.
Преаналитический этап - венозная кровь 30 гр.
• Результаты обследования выдаются в виде бланка-отчёта, графика.
В бланке указываются:
1) данные о пациентке, которые используются для коррекции медиан;
2) биохимические показатели в абсолютных значениях и скоррегированных МоМ;
3) расчитанные риски: для І триместра - трисомии 21 (синдром Дауна), трисомии 18 (синдром Эдвардса) и трисомии 13 (синдром Патау); для ІІ триместра - трисомии 21 (синдром Дауна), трисомии 18 (синдром Эдвардса) и дефекта нервной трубки плода .
Результаты расчёта риска хромосомных аномалий плода на основании скрининговых биохимических исследований - это статистические вероятные показатели, которые не являются основанием для постановки диагноза, а служат показанием для дальнейшего медико-генетического обследования.

Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №89 "Високочутливий скринінг раку шийки матки"(Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), Комплексне генотипування ДНК ВПЛ в напівкількісному форматі методом REAL TIME) 775 гр.КДЛ №81 "Діагностика запальних процесів статевих шляхів" (Chlamydia trachomatis методом REAL TIME ПЦР - зішкріб з у/г тракту; Виявлення Mycoplasma hominis, Ureaplasma spp. із визначенням чутливості до 11 антибіотиків; бактеріологічний посів урогенітальних виділень + антибіотикограма) 645
+ 35 гр. У / г забір
Гость 26 января, 2018 год Доскажите цены на КДЛ 81 и 89
+ 35 гр. У / г забір

Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №89 "Високочутливий скринінг раку шийки матки"(Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), Комплексне генотипування ДНК ВПЛ в напівкількісному форматі методом REAL TIME) 775 гр.+ 35 гр. У / г забір

Гость 18 января, 2018 год Сколько стоїт аналіз копрограма
Копрограма * 130 гр.

З повагою до Вашого здоров’я,
Анна 12 декабря, 2017 год Что такое анализы КДЛ 13 Подскажите пожалуйста стоимость КДЛ 13. Как готовится к сдаче анализа?
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №13 "Урогенітальний комплекс" (Виявлення Mycoplasma hominis, Ureaplasma spp. із визначенням чутливості до 11 антибіотиків, Виявлення ДНК Chlamydia trachomatis методом REAL TIME ПЛР - зішкріб з у/г тракту) 410 гр. + 35 гр. У / г забір

Правила підготовки пацієнта
У / г забір.
Стандартні умови: Протягом робочого дня МЛ "ДІЛА".
Важливо:
- Протягом 2-х діб перед забором матеріалу не застосовувати препаратів місцевої дії (свічки, спринцювання і ін.), утриматися від статевих контактів
- Протягом 2-х годин утриматися від сечовипускання
- Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем).
Можливо: Можливі відхилення від стандартних умов за узгодженням з лікарем.
Увага: Умови підготовки до здачі урогенітального матеріалу визначаються лікарем.
При особливих вказівках лікаря береться відповідно до зазначеної точки забору.
Детальну інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи маніпуляційних кабінетів, Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або дізнатися за телефоном: 044-531-94-91, 0800606777
З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА
Гость 1 декабря, 2017 год Задержка менструации Добрый вечер. Может ли сдача анализа КДЛ73 повлиять на первый день начала менструации?
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».

На нарушение овариально-менструального цикла забор материала не влияет.

С уважением к Вашему здоровью
Диана 21 ноября, 2017 год Здравствуйте, что такое КДЛ № 24? Здравствуйте, что такое КДЛ № 24? Что входит в этот анализ и его стоимость? Как нужно подготовится к этому анализу?
Где лучше в Киеве его сдать? График работы данного отделения? Заранее спасибо за ответ.
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня ,
КДЛ №24 "Скринінг патології шийки матки" (Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), Комплексне генотипування ДНК ВПЛ в напівкількісному форматі методом REAL TIME, скринінг 7 ІПСШ) 1230 гр. + Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні урогенітального матеріалу 35 гр.
Ціни досліджень вказано для Києва

При підготовці до проходження урогенітальних досліджень рекомендовано дотримуватися таких правил:

Протягом 2-х діб перед взяттям матеріалу не застосовувати препарати місцевої дії (свічки, спринцювання та ін.), утриматися від статевих контактів
Протягом 2-х годин утриматися від сечовипускання.
Важливо:
Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначене лікуючим лікарем).

Правила підготовки до дослідження ПАП-тест методом рідинної цитології дотримуватись наступних правил:

Протягом 2-х діб, перед взяттям матеріалу не застосовувати препарати місцевої дії (свічки, спринцювання і ін.), утриматися від статевих контактів.
Здавати матеріал до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем).
Забір здійснюється до бі-/ мануального огляду гінеколога, розширеного кольпоскопічного дослідження. Оптимально (при 28-денному менструальному циклі) на 10-20 день менструального циклу.
Важливо: забір матеріалу з шийки матки або з цервікального каналу у відділеннях МЛ ДІЛА у вагітним жінкам не проводиться.

Dila Ответ представителя Dila Доброго дня ,Надіє,
КДЛ №49 "Комплексне обстеження вагітної в I триместрі максі" (TORCH (АТ IgG до: токсоплазми, краснухи, ЦМВ, вірусу звичайного герпесу типів 1/2, вірусу звичайного герпесу типу 2; АТ IgM до: токсоплазми, ЦМВ) 860 гр.+ забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.
Ціни досліджень вказано для Києва

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 12 ноября, 2017 год КДЛ №14 что входит в анализ КДЛ №14? какая цена?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №14 "Контроль залізодефіцитної анемії (Залізо, трансферин, насичення трансферину залізом) 170,00 +

Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №5 "Скринінг причини артеріальної гіпертензії №1" (Альдостерон-ренінове співвідношення, метанефрини загальні у добовій сечі, калій у сироватці) 925 гр.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 8 ноября, 2017 год Что значат эти показатели Сдавала в Диле анализ на ХГЧ (беременность) был 34 день цикла... Результат 1740* референтны значення 5. Помогите разобраться что это значит????
Благодарим Вас за выбор МЛ Діла
Полученные Вами результаты говорят о положительном тесте ХГЧ.
Для интерпретации полученных результатов необходимо консультироваться с доктором.

С уважением к Вашему здоровью,
Гость 6 ноября, 2017 год Інформація по аналізах Скажіть будь ласка чи в м.Сарни в Ділі можна здати аналізи на : кров на пролактин, кортизол,17-ОПК,ДГЕАс, індекс вільного прогестерону. І скільки коштують ці аналізи?
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня, Гість,
17-ОКСИПРОГЕСТЕРОН (17-ОНР) 150,00
ДЕГІДРОЕПІАНДРОСТЕРОН-СУЛЬФАТ (ДГЕА-с) 180,00
ІНДЕКС ВІЛЬНОГО ТЕСТОСТЕРОНУ (ЗАГАЛЬНИЙ ТЕСТОСТЕРОН/СЗГ Х 100%) 260,00

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 2 ноября, 2017 год КДЛ № 89, это что?и какая цена?
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
КДЛ №89 "Високочутливий скринінг раку шийки матки" 755 гривен + обеспечение преА 35 гривен.

С уважением к Вашему здоровью,МЛ "Дила"

Dila/Діла Медицинская лаборатория

Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года.
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению...

Лаборатории

Брайт-Био