Dila/Діла Медицинская лаборатория - вопросы и ответы

Всего 256 вопросов
Гость вторник, 13 ноября
программа 178 Здравствуйте ,
В описании программы указано что подтвердить или опровергнуть результат можно уже с 4 недели.
Если анализ сдавался после 5 недель, результат можно считать достоверным ?
Доброго дня,
Ми вдячні за вибір МЛ «ДІЛА»
До складу даної програми входить мінімальний набір досліджень необхідних для діагностичного скринінгу гепатитів В та С, але при необхідності додаткового обстеження та для індивідуального підбору досліджень, які дозволять всебічно обстежити Вас рекомендуємо звернутися до лікаря-фахівця для заповнення первинного направлення.
З повагою до Вашого здоров'ю,
Мила понедельник, 12 ноября
Сколько храниться кровь? Здравствуйте, здавала 30 октября анализ на ТОРЧ инфекции, по результату анализа доктор назначила еще один анализ, "індекс авідності" к этим инфекциям. Сказала что можно этот анализ, сделать с той же крови, она у вас месяц должна храниться. Вот хочу уточнить, так ли это? Чтобы знать, сдавать снова или нет. Спасибо...  Читать далее
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Інформацію про наявність матеріалу Ви можете уточнити за телефоном (044) 364 49 91, 0 800 217 887 0 800 752 180
Про дослідження, правила підготовки та режим роботи відділень Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або за телефоном 044-531-94-91, 0800606777.

З повагою до Вашого здоров’я
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Попередній запис проводиться на дослідження: катехоламіни крові(адреналін, норадреналін), вільні метоксиаміни крові(метанефрин, норметанефрин) і спермограму.
Всі інші дослідження виконуються в порядку живої черги.
Всю інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи відділень Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або за телефоном (044) 364 49 91, 0 800 217 887 0 800 752 180

Катя пятница, 9 ноября
Кдл 45 Добрый вечер, что входит в кдл 45, какие анализы? Заранее благодарю
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №45 "Діагностика причин ожиріння - максі" (ТТГ, НвА1с, С-пептид, індекс НОМА, лептин) 1023 гр. 7 д.+ Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.

Гость среда, 7 ноября
Цифры в анализах Здравствуйте, я сдавала у вас анализ на гепатит)
Все прошло отлично никаких претензий нет)
Результат негативный.
Но меня интересует почему в результате все равно есть цифровые значения ?
У меня например 0,53 (позитивный 1 или больше)
Это значит что малое количество вируса все же есть ?
Извините за глупый вопрос...  Читать далее
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Швидше за все Ви здавали АТ , які у Вас виявлені. Вони можуть мати перехресну реакцію і давати слабо позитивний результат, тому референтне значення до 1.
Всю інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи відділень Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або за телефоном 044-531-94-91, 0800606777.

Гость вторник, 6 ноября
Стерильность Здравствуйте , расскажите о стерильности . Вы используете только одноразовые материалы ? Слышала что держатели для игл могут использовать повторно ?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
МЛ «ДІЛА» Виконує дослідження згідно правил асептики та антисептики, вікорістовуючі для забору матеріалу тільки одноразові системи.
Всю інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи ВіДДіЛЕНЬ Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або за телефоном 044-531-94-91, 0800606777.

У разі Виникнення запитань, будемо раді відповісті.
З повагою до Вашого здоров'я,
Катя понедельник, 5 ноября
Кортизол в суточной моче. Скажите сколько времени нужно для результата на кортизол в суточной моче . В прайсе написано 1дн а может быть такое что результат будет раньше . Спасибо.
Можливе термінове виконання за 4 години

Гость воскресенье, 28 октября
суточная моча для чего здается
Добрый день.
Мы благодарны Вам за выбор МЛ ДІЛА.

Суточная моча может сдаваться для таких исследований:
Метанефрины общие
Цинк
Кобальт
Никель
Селен
Анализ мочи на суточную протеинурию
Микроальбуминурия + креатинин в моче
Микроальбуминурия
Транспорт солей
В случае возникновения вопросов будем рады помочь.
С уважением к Вашему здоровью,
Еленп пятница, 26 октября
Як записатися на аналіз спермограма
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Записатися можливо за телефоном 044-531-94-91, 0800606777.
Гость 12 октября, 2018 год
Что такое 7 ИПП+ количество?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
7 ІПСШ - Trichomonas vaginalis, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Neisseria gonorrhoeae, Ureaplasma urealyticum, Ureaplasma parvum
Всю інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи відділень Ви можете знайти на сайті www.dila.ua або по телефону 044-531-94-91, 0800606777.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
В м.Пирятин відділення МЛ «ДІЛА» - не має.
Гость 7 октября, 2018 год
результаты впч пришли результаты впч, что такое 15060?
15060 кількість клітин в забраному матеріалі
Марія 25 сентября, 2018 год
Направлення Доброго дня, підкажіть чи обов`язково мати із собою направлення лікаря на певні види досліджень у вашій клініці ?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
Наявність направлення не є обов’язковим.
Гость 19 сентября, 2018 год
Цена КДЛ № 42 Добрый день, интересует цена КДЛ №42, так как не могу найти в перечни Ваших услуг и цен. Спасибо
Ми вдячні Вам за вибір МЛ.
КДЛ №42 "Оцінка функції та аутоімунного статусу ЩЗ" (ТТГ, Т4 вільн., АТПО) 390 гр. +Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.
Таня 17 сентября, 2018 год
результати аналізу на гормони Доброго дня розшифруйте будь ласка результати аналізу на гормони
Пероксидаза щитоподібної залози, МО/мл до 34.0
антитіла (ATПO) 524.6 МО/мл до 34.0
Тиреотропний гормон (ТТГ) 3.3 мкМО/мл
Доброго дня, Шановна Тетяно.
Медична лабораторія ДІЛА не є медичним центром і не надає лікарських консультацій .
Об’єктивно оцінити стан Вашого здоров’я зможе лікар, до якого й радимо Вам звернутись.

З повагою до Вашого здоров’я, МЛ ДІЛА.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ.
Здавати матеріал під час місячних не потрібно.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ.
Бактеріологічний посів сечі з антибіотикограмою 305 гр. (5-7 днів)
Правила підготовки пацієнта:
Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Пацієнт збирає середню порцію першої ранкової сечі в стерильний контейнер, потім приєднує Vacuette Вас і набирає необхідну кількість сечі. Набрану сечу необхідно доставити в відділення МЛ "ДІЛА" протягом 24 годин при температурі + 20 ... + 25 ° С.
Біоматеріал приймається протягом робочого дня відділення МЛ "ДІЛА".
Ми вдячні Вам за вибір МЛ.
Бактеріологічний посів сечі з антибіотикограмою 305 гр. (5-7 днів)
Правила підготовки пацієнта:
Біоматеріал приймається протягом робочого дня відділення МЛ "ДІЛА".
Александра 26 августа, 2018 год
Кдл 007 Что конкретно входить в анализ кдл 007,расшифруйте
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №007 "Вибір лікаря" (Від 4-х досліджень на вибір лікаря, крім КДЛ, СП та на які не розповсюджується пакетна ціна, знижка 15%)
Гость 14 августа, 2018 год
Що таке КДЛ #31, 75
Доброго дня,
КДЛ №31 "Діагностика порушень функції ЩЗ" (ТТГ, Т4 вільн.) 241 гр. 1 д.

КДЛ №75 "Скринінг соматотропної функції" (СТГ, Соматомедин С) 419 гр. 1 д. +Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.

Добрый день, Гость,
Сдача КДЛ №13 " предварительной записи не требует.
Всю информацию об исследованиях , правилах подготовки и режиме работы отделений Вы можете найти на сайте www.dila.ua или узнать по телефону 044-531-94-91, 0800606777.

С уважением к Вашему здоровью
Доброго дня,
КДЛ №13 не потрібно здавати при наявності кров’янистих виділень.
Правила підготовки:
- Протягом 2-х діб перед забором матеріалу не застосовувати препаратів місцевого значення (свічки, спринцювання і ін.), Утриматися від статевих контактів
- Протягом 2-х годин утриматися від сечовипускання
- Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем).
З повагою до Вашого здоров’я, МЛ ДІЛА
Гость 17 мая, 2018 год
исследование, кдл 49 Здравствуйте, сколько стоит это иследование у вас?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №49 "Комплексне обстеження вагітної в I триместрі максі" (TORCH (АТ IgG до: токсоплазми, краснухи, ЦМВ, вірусу звичайного герпесу типів 1/2, вірусу звичайного герпесу типу 2; АТ IgM до: токсоплазми, ЦМВ) 971 гр.
Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.

Гость 3 мая, 2018 год
Скільки буде коштувати аналіз крові ДГЕА-с 175? Аналіз гормональний наднирників на тестостепонтестастерон
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
Згідно прайсу медична лабораторія «Діла» виконує наступні дослідження:

Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-с) 190 грн. 1 д.
Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30 грн.

Вартість досліджень та термін виконання вказані для м. Києва.

Добрый день,
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
Укажите пожалуйста исследование которое ,Вы, планируете сдавать.

В случае возникновения вопросов, будем рады ответить.

С уважением к Вашему здоровью,
Гость 13 апреля, 2018 год
Какова цена анализа КДЛ 80?
Доброго дня, ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ № 80 "Урогенітальний комплекс при плануванні вагітності" (Виявлення методом REAL TIME ПЛР ДНК (БМ - зішкріб з у/г тракту): Chlamydia trachomatis, Комплексне генотипування ДНК ВПЛ 28 типів в напівкількісному форматі; Виявлення Mycoplasma hominis, Ureaplasma spp. із визначенням чутливості до 11 антибіотиків) 946 гр. 4 д.

Alina 31 марта, 2018 год
Парвовирус в19 пцр Здравствуйте помогите пожалуйста расшифровать результат анализа обнаружено/не обнаружено?
Кількісне визначення ДНК parvovirus B19 ПЛР (матеріал для дослідження - плазма)
Результат - (1,7*10^3)
Одиниці вимірювання - (МО/мл)
Референтні значення - (не виявлено)
Коментарі -
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Збудник виявлений в кількості 1,7*10*3.
Для інтерпретації результата необхідно звернутися до лікаря.

Гость 24 марта, 2018 год
Льготы есть на анализы? Доброе утро,скажите пожалуйста,есть ли какие-то льготы на анализы,их у нас много,мы из Донецка.....2.вопрос:сколько стоит общий анализ крови развернутый?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Актуальні акції можливо переглянути: https://dila.ua/promotions.html
ЗАГАЛЬНИЙ РОЗГОРНУТИЙ АНАЛІЗ КРОВІ (АВТОМАТИЧНИЙ ГЕМАНАЛІЗАТОР: 31 ПОКАЗНИК) 150 гр. + забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.
Гость 8 марта, 2018 год
Какие нормы анализа КДЛ 25 у беременной женщины? Я сдала анализ кдл 25 Мне пришол ответ я ничего в нём не понимаю на пишите мне какие нормы должны пожалуйста.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №25 "Біохімічний скринінг 2-го триместру (14-20 тижнів вагітності)" (Заг.β-ХГЛ, АФП, естріол) рекомендовано для біохімічного скринінгу вагітних з метою оцінки ризику хромосомних аномалій плоду (синдрому Дауна, Едвардса) і дефекту нервової трубки плода.
Оцінювати результат досліджень повинен лікар, тому що, результати розрахунку ризику хромосомних аномалій плоду на підставі скринінгових біохімічних досліджень - це статистичні ймовірні показники, які не є підставою для постановки діагнозу, а є показом для подальшого медико-генетичного обстеження.
Лозовая 5 марта, 2018 год
результаты получить Добрый день!Сдавала бакпосев мочи в Николаеве.Ответ должен был прийти на электронную почту.Но до сих пор нету
Добрый день,
Мы приносим свои извинения за предоставленные Вам неудобства.
Просим указать код, под которым были зарегистрированы Ваши исследования в МЛ ДІЛА или связаться с нами по телефону единой информационной службы 0 800 606 777 и оставить свои данные.

С уважением к Вашему здоровью, МЛ ДІЛА.

Dila/Діла Медицинская лаборатория

Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года.
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению...

Лаборатории

Национальный Институт Рака