Dila/Діла Медицинская лаборатория отзывы

Dila/Діла Медицинская лаборатория
496 отзывов / 272058 просмотров
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Не довольна.

Лена Лена вторник, 23 февраля
Пойду сдавать ещё в другую клинику анализы на гормоны щитовидной железы. Сделала самый дорогой что предложили, а мне выслали результаты что у меня всё в норме хотя даже визуально видно что щитовидка увеличенная. Дифузный зоб 2-3 степени ещё два года назад был. За год набрала 24 кг веса хоть и не переедаю. Не верю,
Достоинства:
  1. Хороший персоонал
Недостатки:
  1. Не верю что с такой щитовидкой больной как у меня
Dila Ответ представителя Dila вторник, 23 февраля
Шановна Олено, ми дуже вдячні Вам за зворотній зв’язок. Компанія ДІЛА несе повну відповідальність за свій лабораторний сервіс.
Хочемо звернути Вашу увагу, що лабораторія ДІЛА має атестат акредитації по ДСТУ EN ISO 15189:2015, який означає, що лабораторія надає точні і достовірні результати, відповідає міжнародним нормам і стандартам якості, які використовуються для оцінки.
Функція щитоподібної залози при її збільшенні може бути збереженою. А набір ваги може мати як ендокринний, так і не ендокринний патогенез. Радимо звернутися до лікаря ендокринолога, так як оцінювати результати потрібно в комплексі з урахуванням даних про клінічну картину, прийом препаратів, результатів інших лабораторних та інструментальних досліджень, спадкового анамнезу.
Якщо у Вас виникнуть запитання по лабораторній діагностиці, звертайтеся, будь ласка, до наших спеціалістів за номером телефону 0800219696 .
Ми будемо раді Вам відповісти.

Ужасное качество обслуживания. Не советую

Александр Александр четверг, 4 февраля
администратор по ул. Попова в г. Ирпень - хамовитая.
пришлось отстоять очередь на улице под дождем!!! "+" вам в карму.
но самый большой плюс вам за обслуживание, это когда администратор "послала" при оплате ваших услуг менять крупную купюру на мелкие.
Заведите разменщика или ответственного кассира, но не посылайте клиентов!
Это был первый и последний визит в вашу лабораторию.
Достоинства:
  1. утром сдал анализ в 9-30 на иммуноглобулин М, а в 16-30 результат
Недостатки:
  1. 1. помещение лаборатории не соответствует нормам доступности маломобильных групп населения;
  2. 2. При неблагоприятной погоде (дождь, ветер,зной) Вы (посетители ) обязаны стоять на тротуаре....Вас не пустят!
  3. 3. С банкнотами номиналом 500 и 1000 Вас не примут, а точнее "пошлют" и варианта два: 1) обменивать на мелкие и это Ваши проблемы не администратора;
  4. 2) в другую лабораторию (этот вариант сразу пришел на ум)
Dila Ответ представителя Dila воскресенье, 7 февраля
Шановний Олександре,
дякуємо, що знайшли час залишити відгук, адже завдяки зворотньому зв'язку від наших клієнтів ми маємо можливість покращувати свій сервіс. Нам дуже шкода, що у Вас залишилось негативне враження після відвідування нашого відділення.
Очікування на вулиці пов’язано з обмеженням по кількості людей, які можуть знаходитися в закритому приміщенні. Перепрошуємо за такі тимчасові незручності, які обумовлені заходами безпеки, яких ми суворо дотримуємось.
Ми звернемо увагу на Ваше зауваження та обіцяємо прикласти максимум зусиль, щоб наш сервіс був максимально зручним та комфортним.

Отличное качество обслуживания

Светлана Светлана 21 января, 2021 год
Спасибо большое медсестре Ирине за чуткость , внимание. Брался анализ на цитологию. Все прошло супер, я даже не почувствовала.Хотя начиталась и что кровить будет и больно, но ничего этого не было. И девочкам на ресепшене спасибо . Незнаю кто пишет негативные отзывы я в Диле делаю анализы уже много раз и всегда все на высшем уровне.
Dila Ответ представителя Dila 24 января, 2021 год
Шановна Світлано,
Щиро вдячні Вам, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Сподіваємося й надалі залишати у Вас лише приємні враження.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Дякую за прекрасне обслуговування!!!

Ігор Миколайович Ігор Миколайович 8 января, 2021 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Дякую дівчаткам за гарне обслуговування!!! Завжди дуже все майстерно, привітні, приємні , чисто і швидко отримую результати.
Dila Ответ представителя Dila 9 января, 2021 год
Шановний Ігоре Миколайовичу, щиро вдячні Вам за таку високу оцінку професіоналізму наших співробітників та послуг нашої лабораторії. Сподіваємося і надалі залишати у Вас тільки приємні враження від нашого сервісу.

Просто ужас!

Гость Гость 12 декабря, 2020 год
Сервис ужасный! Не смогли выполнить анализ, и сообщили об этом только через два дня после сдачи биоматериала! Да еще и в издевательской форме!
Dila Ответ представителя Dila 14 декабря, 2020 год
Шановна Олена, нам прикро, що у Вас залишились негативні враження про наш сервіс. Ваше звернення вже зареєстровано та проводиться його розгляд, так як отримали його раніше.
Ми працюємо над підвищенням рівня сервісу і вдячні, що Ви допомагаєте нам ставати кращими.

Вражена ставленням

Світлана Світлана 12 декабря, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Вперше зіткнулася з таким надзвичайним відношенням, дуже приємні,турботливі ,професійні,щирі і милі дівчатка.Все комфортно, затишно і приємно.Щиро дякую за таке ставлення.
Dila Ответ представителя Dila 14 декабря, 2020 год
Шановна Світлана, ми вдячні Вам за вибір та довіру. Позитивні враження наших клієнтів є кращим мотиватором для розвитку та вдосконалення наших лабораторних послуг!
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Выброшенные деньги и зря потраченное время

Гость Гость 10 декабря, 2020 год
Сдавали анализ на грибок ногтей (42 вида)стоимость 960 грн. Неделю они его делали, - в результате "не выявлено". А его визуально видно ... позвонила на горячую линию, а там мне посоветовали обратиться к дерматологу, у него, мол есть опыт клинический, он на глаз определит и назначит лечение....
Dila Ответ представителя Dila 11 декабря, 2020 год
Шановна Світлана, дякуємо за Ваше звернення, яке ми отримали раніше. Звернення зафіксовано та передано на розгляд.
Компанія ДІЛА несе повну відповідальність за свій лабораторний сервіс. За фактом Вашого звернення буде проведено детальний аналіз ситуації, за результатами якого наші спеціалісти повідомлять Вас додатково за вказаними контактами.
Ми піклуємось про достовірність результатів, які видаємо, тому кожне звернення ретельно розглядаємо.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА

Здача анализа на ковид для поездки за границу

Гость Гость 6 декабря, 2020 год
Что значит "увага" в результате это положительный тест? И заграницу ехать нельзя? Это надо ити на самоизоляцию
Dila Ответ представителя Dila 7 декабря, 2020 год
Шановна Жанна,
дякуємо за вибір нашої лабораторії.
Так, даний результат являється позитивним, де вказано виявлення генетичного матеріалу вірусу SARS-COV-2 в мазку. Тому з таким результатом не дозволяється перетинати кордом та потрібно пройти самоізоляцію.
Також радимо звернутися до сімейного лікаря для консультації.
Якщо у Вас виникнуть запитання, можна звертатися за номером телефону 0800217887 та через офіційну сторінку Фейсбук.

Сдала анализ на ковид для поезки. Написано увага . Это значит положительный

Жанна Жанна 6 декабря, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, пр-т Маяковского, 26 А Сдала анализ на ковид для поезки. В результате написано "увага" . Это значит положительный . Перед этим здавали на антитела. Было много антител и болели 1,5мес назад

Тест на Covid

Інна Інна 27 ноября, 2020 год
Маючи симптоми Covid-19, та позитивний тест у чоловіка, 20.11.2020 здавала тест на Covid за адресою м.Київ, бул.Чоколівський 19. Наступного дня 21.11.2020 отримала негативний результат (Covid не виявлено). Так як самопочуття кращим не стало, а тільки погіршувалось, довелось брати направлення у лікаря на повторний тест. 25.11.2020 здавши тест у іншій лабораторії, отримала Позитивний результат на Covid. Дана ситуація є дуже... Читать отзыв Маючи симптоми Covid-19, та позитивний тест у чоловіка, 20.11.2020 здавала тест на Covid за адресою м.Київ, бул.Чоколівський 19. Наступного дня 21.11.2020 отримала негативний результат (Covid не виявлено). Так як самопочуття кращим не стало, а тільки погіршувалось, довелось брати направлення у лікаря на повторний тест. 25.11.2020 здавши тест у іншій лабораторії, отримала Позитивний результат на Covid. Дана ситуація є дуже не приємною, так як отримавши не вірний результат, я наражаю на безпеку своїх колег по роботі і людей з якими спілкуюсь!!!
Dila Ответ представителя Dila 29 ноября, 2020 год
Шановна Інна,
Нам прикро, до у Вас залишились негативні враження про нашу лабораторію.
Для ретельного розгляду ситуації просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Велике спасибі лабораторії Діла!!!

Вікторія Вікторія 27 ноября, 2020 год
Здавала алізи в м. Рівне вул. Медична 7, дуже задоволена компетентністю працівників Галини та Олени ! Особливе СПАСИБІ за швидкий та безболісний забір крові ,гарне відношення ,а також відсутність черги! Доречі результати досліджень прийшли набагато раніше прогнозованого!!!
Достоинства:
  1. Швидко та надійно!
Dila Ответ представителя Dila 29 ноября, 2020 год
Шановна Вікторія, щиро вдячні Вам за таку високу оцінку роботи професіоналізму наших співробітників та послуг нашої лабораторії. Сподіваємося і надалі залишати у Вас тільки приємні враження від нашого сервісу.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Не вовремя. А заплатили за срочность

Гость Гость 17 ноября, 2020 год
Сдавали тест на ковид быстрый за 12 час с переводом на англ язык. Результат должен был быть в 22-00, пришёл в 7-00 утра следующего дня и без перевода. Зачем было платить за срочность - не понятно, где перевод - тоже не понятно. Без Печати, хотя она была по запросу!
Dila Ответ представителя Dila 19 ноября, 2020 год
Шановний клієнте,
дякуємо Вам за відгук, адже завдяки зворотному зв’язку ДІЛА щодня працює над вдосконаленням лабораторних процесів. Ми шкодуємо, що Ви стикнулися з труднощами в отриманні результатів досліджень.
Бланк з печаткою можна отримати лише у відділенні ДІЛА.
Ми проведемо ретельний аналіз ситуації, що склалася. Повідомте, будь ласка, Ваші контактні дані, щоб співробітники ДІЛА могли зв’язатися з Вами для обговорення деталей.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА

Жахлива якість обслуговування,неввічливий персонал!!!!

Гость Гость 6 ноября, 2020 год
Хочу залишити відгук про лабораторію діла в Сарнах.
Здавала аналіз,за який заплатила 1200 грн,аналіз прийшов не правильний,після того перездавала в кількох лабораторіях!
Не рекомендую ділу,гроші на вітер!
Або не уважні і пишуть що попало,або плутають з іншими аналізами!
Я дуже обурена!!!!!
Не рекомендую!!!!!!!
Достоинства:
  1. Нема плюсів
Недостатки:
  1. Довго чекати результат
  2. Не повідомляють про готовність аналізу
Dila Ответ представителя Dila 9 ноября, 2020 год
Шановний клієнте, дякуємо Вам за відгук. Ми працюємо над підвищенням рівня сервісу і хотіли б провести ретельний аналіз ситуації, яка сталась.
Залиште, будь ласка, номер Вашого замовлення та контактний номер телефону за номером нашої інформаційно-сервісної служби 0 800 217 887 чи особистим повідомленням через нашу офіційну сторінку у Фейсбук, щоб ми змогли надати Вам відповідь.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Лучше бы я к ним не ходил

Сергей Сергей 4 ноября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, пр-т Гагарина, 9 Ужасная лаборатория. При сдаче я час сидел ждал, не могли оформит заказ. Результаты должны были быть через неделю, я ждал 2 недели, когда приехал то их не было.
Dila Ответ представителя Dila 6 ноября, 2020 год
Шановний Сергій,
для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у Фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Развод на деньги!

Александр Александр 22 октября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, Харьковское шоссе, 172 Сделал анализ на антитела А,G,M. Нет нормального разъяснения к анализу, просто общий ответ!
Развод для людей этот анализ ! Не делайте его и не тратьте такие деньги!
Пойдите в нормальную лабораторию где сделают такой же анализ только количественный с результатом по каждой букве антител
Dila Ответ представителя Dila 24 октября, 2020 год
Шановний Олександр,
Дякуємо за Ваш відгук.
Дослідження «Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла загальні IgA/IgM/IgG, якісний» має свою клінічну задачу та забезпечує кращий діагностичний результат на ранніх стадіях захворювання за рахунок підвищення чутливості та специфічності.
Для визначення кількості IgG та IgM наша лабораторія виконує дослідження
"Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgМ/IgG, напівкількісний", яке передбачає отримання результату в кількісному значенні, що відповідає результату "негативний" чи "позитивний" .

Результати слід інтерпретувати паралельно з оцінкою інших результатів обстежень, клінічних та анамнестичних ознак та індивідуально в кожному випадку.

На нашому сайті Ви завжди знайдете всю детальну інформацію по кожному дослідженню, а також є можливість переглянути приклад результату, який буде отримано. За посиланням доступна інформація про дослідження та методи лабораторного обстеження на COVID-19 https://dila.ua/metody-laboratornoji-diagnostiky-covid-19.html
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Персонал не умеет работать с клиентами

Сергей Сергей 22 октября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Кировоград, ул. Габдрахманова, 5, каб. 227 Обслуживание просто ужас ...чтобы получить распечатанный результат,простоять под дверью надо полчаса ...за такие деньги могли и бы обучить персонал как работать с клиентами .
Достоинства:
  1. Точность результатов
Недостатки:
  1. Персонал который оставляет незабываемые впечатления ,после которых нет желаний больше пользоваться услугами .
Dila Ответ представителя Dila 22 октября, 2020 год
Шановний Сергій, дякуємо Вам за відгук. Завдяки відгукам наших клієнтів, ми вдосконалюємо сервісні процеси задля підвищення рівня обслуговування.
Ваше звернення зафіксовано та буде передано для розгляду відповідальному підрозділу.

Висококваліфікована клініка

Ярік Ярік 18 октября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а smile Швидко отримав результати,взяли аналіз дуже гарно,не боліло,не відчув.Був вперше , якщо знадобиться ще прийду,враження супер.
Dila Ответ представителя Dila 20 октября, 2020 год
Шановний Ярослав, ми вдячні, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу.
Сподіваємось на Вашу довіру та позитивні враження у майбутньому.

Не задоволена роботою

Марина Марина 16 октября, 2020 год
Сьогодні заповнила анкету для тесту на ковід з виїздом медсестри в 9 ранку, було сказано, що перетелефонує оператор. Після 11, я сама зателефонувала на гарячу лінію де мені повідомили, що чекайте звінка, медсестра сьогодні обов'язково приїде, я повідомила, що в моєму домі знаходиться відділення, яке приймає з 12 до 13-30,що я можу звернутися самостійно, нащо мені сказали, що точно... Читать отзыв Сьогодні заповнила анкету для тесту на ковід з виїздом медсестри в 9 ранку, було сказано, що перетелефонує оператор. Після 11, я сама зателефонувала на гарячу лінію де мені повідомили, що чекайте звінка, медсестра сьогодні обов'язково приїде, я повідомила, що в моєму домі знаходиться відділення, яке приймає з 12 до 13-30,що я можу звернутися самостійно, нащо мені сказали, що точно сьогодні буде медсестра. Після 12, я написала в месенджер, що залишила заявку, мені відповіли, що оператор перезвонює протягом години, чекайте. І в 14годин мені перезвонив оператор, який сказав, що виїзд медсестри можливий лише на понеділок (через чотири дні), я в шоці, це просто нічого. І сказав, що можна просто здати тест в відділені, от тільки моє відділення закрилося 30хв тому, і на вихідних не працює. Треба було звертатися в інші лабораторії, тим паче що тут найдорожче. Дуже не задоволена, хоть раніше робила аналізи у Вас.
Dila Ответ представителя Dila 18 октября, 2020 год
Шановна Марина,
нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження про наш сервіс.
Перепрошуємо за незручності, які виникли.
Ми стикнулися з непрогнозованою завантаженістю інформаційної служби і докладаємо усіх зусиль, аби якомога швидше вирішити дане питання.
Ваше звернення зафіксовано та передано для розгляду відповідальному підрозділу.
У зв'язку з великою кількістю бажаючих пройти обстеження на COVID-19 методом ПЛР вдома, наші оператори пропонують найближчі вільні дати, коли можливий виїзд медсестри додому для забору біоматеріалу.
Дякуємо за розуміння.

Довіряй але перевіряй

Гость Гость 10 октября, 2020 год
Сучасна лабораторія, швидкий результат, але...
Неприємний осад все-таки є, лікар направив здати в ділі три гормони щитовидної залози (ТТГ Т3 Т4) за них я заплатила 490грн. Пізніше я дізналася, що ті самі гормони в комплексі (програма123) коштують 390грн.
Сучасна лабораторія, швидкий результат, але...
На питання чому я переплатила мені відповіли, що треба було зазначити саме по якій програмі я хочу здати ці гормони, і вони не зобов'язані повідомляти клієнтам як їм зекономити гроші:(
Моя помилка заключалася в довірі до лабораторії, надалі я буду ретельно перевіряти інформацію про ціни і дослідження, перш ніж здавати аналізи
Dila Ответ представителя Dila 14 октября, 2020 год
Шановний клієнте, нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження після відвідування нашої лабораторії. Ваше звернення зафіксовано та прийнято до уваги.
При наступному візиті до нашої лабораторії можна звернутися до нас за консультацією та інформаційної довідки в особисті повідомлення Фейсбук, або інформаційну службу в телефонному режимі. Будемо раді відповісти.
Також на сайті доступна інформація в панелі "Скринінгові програми" з переліком досліджень, які допомагають у виборі переліку досліджень для обстеження комплексу органів та системи організму.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Не давайте там анализы. Бессмысленная трата времени и денег

Гость Гость 19 сентября, 2020 год
Тест на ковид можете там не сдавать. Может это везде так, сам тест не точной, но у меня ковид ре определили, а он есть, как воспаление легких. Но 1800грн нет.
Dila Ответ представителя Dila 19 сентября, 2020 год
Шановний клієнте,
для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".
Олег Олег 10 сентября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Чистенько, стерильно,грамотні , турботливі,досвідчені і позитивні лікарі, аналіз дуже швидко зробили.
Dila Ответ представителя Dila 11 сентября, 2020 год
Шановний Олег, щиро вдячні Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Надіємось на довіру в майбутньому.

подяка компаніі

Валентина Валентина 17 августа, 2020 год
я працюю в лабораторіії DILA уже 3 роки,за цей час із мол.медицинскої сестри я досягла до адміністратора, завдяки заохоченню компаніі є можливість професіонального росту. Дуже уважне відношення до працівників,цінують кожного.
На жаль, за станом здоров'я, мені треба звільнитись,але я дякую Богу, що працювала в такій класній компанії.
Бажаю всім здоров'я та Божих благословінь.
Dila Ответ представителя Dila 18 августа, 2020 год
Шановна Валентино, щиро вдячні Вам за позитивний відгук та за теплі слова!
Нам приємно мати в складі нашої команди таких відповідальних та доброзичливих співробітників. Надіємось на довіру в майбутньому та подальші дружні відносини.
Колектив ДІЛА зичить Вам здоров'я та наснаги!
З повагою та найкращими побажаннями, ДІЛА!

Где наш тест на Ковид??

Хаусманн Р. Хаусманн Р. 14 августа, 2020 год
Ждём результат 5 день. Если вы сами на вкладываетесь в свои сроки, зачем вы морочите голову иностранцам в аэропорту Борисполь? Деньги взяли, а тест потеряли. Мы вынуждены сидеть на карантине, вместо того что бы заниматься своей свадьбой. Подать на вас в суд за свадебные расходы и отмененную свадьбу?
Dila Ответ представителя Dila 18 августа, 2020 год
Шановний Хаусманн, дякуємо за відгук.
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш сервіс.
Для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо надати свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Огромная благодарность

Волохова Г.А. Волохова Г.А. 12 августа, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Одесса, ул. Малиновского, 55 Сдавала анализы в лаборатории "Дила" на улице Малиновского 55. Была приятно удивлена профессионализмом сотрудников. Заказ приняли быстро, все объяснили, на все вопросы ответили. Забор крови осуществляла Кольчаківська Олена Миколаївна. Несмотря на молодость, настоящий мастер своего дела. Все было сделано быстро, четко, практически безболезненно. И еще хочу добавить, что Олена Миколаївна очень обаятельная и доброжелательная. После проведенной процедуры впервые не... Читать отзыв Сдавала анализы в лаборатории "Дила" на улице Малиновского 55. Была приятно удивлена профессионализмом сотрудников. Заказ приняли быстро, все объяснили, на все вопросы ответили. Забор крови осуществляла Кольчаківська Олена Миколаївна. Несмотря на молодость, настоящий мастер своего дела. Все было сделано быстро, четко, практически безболезненно. И еще хочу добавить, что Олена Миколаївна очень обаятельная и доброжелательная. После проведенной процедуры впервые не осталось на месте прокола вены не то, что синяка, даже следа от укола!!! Лаборатория "Дила", на мой взгляд, является современной, хорошо оборудованной, укомплектованной квалифицированным персоналом. Приятно осознавать, что в нашем городе можно получить услуги настоящего европейского уровня! Здоровья вам и процветания!!
Dila Ответ представителя Dila 17 августа, 2020 год

Результаты COVID аэропорт

Александр Александр 10 августа, 2020 год
Сдавал тест в аэропорту, обещали результаты через 24 часа. По итогу прошло уже намного больше времени, а результатов никаких. Ни на почту, ни по телефону соответственно тоже не опевещали.
Не советую.
Dila Ответ представителя Dila 10 августа, 2020 год
Шановний Олександре, дякуємо за відгук.
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш сервіс.
Для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Недовіра до результатів

Гость Гость 10 августа, 2020 год
Робила аналіз в цій лабораторії на бакпосів і чутливість до антибіотиків. Термін роботи як мені відомо 5-7 днів. Мені результат прийшов через 2 дні позитивний. Питання як може таке бути,із такою мега швидкістю?
Шановний клієнте,
будь ласка, надайте номер замовлення особистим повідомленням та Ваш контактний номер телефону через нашу офіційну сторінку у Фейсбук, для ретельного розгляду даного випадку.

Результати потребують додаткового підтвердження

Oleksandr Oleksandr 10 августа, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, пр-т Гагарина, 9 не рекомендую. В отриманому результаті на групу Крові зазначено: Рекомендовано уточнення групової належності у специалізованому медичному закладі. Тобто, лабораторія Діла бере кошти за аналізи, які не в змозі виконати на своєму обладнанні. А замість результату дає мені платну пораду звернутися для здачі аналізу в інше місце? В цьому випадку Синево хоча б кошти повертає за ненадані послуги. Такі діі... Читать отзыв не рекомендую. В отриманому результаті на групу Крові зазначено: Рекомендовано уточнення групової належності у специалізованому медичному закладі. Тобто, лабораторія Діла бере кошти за аналізи, які не в змозі виконати на своєму обладнанні. А замість результату дає мені платну пораду звернутися для здачі аналізу в інше місце? В цьому випадку Синево хоча б кошти повертає за ненадані послуги. Такі діі лабораторії Діла розцінюю як шахрайство по відношенню до споживача. Підтримка онлайн на зауваження про ненадання послуги належно не реагує.
Dila Ответ представителя Dila 10 августа, 2020 год
Шановний Олександре, дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Для ретельного розгляду Вашої ситуації, будь ласка, надайте код замовлення даного дослідження та Ваш контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Відсутність результату в заявлені сроки

Валентина Гачок Валентина Гачок 9 августа, 2020 год
Здала аналіз на covid19 в аеропорту Бориспіль. Плату взяли 1500 грн. І сказали що результат буде за 24 години. Вже пройшло 30 годин, результату немає. Навіщо вводити людей в оману. Була можливість здати в іншій лабораторії. І не виникла б необхідність брати відпустку за власний рахунок, щоб не порушувати режим карантину.
Шановна Валентино.
Дякуємо за вибір медичної лабораторії та за відгук.
На момент Вашого звернення в нашу інформаційну службу результат був готовий та надісланий на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.
Гость Гость 4 августа, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Ну очень понравилось во Львове на Личаковской,девочки ну очень -очень милие опытные, все классно и результаты очень быстро .
Dila Ответ представителя Dila 5 августа, 2020 год
Шановний клієнте.
Щиро вдячні Вам, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Сподіваємося на Вашу довіру в майбутньому.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

НЕ СДАВАЙТЕ Анализы в ДИЛЕ!!!!!!

Гость Гость 4 августа, 2020 год
Неправильно передали данные в центр громадського здоровья по ПЦР ТЕСТУ НА COVID19. Сижу 7 день не снимают самоизоляцию
Dila Ответ представителя Dila 4 августа, 2020 год
Шановний клієнте. Дякуємо за Ваш відгук.
Ми приносимо свої вибачення за надані Вам незручності. З метою проведення детального розбору ситуації, описаної Вами, просимо вказати код, під яким було зареєстровано Ваше дослідження в медичній лабораторії ДІЛА та Ваш контактний номер телефону, або зв'язатися з нами за телефоном єдиної інформаційної служби 0 800 217 887. Ми обов'язково розберемося в ситуації.

З повагою до Вашого здоров'ю, МЛ ДІЛА
Dila/Діла Медицинская лаборатория
Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года.
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению в медицинскую среду лучших мировых достижений в области лабораторной диагностики. Основа доверия многочисленных медицинских специалистов и пациентов к МЛ... подробнее

Лаборатории
Медиан Медицинский центр