Dila/Діла Медицинская лаборатория отзывы

Dila/Діла Медицинская лаборатория
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Не вовремя. А заплатили за срочность

Гость Гость вторник, 17 ноября
Сдавали тест на ковид быстрый за 12 час с переводом на англ язык. Результат должен был быть в 22-00, пришёл в 7-00 утра следующего дня и без перевода. Зачем было платить за срочность - не понятно, где перевод - тоже не понятно. Без Печати, хотя она была по запросу!
Dila Ответ представителя Dila четверг, 19 ноября
Шановний клієнте,
дякуємо Вам за відгук, адже завдяки зворотному зв’язку ДІЛА щодня працює над вдосконаленням лабораторних процесів. Ми шкодуємо, що Ви стикнулися з труднощами в отриманні результатів досліджень.
Бланк з печаткою можна отримати лише у відділенні ДІЛА.
Ми проведемо ретельний аналіз ситуації, що склалася. Повідомте, будь ласка, Ваші контактні дані, щоб співробітники ДІЛА могли зв’язатися з Вами для обговорення деталей.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА

Жахлива якість обслуговування,неввічливий персонал!!!!

Гость Гость пятница, 6 ноября
Хочу залишити відгук про лабораторію діла в Сарнах.
Здавала аналіз,за який заплатила 1200 грн,аналіз прийшов не правильний,після того перездавала в кількох лабораторіях!
Не рекомендую ділу,гроші на вітер!
Або не уважні і пишуть що попало,або плутають з іншими аналізами!
Я дуже обурена!!!!!
Не рекомендую!!!!!!!
Достоинства:
  1. Нема плюсів
Недостатки:
  1. Довго чекати результат
  2. Не повідомляють про готовність аналізу
Dila Ответ представителя Dila понедельник, 9 ноября
Шановний клієнте, дякуємо Вам за відгук. Ми працюємо над підвищенням рівня сервісу і хотіли б провести ретельний аналіз ситуації, яка сталась.
Залиште, будь ласка, номер Вашого замовлення та контактний номер телефону за номером нашої інформаційно-сервісної служби 0 800 217 887 чи особистим повідомленням через нашу офіційну сторінку у Фейсбук, щоб ми змогли надати Вам відповідь.
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Лучше бы я к ним не ходил

Сергей Сергей среда, 4 ноября
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, пр-т Гагарина, 9 Ужасная лаборатория. При сдаче я час сидел ждал, не могли оформит заказ. Результаты должны были быть через неделю, я ждал 2 недели, когда приехал то их не было.
Dila Ответ представителя Dila пятница, 6 ноября
Шановний Сергій,
для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у Фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Развод на деньги!

Александр Александр 22 октября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, Харьковское шоссе, 172 Сделал анализ на антитела А,G,M. Нет нормального разъяснения к анализу, просто общий ответ!
Развод для людей этот анализ ! Не делайте его и не тратьте такие деньги!
Пойдите в нормальную лабораторию где сделают такой же анализ только количественный с результатом по каждой букве антител
Dila Ответ представителя Dila 24 октября, 2020 год
Шановний Олександр,
Дякуємо за Ваш відгук.
Дослідження «Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла загальні IgA/IgM/IgG, якісний» має свою клінічну задачу та забезпечує кращий діагностичний результат на ранніх стадіях захворювання за рахунок підвищення чутливості та специфічності.
Для визначення кількості IgG та IgM наша лабораторія виконує дослідження
"Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgМ/IgG, напівкількісний", яке передбачає отримання результату в кількісному значенні, що відповідає результату "негативний" чи "позитивний" .

Результати слід інтерпретувати паралельно з оцінкою інших результатів обстежень, клінічних та анамнестичних ознак та індивідуально в кожному випадку.

На нашому сайті Ви завжди знайдете всю детальну інформацію по кожному дослідженню, а також є можливість переглянути приклад результату, який буде отримано. За посиланням доступна інформація про дослідження та методи лабораторного обстеження на COVID-19 https://dila.ua/metody-laboratornoji-diagnostiky-covid-19.html
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Персонал не умеет работать с клиентами

Сергей Сергей 22 октября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Кировоград, ул. Габдрахманова, 5, каб. 227 Обслуживание просто ужас ...чтобы получить распечатанный результат,простоять под дверью надо полчаса ...за такие деньги могли и бы обучить персонал как работать с клиентами .
Достоинства:
  1. Точность результатов
Недостатки:
  1. Персонал который оставляет незабываемые впечатления ,после которых нет желаний больше пользоваться услугами .
Dila Ответ представителя Dila 22 октября, 2020 год
Шановний Сергій, дякуємо Вам за відгук. Завдяки відгукам наших клієнтів, ми вдосконалюємо сервісні процеси задля підвищення рівня обслуговування.
Ваше звернення зафіксовано та буде передано для розгляду відповідальному підрозділу.

Висококваліфікована клініка

Ярік Ярік 18 октября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а smile Швидко отримав результати,взяли аналіз дуже гарно,не боліло,не відчув.Був вперше , якщо знадобиться ще прийду,враження супер.
Dila Ответ представителя Dila 20 октября, 2020 год
Шановний Ярослав, ми вдячні, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу.
Сподіваємось на Вашу довіру та позитивні враження у майбутньому.

Не задоволена роботою

Марина Марина 16 октября, 2020 год
Сьогодні заповнила анкету для тесту на ковід з виїздом медсестри в 9 ранку, було сказано, що перетелефонує оператор. Після 11, я сама зателефонувала на гарячу лінію де мені повідомили, що чекайте звінка, медсестра сьогодні обов'язково приїде, я повідомила, що в моєму домі знаходиться відділення, яке приймає з 12 до 13-30,що я можу звернутися самостійно, нащо мені сказали, що точно... Читать отзыв Сьогодні заповнила анкету для тесту на ковід з виїздом медсестри в 9 ранку, було сказано, що перетелефонує оператор. Після 11, я сама зателефонувала на гарячу лінію де мені повідомили, що чекайте звінка, медсестра сьогодні обов'язково приїде, я повідомила, що в моєму домі знаходиться відділення, яке приймає з 12 до 13-30,що я можу звернутися самостійно, нащо мені сказали, що точно сьогодні буде медсестра. Після 12, я написала в месенджер, що залишила заявку, мені відповіли, що оператор перезвонює протягом години, чекайте. І в 14годин мені перезвонив оператор, який сказав, що виїзд медсестри можливий лише на понеділок (через чотири дні), я в шоці, це просто нічого. І сказав, що можна просто здати тест в відділені, от тільки моє відділення закрилося 30хв тому, і на вихідних не працює. Треба було звертатися в інші лабораторії, тим паче що тут найдорожче. Дуже не задоволена, хоть раніше робила аналізи у Вас.
Dila Ответ представителя Dila 18 октября, 2020 год
Шановна Марина,
нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження про наш сервіс.
Перепрошуємо за незручності, які виникли.
Ми стикнулися з непрогнозованою завантаженістю інформаційної служби і докладаємо усіх зусиль, аби якомога швидше вирішити дане питання.
Ваше звернення зафіксовано та передано для розгляду відповідальному підрозділу.
У зв'язку з великою кількістю бажаючих пройти обстеження на COVID-19 методом ПЛР вдома, наші оператори пропонують найближчі вільні дати, коли можливий виїзд медсестри додому для забору біоматеріалу.
Дякуємо за розуміння.

Довіряй але перевіряй

Гость Гость 10 октября, 2020 год
Сучасна лабораторія, швидкий результат, але...
Неприємний осад все-таки є, лікар направив здати в ділі три гормони щитовидної залози (ТТГ Т3 Т4) за них я заплатила 490грн. Пізніше я дізналася, що ті самі гормони в комплексі (програма123) коштують 390грн.
Сучасна лабораторія, швидкий результат, але...
На питання чому я переплатила мені відповіли, що треба було зазначити саме по якій програмі я хочу здати ці гормони, і вони не зобов'язані повідомляти клієнтам як їм зекономити гроші:(
Моя помилка заключалася в довірі до лабораторії, надалі я буду ретельно перевіряти інформацію про ціни і дослідження, перш ніж здавати аналізи
Dila Ответ представителя Dila 14 октября, 2020 год
Шановний клієнте, нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження після відвідування нашої лабораторії. Ваше звернення зафіксовано та прийнято до уваги.
При наступному візиті до нашої лабораторії можна звернутися до нас за консультацією та інформаційної довідки в особисті повідомлення Фейсбук, або інформаційну службу в телефонному режимі. Будемо раді відповісти.
Також на сайті доступна інформація в панелі "Скринінгові програми" з переліком досліджень, які допомагають у виборі переліку досліджень для обстеження комплексу органів та системи організму.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Не давайте там анализы. Бессмысленная трата времени и денег

Гость Гость 19 сентября, 2020 год
Тест на ковид можете там не сдавать. Может это везде так, сам тест не точной, но у меня ковид ре определили, а он есть, как воспаление легких. Но 1800грн нет.
Dila Ответ представителя Dila 19 сентября, 2020 год
Шановний клієнте,
для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати код замовлення та свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".
Олег Олег 10 сентября, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Чистенько, стерильно,грамотні , турботливі,досвідчені і позитивні лікарі, аналіз дуже швидко зробили.
Dila Ответ представителя Dila 11 сентября, 2020 год
Шановний Олег, щиро вдячні Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Надіємось на довіру в майбутньому.

подяка компаніі

Валентина Валентина 17 августа, 2020 год
я працюю в лабораторіії DILA уже 3 роки,за цей час із мол.медицинскої сестри я досягла до адміністратора, завдяки заохоченню компаніі є можливість професіонального росту. Дуже уважне відношення до працівників,цінують кожного.
На жаль, за станом здоров'я, мені треба звільнитись,але я дякую Богу, що працювала в такій класній компанії.
Бажаю всім здоров'я та Божих благословінь.
Dila Ответ представителя Dila 18 августа, 2020 год
Шановна Валентино, щиро вдячні Вам за позитивний відгук та за теплі слова!
Нам приємно мати в складі нашої команди таких відповідальних та доброзичливих співробітників. Надіємось на довіру в майбутньому та подальші дружні відносини.
Колектив ДІЛА зичить Вам здоров'я та наснаги!
З повагою та найкращими побажаннями, ДІЛА!

Где наш тест на Ковид??

Хаусманн Р. Хаусманн Р. 14 августа, 2020 год
Ждём результат 5 день. Если вы сами на вкладываетесь в свои сроки, зачем вы морочите голову иностранцам в аэропорту Борисполь? Деньги взяли, а тест потеряли. Мы вынуждены сидеть на карантине, вместо того что бы заниматься своей свадьбой. Подать на вас в суд за свадебные расходы и отмененную свадьбу?
Dila Ответ представителя Dila 18 августа, 2020 год
Шановний Хаусманн, дякуємо за відгук.
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш сервіс.
Для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо надати свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Огромная благодарность

Волохова Г.А. Волохова Г.А. 12 августа, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Одесса, ул. Малиновского, 55 Сдавала анализы в лаборатории "Дила" на улице Малиновского 55. Была приятно удивлена профессионализмом сотрудников. Заказ приняли быстро, все объяснили, на все вопросы ответили. Забор крови осуществляла Кольчаківська Олена Миколаївна. Несмотря на молодость, настоящий мастер своего дела. Все было сделано быстро, четко, практически безболезненно. И еще хочу добавить, что Олена Миколаївна очень обаятельная и доброжелательная. После проведенной процедуры впервые не... Читать отзыв Сдавала анализы в лаборатории "Дила" на улице Малиновского 55. Была приятно удивлена профессионализмом сотрудников. Заказ приняли быстро, все объяснили, на все вопросы ответили. Забор крови осуществляла Кольчаківська Олена Миколаївна. Несмотря на молодость, настоящий мастер своего дела. Все было сделано быстро, четко, практически безболезненно. И еще хочу добавить, что Олена Миколаївна очень обаятельная и доброжелательная. После проведенной процедуры впервые не осталось на месте прокола вены не то, что синяка, даже следа от укола!!! Лаборатория "Дила", на мой взгляд, является современной, хорошо оборудованной, укомплектованной квалифицированным персоналом. Приятно осознавать, что в нашем городе можно получить услуги настоящего европейского уровня! Здоровья вам и процветания!!
Dila Ответ представителя Dila 17 августа, 2020 год
Шановний клієнте,
Щиро вдячні Вам, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Сподіваємося й надалі залишати у Вас лише приємні враження.

Результаты COVID аэропорт

Александр Александр 10 августа, 2020 год
Сдавал тест в аэропорту, обещали результаты через 24 часа. По итогу прошло уже намного больше времени, а результатов никаких. Ни на почту, ни по телефону соответственно тоже не опевещали.
Не советую.
Dila Ответ представителя Dila 10 августа, 2020 год
Шановний Олександре, дякуємо за відгук.
Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш сервіс.
Для ретельного розгляду ситуації, що виникла, просимо Вас надати свій контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887, обравши в тоновому режимі"2".

Недовіра до результатів

Гость Гость 10 августа, 2020 год
Робила аналіз в цій лабораторії на бакпосів і чутливість до антибіотиків. Термін роботи як мені відомо 5-7 днів. Мені результат прийшов через 2 дні позитивний. Питання як може таке бути,із такою мега швидкістю?
Шановний клієнте,
будь ласка, надайте номер замовлення особистим повідомленням та Ваш контактний номер телефону через нашу офіційну сторінку у Фейсбук, для ретельного розгляду даного випадку.

Результати потребують додаткового підтвердження

Oleksandr Oleksandr 10 августа, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, пр-т Гагарина, 9 не рекомендую. В отриманому результаті на групу Крові зазначено: Рекомендовано уточнення групової належності у специалізованому медичному закладі. Тобто, лабораторія Діла бере кошти за аналізи, які не в змозі виконати на своєму обладнанні. А замість результату дає мені платну пораду звернутися для здачі аналізу в інше місце? В цьому випадку Синево хоча б кошти повертає за ненадані послуги. Такі діі... Читать отзыв не рекомендую. В отриманому результаті на групу Крові зазначено: Рекомендовано уточнення групової належності у специалізованому медичному закладі. Тобто, лабораторія Діла бере кошти за аналізи, які не в змозі виконати на своєму обладнанні. А замість результату дає мені платну пораду звернутися для здачі аналізу в інше місце? В цьому випадку Синево хоча б кошти повертає за ненадані послуги. Такі діі лабораторії Діла розцінюю як шахрайство по відношенню до споживача. Підтримка онлайн на зауваження про ненадання послуги належно не реагує.
Dila Ответ представителя Dila 10 августа, 2020 год
Шановний Олександре, дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Для ретельного розгляду Вашої ситуації, будь ласка, надайте код замовлення даного дослідження та Ваш контактний номер телефону особистим повідомленням через офіційну сторінку фейсбук або інформаційну службу за номером 0800217887.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

Відсутність результату в заявлені сроки

Валентина Гачок Валентина Гачок 9 августа, 2020 год
Здала аналіз на covid19 в аеропорту Бориспіль. Плату взяли 1500 грн. І сказали що результат буде за 24 години. Вже пройшло 30 годин, результату немає. Навіщо вводити людей в оману. Була можливість здати в іншій лабораторії. І не виникла б необхідність брати відпустку за власний рахунок, щоб не порушувати режим карантину.
Шановна Валентино.
Дякуємо за вибір медичної лабораторії та за відгук.
На момент Вашого звернення в нашу інформаційну службу результат був готовий та надісланий на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.
Гость Гость 4 августа, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Львов, ул. Лычаковская, д. 70а Ну очень понравилось во Львове на Личаковской,девочки ну очень -очень милие опытные, все классно и результаты очень быстро .
Dila Ответ представителя Dila 5 августа, 2020 год
Шановний клієнте.
Щиро вдячні Вам, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили якість нашого сервісу та професіоналізм наших співробітників. Сподіваємося на Вашу довіру в майбутньому.
З повагою до Вашого здоров'я, ДІЛА

НЕ СДАВАЙТЕ Анализы в ДИЛЕ!!!!!!

Гость Гость 4 августа, 2020 год
Неправильно передали данные в центр громадського здоровья по ПЦР ТЕСТУ НА COVID19. Сижу 7 день не снимают самоизоляцию
Dila Ответ представителя Dila 4 августа, 2020 год
Шановний клієнте. Дякуємо за Ваш відгук.
Ми приносимо свої вибачення за надані Вам незручності. З метою проведення детального розбору ситуації, описаної Вами, просимо вказати код, під яким було зареєстровано Ваше дослідження в медичній лабораторії ДІЛА та Ваш контактний номер телефону, або зв'язатися з нами за телефоном єдиної інформаційної служби 0 800 217 887. Ми обов'язково розберемося в ситуації.

З повагою до Вашого здоров'ю, МЛ ДІЛА

Невозможно получить результаты

Киреенко Эльвира Киреенко Эльвира 30 июля, 2020 год
28.07.20 мой сын сдал ПЦР на ковид для выезда за границу. Доплатили за перевод результатов анализа на английский. Ответ пришёл только на украинском, позвонила оператору, ответили, что сейчас вышлют на английском. Прошло 2 часа так и не выслали результаты, сын стоит в аэропорту Берлина я звоню снова в лабораторию, меня переключают к другому оператору, 10 минут слушаю музыку в трубке.... Читать отзыв 28.07.20 мой сын сдал ПЦР на ковид для выезда за границу. Доплатили за перевод результатов анализа на английский. Ответ пришёл только на украинском, позвонила оператору, ответили, что сейчас вышлют на английском. Прошло 2 часа так и не выслали результаты, сын стоит в аэропорту Берлина я звоню снова в лабораторию, меня переключают к другому оператору, 10 минут слушаю музыку в трубке. Когда, наконец-то, отвечают, то спрашивают: а вы доплачивали за перевод? Конечно доплачивали, зачем в Берлине результаты анализов на украинском? Потом предлагают опять переключить на другого оператора, на что я просто начинаю ругаться и требовать результаты анализа с переводом, за который было заплачено 1850 гривен. В результате сыну повторно выслали результаты на украинском.
Достоинства:
  1. Вежлевы и всё.
Недостатки:
  1. Долго ждать ответа оператора, не фак что дозвонился. Перевода на иностранный язык нет вовремя
Dila Ответ представителя Dila 30 июля, 2020 год
Шановна Єльвіра,
Будь ласка, надайте номер замовлення особистим повідомленням через нашу офіційну сторінку у фейсбук, для оперативного вирішення Вашої ситуації.

Очень нравится сдавать анализи

Гость Гость 27 июля, 2020 год
Спасибо большое за такой вежлевий персонал внемательний результаты анализа приходат очень бистро в этот же день я очень рада что нашла достойную лабораторию теперь только к вам
Dila Ответ представителя Dila 30 июля, 2020 год
Шановний Клієнт,
ми вдячні Вам за вибір та довіру. Позитивні враження наших Клієнтів є кращим мотиватором для розвитку та вдосконалення наших лабораторних послуг!
З повагою до Вашого здоров’я, ДІЛА!

Неякісні результати аналізів

Нестерук Марія Нестерук Марія 14 июля, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, ул. Подвысоцкого, 6А Жахлива робота! Лабораторія "Діла" НЕЯКІСНО ПРОВОДИТЬ ХІМІЧНІ АНАЛІЗИ та видає невірні результати! В моєму випадку - вони видали хибно-позитивний результат на СТРАШНУ ІНФЕКЦІЙНУ ХВОРОБУ, при цьому, інші аналізи на цю ж саму хворобу, зроблені в тій самій "Ділі" були негативними!!! Після отриманого в "ДІЛІ" "позитивного" результату, я та мій чоловік пересдали усі можливі тести на цю хворобу в ЧОТИРЬОХ... Читать отзыв Жахлива робота! Лабораторія "Діла" НЕЯКІСНО ПРОВОДИТЬ ХІМІЧНІ АНАЛІЗИ та видає невірні результати! В моєму випадку - вони видали хибно-позитивний результат на СТРАШНУ ІНФЕКЦІЙНУ ХВОРОБУ, при цьому, інші аналізи на цю ж саму хворобу, зроблені в тій самій "Ділі" були негативними!!! Після отриманого в "ДІЛІ" "позитивного" результату, я та мій чоловік пересдали усі можливі тести на цю хворобу в ЧОТИРЬОХ РІЗНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ!!!! В тому числі - в Європейській лабораторії, адже мій чоловік мешкає за кордоном. І усі результати були негативними. Ми звернулися за консультацією до профільного спеціаліста і він теж був вражений, як лабораторія "Діла", результатам якої ми раніше довіряли, могла зробити таку жахливу помилку? А ще гірше, коли я звернулася зі скаргою до "Діли", вони запропонували мені пересдати "сумнівний" аналіз у них ще раз, і знову видали мені той самий "позитивний" результат!!! Це свідчить або про те, що "ДІЛА" - ШАХРАЇ та навмисно підробили повторний результат, або про те, що "ДІЛА" ПРОВОДИТЬ НЕЯКІСНІ ХІМІЧНІ АНАЛІЗИ!!! Така помилка "Діли" коштувала мені та моїй родині декількох жахливих днів, в які ми намагалися розібратися, чи це дійсно з нами трапилось, і як з такою хворобою далі жити. Ми витратили купу часу та нервів на перевірку цього аналізу: мені довелося ДОДАТКОВО їхати ПЕРЕСДАВАТИ цей аналіз (кров з вени) ЧОТИРИ РАЗИ!!!! я зазнала ЗНАЧНИХ МАТЕРІАЛЬНИХ БИТКІВ на перевірку цього аналізу в інших лабораторіях та на спеціаліста, який поставить остаточний дігноз!!!
Dila Ответ представителя Dila 15 июля, 2020 год
Шановна Марія,
Дякуємо за відгук!
Ваше звернення було ретельно розглянуто, проведено повторне тестування з резервного біоматеріалу, безкоштовно було повторно взято у Вас біоматеріал на додаткове тестування , окрім того ще на одне дослідження,яке не входило до переліку замовлення. Коректність виданого нашою лабораторією результату підтверджена.
Хочемо звернути Вашу увагу, що лабораторія ДІЛА має атестат акредитації по ДСТУ EN ISO 15189:2015, який означає, що лабораторія надає точні і достовірні результати, відповідає міжнародним нормам і стандартам якості, які використовуються для оцінки.

Неверный результат

Марина Марина 9 июля, 2020 год
Добрый день! Заказ 077036339. 27.06.2020 в Днепре (отделение 077, ул. Героев Крут, 10) были сданы: скрининг баквагиноза, ВПЧ, бакпосев на грибковую флору с выявлением чувствительности к грибковым препаратам. Все результаты отрицательные. Усомнившись в полученных результатах, сдала на грибковую флору в другой лаборатории и получила положительный результат с чувствительностью к препаратам. Причем, простая баклаборатория при больнице, старым дедовским методом, смогла... Читать отзыв Добрый день! Заказ 077036339. 27.06.2020 в Днепре (отделение 077, ул. Героев Крут, 10) были сданы: скрининг баквагиноза, ВПЧ, бакпосев на грибковую флору с выявлением чувствительности к грибковым препаратам. Все результаты отрицательные. Усомнившись в полученных результатах, сдала на грибковую флору в другой лаборатории и получила положительный результат с чувствительностью к препаратам. Причем, простая баклаборатория при больнице, старым дедовским методом, смогла выявить стафилококк и кандиду, а Дила - нет! Ехала к вам специально из другого города в Запорожской области, направление получила от врача в Киеве. Анализы стоят не мало! Для того, чтоб получить отрицательный результат! Возникает вопрос - анализы вообще делали? Очень настоятельная просьба разобраться в ситуации.
Dila Ответ представителя Dila 9 июля, 2020 год
Шановна Марино,
Щиро вдячні за відгук та надані дані. Ваше звернення передано відповідальним співробітникам для проведення ретельного розгляду ситуації.
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш лікар-координатор для уточнення необхідної інформації.

Обслуживание в отделении 037

Наталья Наталья 8 июля, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, Голосіївський проспект, 130/57 Здравствуйте, сегодня Сдавали кровь на гормоны. Были разочарованы приемом в отделении: сотрудники не дорожат продуктивным рабочим временем, нет администратора зала, который бы следил за четким взаимодействием персонала и Посетителей. Такое впечатление что сотрудники отбывают повинную...При все уважении к Диле, обратите внимание как организована работа в Синево, контраст на лицо.
Достоинства:
  1. Рядом
  2. Чисто
  3. Качество результатов анализа
Недостатки:
  1. Не организована должным образом работа с персоналом
Dila Ответ представителя Dila 9 июля, 2020 год
Шановна Наталія,
Вдячні Вам за відгук, адже нам важлива думка кожного нашого Клієнта. Завдяки зворотньому зв'язку ми маємо можливість покращувати свій сервіс.
Ваше звернення зареєстровано та обов'язково буде ретельно розглянуто відповідальними співробітниками.
Сподіваємося, наступного разу у Вас залишаться лише позитивні враження після відвідування нашого кабінету.

Добрый день

Мария Мария 6 июня, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Николаев, ул. Озерная (Красных Маевщиков), 11/12 Добрый день а можно вопрос делают ли сейчас анализ
Посев мочи ? И какая стоимость? Спасибо большое
Dila Ответ представителя Dila 8 июня, 2020 год
Шановна Марія,
На жаль, в регіонах тимчасово призупинено прийом біоматеріалу на бакпосів сечі. Для отримання актуальної інформації щодо відновлення послуги, радимо Вам звертатися до нашої інформаційної служби за безкоштовним номером телефону 0800217887.

Вышгородская 56/2

Наталия Наталия 5 июня, 2020 год
04.06 сдавала с ребенком анализы крови из вены, медсестричка Юличка сделала все профессионально, быстро и совершенно не больно)
В общем атмосфера в отделении очень приятная, не смотря на то, что запускают по 1 человеку, все проходит довольно быстро!
Спасибо вам!
Dila Ответ представителя Dila 8 июня, 2020 год
Шановна Наталю,

Сервис стал хуже

Оксана Оксана 2 июня, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Киев, ул. Драгоманова, 17 Несколько раз за последний месяц пользовалась услугами лаборатории.
Несколько раз за последний месяц пользовалась услугами лаборатории.
Режим псевдочистоты расстраивает: в холле (2-3 кв.м.)толпятся одновременно 5-7 человек возле шкафчиков для одежды, в которых грязь и ключики с вешалками не обрабатываются. Бахилы одеть мне даже не предложили. Потом руки на рецепции обрабатываются антисептиком, одеваются полиэтиленовые перчатки и берутся те же сумки, грязные ключики, деньги, контейнеры с анализами... В коридоре возле манипуляционных кабинетов все вместе, в тесноте, рядом находился мужчина, который очень кашлял и тяжело дышал.
02.06.20 забирала результаты анализов : анализ на ВИЧ выдали без конверта, без печатей, что нарушает правила конфиденциальности данного обследования, просто на листке. Для того, чтобы забрать анализ пришлось так же потолкаться возле шкафов среди кашляющих, что заняло намного больше времени, чем само вручение результата.
Dila Ответ представителя Dila 3 июня, 2020 год
Шановна Оксано,
Щиро вдячні за відгук, адже завдяки зворотньому зв'язку ми маємо змогу покращувати якість нашого сервісу.
Ваше звернення зареєстровано та передано на розгляд відповідальним співробітникам. Після проведення ретельного аналізу ситуації Вам буде надано зворотній зв'язок за номером телефону, який Ви раніше залишили.
З повагою до Вашого здоров'я,ДІЛА

Слишком долго ждёшь

Гость Гость 20 мая, 2020 год
 Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория по адресу Николаев, ул. Озерная (Красных Маевщиков), 11/12 Слишком долго ждёшь результаты. Иногда от них зависит жизнь. Плохо, что большинство исследований проводят только в Киеве! Нужно больше лабораторий именно для проведения анализов по всей стране, а не только для забора. А так ,в принципе, всё отлично.
Dila Ответ представителя Dila 22 мая, 2020 год
Шановна/ний Гість,
Щиро вдячні за відгук, адже завдяки зворотньому зв'язку ми маємо можливість покращувати свій сервіс.
Актуальні терміни виконання завжди можна дізнатися на нашому сайті, зателефонувавши до нашої інформаційної служби або безпосередньо у відділенні. Вказані терміни виконання є максимальними, результат дослідження видається протягом цього часу, але не пізніше. Виконання кожного замовлення ретельно котролюється. В разі, якщо результат Вашого замовлення було затримано, будь ласка, надайте нам цю інформацію для детального розгляду ситуації та вжиття відповідних заходів.
З повагою до Вашого здоров'я, медична лабораторія ДІЛА

ОЧІКУВАННЯ

Анастасія Анастасія 18 мая, 2020 год
записувались рініше на аналізи,все добре!
записувались рініше на аналізи,все добре!
сьогодні 18.05 телеф.на гарячу лінію кажуть "оператори зайняті" очікували на лінії 4 хв., зайшли на сайт зробили запит, щоб нам перетелефонували. Звонить через 1хв.дівчина "доброго дня, чим можу допомогти" сказали що треба записатись на аналізи,запропонували відділення, сказали на якому можна здати СПЕРМОГРАМУ туди і запишіть, на що отримали відповідь "Я ВАС ПЕРЕКЛЮЧАЮ НА ОПЕРАТОРА,ЧЕКАЙТЕ НА ЛАНІЇ"!!!питання хто тоді звонив?і навіщо тоді ця послуга "mad
Недостатки:
  1. 1. очікування на гарячій лінії занадто довге!
  2. 2. при послузі "перезвоніть мені", звонить невідомо хто, питає "чим допомогти", і все рівно преводить на гарячу лінію!
Dila Ответ представителя Dila 19 мая, 2020 год
Шановна Анастасія,
Щиро вдячні за відгук, адже нам дуже важлива думка кожного нашого клієнта. Попередній запис на дослідження проводиться лише за вказаним на сайті номером інформаційної служби 0800217887,час очікування залежить від кількості клієнтів, які одночасно звернулися й інколи може зайняти декілька хвилин. Для зручності, якщо всі оператори зайняті, під час дзвінку за цим номером є можливість відразу обрати послугу, щоб оператор передзвонив.
При замовленні зворотнього дзвінку через наш сайт, відповідальні оператори мають змогу надати лише інформаційну підтримку, а для проведення попереднього запису переключають на вказаний раніше номер інформаційної лінії 0800217887.
Нам дуже прикро, що у Вас залишилося негативне враження про наш сервіс, тому надалі обіцяємо робити все, аби задовольнити Ваші потреби у якісній лабораторній діагностиці та надати послуги, які відповідають Вашим очікуванням.

З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА

Негатив сегодняшнего дня

Гость Гость 14 мая, 2020 год
Сегодня я не спала пол ночи,было плохо,хотела сдать анализ на бак посев.Передо мной проскачил молодой парень,и то что я стояла в своей очереди,и я не видела его в очереди стоящего вообще,персонал на мои возмущения, принимали его по страховке.Где написано по страховке обслуживается вне очереди??во вторых я еще услышала что он не на свой фамилии,а под кем то записан,и если человеку... Читать отзыв Сегодня я не спала пол ночи,было плохо,хотела сдать анализ на бак посев.Передо мной проскачил молодой парень,и то что я стояла в своей очереди,и я не видела его в очереди стоящего вообще,персонал на мои возмущения, принимали его по страховке.Где написано по страховке обслуживается вне очереди??во вторых я еще услышала что он не на свой фамилии,а под кем то записан,и если человеку плохо,я не лезу в наглую,почему-то проблемы во основном на Закревского,с сегодняшним персоналом постоянно,15.04.2020.Куча персонала а очередь одна!Обслуживаюсь давно,но негатив остался сегодня!Я понимаю есть разные анализы вне очереди,но для меня сегодняшний инцидент просто шок!Просто из-за таких сотрудников,вы потеряете клиент!
Dila Ответ представителя Dila 16 мая, 2020 год
Шановна Гість,
Для проведення ретельного розгляду Вашої ситуації , будь ласка, надайте, контактний номер телефону особистим повідомленням через нашу офіційну сторінку у фейсбук або інформаційну лінію, щоб ми могли зв'язатися з Вами та уточнити необхідні деталі.
З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА
Dila/Діла Медицинская лаборатория
Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года.
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению в медицинскую среду лучших мировых достижений в области лабораторной диагностики. Основа доверия многочисленных медицинских специалистов и пациентов к МЛ... подробнее

Лаборатории
Новая диагностика