Дякую - Отзывы о Deutsch Dent cтоматология

Іванна Отзыв написан 18 декабря, 2018 год 86 просмотров
Була нещодавно на процедурі лікування зуба, виконувала дівчина, нажаль не спитала як ії звати. Дуже уважний лікар, коментувала всі свої дії, весь час питала, чи мені комфортно, чи не болить, все сподобалось. Все відмінно. Бо прийшла з гострим болем, дуже було недобре, вся напружена на нервах, мало не зі сльозами на очах. Не було можливості звернутись в безкоштовну клінніку, тому пішла в платну біля роботи, доречі дуже зручне розташування біля метро Позняки. Лікар заспокоїла одним видом. Настільки у лікаря доброзичлива і позитивна енергія, вона усміхнена, дуже позитивна, таких би побільше. Один вид лікаря вселяє надію на те, що все буде добре. Ну дуже хороша дівчина. Сподобалася. Дуже рекомендую цю стоматологію. Зробила процедуру досить швидко і тепер відчуваю себе на всі 1ОО :)

Стоматология Киев: отзывы

Отзыв о Стоматология Киев. Отзывы пациентов о стоматологических клиниках Киева и Украины. Обсуждение качества выполняемых работ и обслуживания в стоматологических клиниках и кабинетах. Детские стоматологические клиники

Адрес: Киев, ул. Мишуги 1\4