Задоволені, будемо користуватись в подальшому - Отзывы о Детские подгузники Подгузники-трусики Для мальчиков ТМ Huggies

Алена Кондрацова Украина, Львів Отзыв написан 4 июля, 2018 год 185 просмотров
В цілому задоволені підгузками-трусиками haggies pants. З позитивних моментів можу виділити наступне: доступна ціна; легко одягнути (а коли дитина активна звичайні підзузки це нереально майже зробити),а потім зняти (просто розірвати з боку-то геніально як на мене))); добрий матеріал з цікавим дизайном; індикатор вологості; приємні на дотик та не мають їдкого запаху, як аналог трусиків від фірми pampers. Серед мінусів хіба можна виділити те, що рідкі випорожнення не досить добре тримають (у нас добре протекло як на одяг, так і на ніжкі-певно все через те, що не дуже щільно резиночка прилягає). А так в цілому дуже сподобались, в майбутньому будемо як користуватись самі, так і рекомендувати подругам) Детские подгузники Подгузники-трусики Для мальчиков ТМ Huggies - Задоволені, будемо користуватись в подальшому Детские подгузники Подгузники-трусики Для мальчиков ТМ Huggies - Задоволені, будемо користуватись в подальшому

Товары для детей: отзывы

Отзывы в разделе Товары для детей, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Товары для детей