Детские подгузники Подгузники-трусики Для мальчиков ТМ Huggies отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
6 отзывов / 821 просмотр

Задоволені, будемо користуватись в подальшому

Алена Кондрацова (Украина, Львів) Отзыв написан 4 июля, 2018 год
В цілому задоволені підгузками-трусиками haggies pants. З позитивних моментів можу виділити наступне: доступна ціна; легко одягнути (а коли дитина активна звичайні підзузки це нереально майже зробити),а потім зняти (просто розірвати з боку-то геніально як на мене))); добрий матеріал з цікавим дизайном; індикатор вологості; приємні на дотик та не мають їдкого запаху, як аналог трусиків від фірми pampers. Серед мінусів хіба...  Читать отзыв В цілому задоволені підгузками-трусиками haggies pants. З позитивних моментів можу виділити наступне: доступна ціна; легко одягнути (а коли дитина активна звичайні підзузки це нереально майже зробити),а потім зняти (просто розірвати з боку-то геніально як на мене))); добрий матеріал з цікавим дизайном; індикатор вологості; приємні на дотик та не мають їдкого запаху, як аналог трусиків від фірми pampers. Серед мінусів хіба можна виділити те, що рідкі випорожнення не досить добре тримають (у нас добре протекло як на одяг, так і на ніжкі-певно все через те, що не дуже щільно резиночка прилягає). А так в цілому дуже сподобались, в майбутньому будемо як користуватись самі, так і рекомендувати подругам) Детские подгузники Подгузники-трусики Для мальчиков ТМ Huggies - Задоволені, будемо користуватись в подальшому Детские подгузники Подгузники-трусики Для мальчиков ТМ Huggies - Задоволені, будемо користуватись в подальшому

Попробывав трусики huggies мы остались довольные

Марина Отзыв написан 24 июня, 2018 год
Попробывали трусики Huggies pants.Очень довольные, не протикают, нежные к коже малыша.Хорошо прилегают к животику не передавливают. Не вызивают роздражения.+Красивый дизайн для мальчиков и девочек, будем пользоваться дальше.Радует что есть индикатор наполнения. Попробывали трусики Huggies pants.Очень довольные, не протикают, нежные к коже малыша.Хорошо прилегают к животику не передавливают. Не вызивают роздражения.+Красивый дизайн для мальчиков и девочек, будем пользоваться дальше.Радует что есть индикатор наполнения.
Достоинства:
  1. Удобные для надивания и носки
Недостатки:
  1. Нету

Цена подгузников стоит того!

Юлия (Украина) Отзыв написан 18 июня, 2018 год
С первого же применения подгузника-трусиков я была в восторге. У меня очень активный малыш. Подгузник не протек, попочка малыша не была влажной. Аллергии и высыпаний после применения не было. Очень обрадовало наличие индикатора на трусиках. Так же приятно, что нет химического запаха подгузника. Трусики очень комфортные и мягкие, резиночка совсем не давит. С первого же применения подгузника-трусиков я была в восторге. У меня очень активный малыш. Подгузник не протек, попочка малыша не была влажной. Аллергии и высыпаний после применения не было. Очень обрадовало наличие индикатора на трусиках. Так же приятно, что нет химического запаха подгузника. Трусики очень комфортные и мягкие, резиночка совсем не давит.
Достоинства:
  1. Отлично поглощают влагу
  2. Удобная резинка
  3. Нет химического запаха
  4. Удобные, комфортные
  5. Не протекают
Недостатки:
  1. Пока не обнаружено

Варті того, щоб їх спробувати

ivnatochka (Украина, Івано-Франківськ) Отзыв написан 7 июня, 2018 год
Хочу поділитися враженнями від підгузників-трусиків Huggies Pants для хлопчиків. Загалом підгузники хороші, навіть дуже хороші. Не побоюся сказати, що це одні з кращих, які ми до цього часу використовували. Конкуренцію їм можуть скласти хіба Huggies ультра комфорт. Отже, плюси:
-приємний до тіла матеріал;
-еластична гумка, яка добре тримає підгузник, не дає йому сповзати і водночас не натискає;
-сухість навіть...  Читать отзыв
-приємний до тіла матеріал;
-сухість навіть після ночі (для мене це ключовий критерій).
Недоліки:
-якщо дитина дуже активна, то підгузник може зсунутися і протекти. Щоб цього не трапилося, треба час від часу поправляти шортики. Але ці рекомендації стосуються усіх без винятку підгузників.
Вважаю, підгузники варті того, щоб їх рекомендувати.
Достоинства:
  1. Сухість, надійність, комфорт для дитини.
Недостатки:
  1. поки не виявила

Отличные подгузники-трусики Huggies Pants

Гость (Украина, Одеса) Отзыв написан 5 июня, 2018 год
Подгузники-трусики Huggies Pants для мальчиков моему малышу понравились. Очень удобны для активных малышей. Хорошо поглощают влагу. Не появилось никаких раздражений или аллергии . Ребенку в них очень удобно двигаться. Всем рекомендую. Подгузники-трусики Huggies Pants для мальчиков моему малышу понравились. Очень удобны для активных малышей. Хорошо поглощают влагу. Не появилось никаких раздражений или аллергии . Ребенку в них очень удобно двигаться. Всем рекомендую.
Достоинства:
  1. поглащают влагу, удобны в использовании, нет раздражения,

Хорошие трусики

Валерия (Украина, Київ) Отзыв написан 29 мая, 2018 год
Подходят нам по всем параметрам, жаль, что не узнали о них раньше) Подходят нам по всем параметрам, жаль, что не узнали о них раньше)