Детейлінг центр Virus Тернопіль отзывы клиентов

Детейлінг центр Virus Тернопіль отзывы клиентов

Детейлінг студія Virus Тернопіль

Святослав Отзыв написан среда, 24 июля
Мені дуже сподобалася нанокераміка, нанесена на мій автомобіль. Дякую вам хлопці. Одразу видно професіоналів. Також, трифазна мийка мого авто - це уже постійна послуга, яку я замовляю у вас. Мені дуже сподобалася нанокераміка, нанесена на мій автомобіль. Дякую вам хлопці. Одразу видно професіоналів. Також, трифазна мийка мого авто - це уже постійна послуга, яку я замовляю у вас.

Повний комплекс послуг. Дуже круто!

Ігор Отзыв написан 2 июля, 2019 год
Хлопці - справжні майстри своєї справи. Машина виглядає так, ніби я забрав її з автосалону, а не мийки. Ціни відповідають якості виконаних робіт. Якщо цікавить якісний детейлінг то вам точно сюди. Рекомендую Вірус всім) Хлопці - справжні майстри своєї справи. Машина виглядає так, ніби я забрав її з автосалону, а не мийки. Ціни відповідають якості виконаних робіт. Якщо цікавить якісний детейлінг то вам точно сюди. Рекомендую Вірус всім)

Якісна хімчистка машини за помірну ціну

Симон Отзыв написан 25 июня, 2019 год
Постійно їжджу на детейлінг саме сюди. Якість мийки тут дуже висока. Хімію для миття використовують хорошу. Працюють уважно і акуратно. Нічого не залишають. А після хімчистки перевіряє роботу адміністратор, а вже потім машину віддають мені.
Одним словом - сервіс бомбезний.
Одним словом - сервіс бомбезний.
Достоинства:
  1. Швидко та якісно.
Недостатки:
  1. Немає. Взагалі жодних!

Все на найвищому рівні

Боря Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Все на найвищому рівні. Працівники охайні. Якісно і відповідально виконують роботу. Машина після детейлінгу дуже круто виглядає))) Все на найвищому рівні. Працівники охайні. Якісно і відповідально виконують роботу. Машина після детейлінгу дуже круто виглядає)))

Рекомендую

Семен Отзыв написан 30 мая, 2019 год
Рекомендую всем, потому что здесь работают профессионалы! Множество услуг для любимого авто. Также здесь есть прекрасная комната отдыха и вкусный кофе. А качество услуг на высшем уровне. Рекомендую всем, потому что здесь работают профессионалы! Множество услуг для любимого авто. Также здесь есть прекрасная комната отдыха и вкусный кофе. А качество услуг на высшем уровне.

Майстри своєї справи!

Ярослав Отзыв написан 22 марта, 2019 год
Якісно зробили полірування машини за розумну ціну. Я задоволений.
Студія знаходиться в центрі. Доїхати легко. На студії є смачна кава і дуже розумні спеціалісти.
Якісно зробили полірування машини за розумну ціну. Я задоволений.

Ультра сучасний детейлінг центр

Руслан Отзыв написан 14 декабря, 2018 год
Приємно здивований таким чудовим сервісом в нашому місті. Рівень обслуговування на найвищому рівні. Одразу видно, що дбають про свою репутацію і про клієнтів не забувають.
Перед роботою мене проконсультували і навіть показали на планшеті фотографії прикладів схожих робіт. В нас такого ще не бачив.
Молодці! Так тримати!
Молодці! Так тримати!
Достоинства:
  1. Ультра сучасний детейлінг центр з планшетами, кваліфіковані робітники, розумний адміністратор, WiFi і кава;)
Недостатки:
  1. Не побачив

Мойки

Мойка Poseidon car wash