Детейлінг центр Virus Тернопіль отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей

Хлопці дуже добре миють

Отзыв написан среда, 13 ноября
Якість виконаних робіт відповідає ціні за них. Раджу скористатися хімчисткою і поліруванням всім, хто піклується про своє авто і хоче, що б воно гарно виглядало. Якість виконаних робіт відповідає ціні за них. Раджу скористатися хімчисткою і поліруванням всім, хто піклується про своє авто і хоче, що б воно гарно виглядало.

Качественное обслуживание

Отзыв написан 25 октября, 2019 год
Качественное обслуживание. Полировка на высшем уровне. Качественно и быстро заделали все сколы, царапины и трещины на машине. Качественное обслуживание. Полировка на высшем уровне. Качественно и быстро заделали все сколы, царапины и трещины на машине.

Відгук про сайт

Отзыв написан 4 октября, 2019 год
Якісне обслуговування. Робота над машиною виконана вчасно та із використанням сучасних матеріалів і технологій. Якісне обслуговування. Робота над машиною виконана вчасно та із використанням сучасних матеріалів і технологій.

Якісно і недорого

Отзыв написан 26 сентября, 2019 год
Відмінний детейлінг центр. Хлопці знають і роблять грамотно свою роботу! Радує те що, адміністрація постійно контролює весь процес від початку і до кінця роботи над машиною! Індивідуальний підхід до кожного авто. Залишився дуже задоволений виконаною роботою. Якщо вам хочеться правильний і професійний догляд за своїм авто, то вам точно сюди! Можу сміливо рекомендувати усім детейлінг студію Вірус у Тернополі! Відмінний детейлінг центр. Хлопці знають і роблять грамотно свою роботу! Радує те що, адміністрація постійно контролює весь процес від початку і до кінця роботи над машиною! Індивідуальний підхід до кожного авто. Залишився дуже задоволений виконаною роботою. Якщо вам хочеться правильний і професійний догляд за своїм авто, то вам точно сюди! Можу сміливо рекомендувати усім детейлінг студію Вірус у Тернополі!

Справжній професійний сервіс

Отзыв написан 29 августа, 2019 год
Детейлінг студія Вірус - це справжній професійний сервіс. Робота виконується дуже прискіпливо, але при цьому надзвичайно швидко і якість на високому рівні. Машина після полірування наче нова. Персонал до усіх привітний і до кожного індивідуальний підхід. Результат виконаної роботи говорить сам про себе. Студія знаходиться в центрі, тому дуже зручно доїхати з будь якого куточка міста. Детейлінг студія Вірус - це справжній професійний сервіс. Робота виконується дуже прискіпливо, але при цьому надзвичайно швидко і якість на високому рівні. Машина після полірування наче нова. Персонал до усіх привітний і до кожного індивідуальний підхід. Результат виконаної роботи говорить сам про себе. Студія знаходиться в центрі, тому дуже зручно доїхати з будь якого куточка міста.
Достоинства:
  1. Хороший і кваліфікований персонал. Швидко роблять роботу. Приємні ціни. Бонуси і знижки. Якість роботи на найвищому рівні.
Недостатки:
  1. Не побачив

Класна студія

Отзыв написан 26 августа, 2019 год
Молодці. Мені на Кіа Ріо прибрали вм'ятину, полірнули і машинка, як нова. Прекрасний сервіс і ціна приємна. Рекомендую всім. Молодці. Мені на Кіа Ріо прибрали вм'ятину, полірнули і машинка, як нова. Прекрасний сервіс і ціна приємна. Рекомендую всім.

Найкраща детейлінг студія на яку я заїхав

Отзыв написан 22 августа, 2019 год
Робив полірування Subaru.
залишився дуже задоволений результатом. Дбайливе ставлення до авто і до клієнта. Під час роботи застосовувалися хороші матеріали. Ціна робіт така сама як в інших студіях, але є приємні знижки.
Окрема подяка адміністратору. На Вірусі працюють тактовні і приємні люди.
Дякую!
Робив полірування Subaru.
Окрема подяка адміністратору. На Вірусі працюють тактовні і приємні люди.
Дякую!

Найкраща детейлінг студія в Тернополі

Отзыв написан 20 августа, 2019 год
Люблю свою машину і тому доглядаю. Завжди їду на мийку, а періодично на детейлінг. Заїхав на полірування і хімчистку не лише в Тернополі, але й в інших містах. Найкращий сервіс який я бачив - Вірус в Тернополі. Миють і полірують машину дуже класно. Усі спеціалісти сертифіковані. А після виконаних робіт проводять фінальний огляд усієї машини, щоб нічого не пропустити. Адміністратор...  Читать отзыв Люблю свою машину і тому доглядаю. Завжди їду на мийку, а періодично на детейлінг. Заїхав на полірування і хімчистку не лише в Тернополі, але й в інших містах. Найкращий сервіс який я бачив - Вірус в Тернополі. Миють і полірують машину дуже класно. Усі спеціалісти сертифіковані. А після виконаних робіт проводять фінальний огляд усієї машини, щоб нічого не пропустити. Адміністратор дуже привітна дівчина. Зробила мені хорошу знижку. З великим задоволенням заїду ще.
Студію Вірус рекомендую усім власникам авто. Ціни дуже гнучкі.

Детейлінг студія Virus Тернопіль

Отзыв написан 24 июля, 2019 год
Мені дуже сподобалася нанокераміка, нанесена на мій автомобіль. Дякую вам хлопці. Одразу видно професіоналів. Також, трифазна мийка мого авто - це уже постійна послуга, яку я замовляю у вас. Мені дуже сподобалася нанокераміка, нанесена на мій автомобіль. Дякую вам хлопці. Одразу видно професіоналів. Також, трифазна мийка мого авто - це уже постійна послуга, яку я замовляю у вас.

Повний комплекс послуг. Дуже круто!

Отзыв написан 2 июля, 2019 год
Хлопці - справжні майстри своєї справи. Машина виглядає так, ніби я забрав її з автосалону, а не мийки. Ціни відповідають якості виконаних робіт. Якщо цікавить якісний детейлінг то вам точно сюди. Рекомендую Вірус всім) Хлопці - справжні майстри своєї справи. Машина виглядає так, ніби я забрав її з автосалону, а не мийки. Ціни відповідають якості виконаних робіт. Якщо цікавить якісний детейлінг то вам точно сюди. Рекомендую Вірус всім)

Якісна хімчистка машини за помірну ціну

Отзыв написан 25 июня, 2019 год
Постійно їжджу на детейлінг саме сюди. Якість мийки тут дуже висока. Хімію для миття використовують хорошу. Працюють уважно і акуратно. Нічого не залишають. А після хімчистки перевіряє роботу адміністратор, а вже потім машину віддають мені.
Одним словом - сервіс бомбезний.
Одним словом - сервіс бомбезний.
Достоинства:
  1. Швидко та якісно.
Недостатки:
  1. Немає. Взагалі жодних!

Все на найвищому рівні

Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Все на найвищому рівні. Працівники охайні. Якісно і відповідально виконують роботу. Машина після детейлінгу дуже круто виглядає))) Все на найвищому рівні. Працівники охайні. Якісно і відповідально виконують роботу. Машина після детейлінгу дуже круто виглядає)))

Рекомендую

Отзыв написан 30 мая, 2019 год
Рекомендую всем, потому что здесь работают профессионалы! Множество услуг для любимого авто. Также здесь есть прекрасная комната отдыха и вкусный кофе. А качество услуг на высшем уровне. Рекомендую всем, потому что здесь работают профессионалы! Множество услуг для любимого авто. Также здесь есть прекрасная комната отдыха и вкусный кофе. А качество услуг на высшем уровне.

Майстри своєї справи!

Отзыв написан 22 марта, 2019 год
Якісно зробили полірування машини за розумну ціну. Я задоволений.
Студія знаходиться в центрі. Доїхати легко. На студії є смачна кава і дуже розумні спеціалісти.
Якісно зробили полірування машини за розумну ціну. Я задоволений.

Ультра сучасний детейлінг центр

Отзыв написан 14 декабря, 2018 год
Приємно здивований таким чудовим сервісом в нашому місті. Рівень обслуговування на найвищому рівні. Одразу видно, що дбають про свою репутацію і про клієнтів не забувають.
Перед роботою мене проконсультували і навіть показали на планшеті фотографії прикладів схожих робіт. В нас такого ще не бачив.
Молодці! Так тримати!
Молодці! Так тримати!
Достоинства:
  1. Ультра сучасний детейлінг центр з планшетами, кваліфіковані робітники, розумний адміністратор, WiFi і кава;)
Недостатки:
  1. Не побачив

Мойки

MonAuto