Деновель 30 инструкция

2 отзыва / 364 просмотра
Деновель 30 инструкция

Эндометриоз

Ольга Ольга 18 января, 2021 год
Здравствуйте, подскажите при эндометриозе как лучше принимать таблетки 21 день пью, а потом сколько лучше делать перерыв я когда пила раньше я делала 4 дня но потом они у меня вообще прикратились идти, но врач говорит это нормально при твоей болезни, не надо чтоь6 они ишли. Как это? Может мне перерыв ... Читать отзыв Здравствуйте, подскажите при эндометриозе как лучше принимать таблетки 21 день пью, а потом сколько лучше делать перерыв я когда пила раньше я делала 4 дня но потом они у меня вообще прикратились идти, но врач говорит это нормально при твоей болезни, не надо чтоь6 они ишли. Как это? Может мне перерыв не 4 дня а 6 дней.

Рекомендую

Анастасія Анастасія 10 апреля, 2020 год
Привіт дівчата! Ділюсь ефективним лікуванням ендометріозу на фоні прийому гормональних препаратів, а саме Деновель30. Звернулась до свого гінеколога зі скаргами на болючі і обільнв місячні, біль під час статевого акту.оскільки вагітність не планую, лікар підібрала мені гормональний препарат Деновель на рік.сказала що це нові німецькі препарати, які доступні стали і в нас в Україні,і що важливо за доступну ціну.Ціна дійсно... Читать отзыв Привіт дівчата! Ділюсь ефективним лікуванням ендометріозу на фоні прийому гормональних препаратів, а саме Деновель30. Звернулась до свого гінеколога зі скаргами на болючі і обільнв місячні, біль під час статевого акту.оскільки вагітність не планую, лікар підібрала мені гормональний препарат Деновель на рік.сказала що це нові німецькі препарати, які доступні стали і в нас в Україні,і що важливо за доступну ціну.Ціна дійсно доступна,одразу взяла три упаковки.Приймаю вже пів року.Скарг не маю, добре переношу.Біль і обільні місячні припинилися на другому місяці прийому. Додатково це ще й контрацепція.Добре що такий препарат доступний в наших аптеках.Рекомендую Деновель!!!
Лекарства
steroidsshop-ua.com