Повторно! Розбили вантаж за 4000, ігнор вже 4 місяці! - Отзывы о Деливери

Деливери
Владислава Луньова Отзыв написан 11 февраля, 2019 год 126 просмотров
Шановний представник компанії "делівері"! 25.01 ви написали, що у вас наче немає мого телефону, хоча він у вас є, і неодноразово спілкувалися щодо пошкодження вантажу! В черговий раз - номер розслідування 50111, там є всі контакти і мої (представника отримувача) і мами.
Нагадую, ви розбили дороге ліжко за 4000 грн., ми за це вам заплатили 2000 грн. (доставка) + нам довелося замовляти нові деталі, замість розбитих вами - знову більше 2000 грн.
Обман, непрофесійність, вибачте, просто пофігізм - це основні риси компанії Делівері, так?
Якщо ні, то чекаю зв'язку і компенсації. Всі документи, акти вам було вже кілька разів надіслано!!!

Недостатки:
  1. Непрофесіоналізм, недбале ставлення до дорогого вантажу, невміння визнавати свої помилки, відмова компенсувати втрати клієнтам! Поведінка - класичний "відмороз" - а ну як клієнту самому набридне просити компенсацію. Просто жах!

Владислава Луньова 15 февраля, 2019 год
Представник Делівері, ви вичікуєте, чи звернемося ми до суду чи ні?

Грузоперевозки: отзывы

Отзывы клиентов о компаниях занимающихся грузоперевозками. Каталог отзывов: Новая почта, Автолюкс, Гюнсел, Деливери и другие

Деливери

Доставка груза автомобильным транспортом по всей Украине (ООО «Деливери»).
Доставка и забор груза осуществляется на склад компании или до двери клиента. Мы доставляем грузы от 1кг до 8т с предоставлением...

Грузоперевозки

Мист Экспресс
Мист Экспресс

Vantage Cargo (Вантаж Карго)
Vantage Cargo (Вантаж Карго)

Компания DELLA
Компания DELLA