Жах а не база відпочинку!!!! - Отзыв о Дельфин. Затока

https://www.otzyvua.net/delfin-zatoka От Наталія липень 2016, опубликован 19 сентября, 2016 год

Наталія липень 2016 19 сентября, 2016 год З хороших спогадів - басейн, близькість до моря та друзі що ми знайшли на базі і які були теж шоковані! Це просто не передати! Просто перерахую бо і щгадувати не хочеться.
- дами з адміністрації дві зарозумілі сельодки, бридкі у всіх відношеннях.
- деревяний зруб це бруд вонь антисанітарія відсутність прибирання цвіль нуль шумоізоляції
- кухня жахлива використовує відходи продуктів для приготування страв на наступний день.
Всього не описати але люди не їдьте, гроші які ви там витратите не варті нічого з того що там є!!!!!!!

Гость (Украина, Одеса) 22 февраля, 2017 год Хочу залишити свій отзив щодо отзиву Наталії
Я повністю не згідний з одзивом цієї особи
Відихаю уже 4 сезони на цій базі
Як на мене ціна повністю відповідає потребам
Кухня на сам перед
Був неодноразово свідком того я завозились свіжі продукти
Спілкуюсь з поварами які там працюють це люди які люблять свою роботу відповідно і готують вкусно
А от шашлик і гарніри в них просто од бога все дуже сподобалось
Тимбільш кухня з холодного цеху тоісьть " салати " також смачно готують особино гарячі це просто шик.

Офіцанти - привітні завжди вміють смачно запропонувати блюда ще неготово а вже охота попробувати
Неодно разово відихали з рідними і на літній площатке вид на море кальян прикрасно приготовлена кухня
Музична обстановка
Що ще плтрібно для повного кайфу
Номера - номера чисті
Впічітляє і приємна обстановка є кондиціонер холодильник плазмовий телевізор
Краваті опше шик приємно отак завалитись і спать
А якщо хтось хоче оклівітати базу
Це нехай залишиться на совісті людини яка це написала
Я лічно посоветувавби цю базу друзям з спокійним серцем
Гость (Соединенные Штаты Америки, Norway) 27 декабря, 2016 год честный комментарий! во всём с вами согласна!
rebroach (Беларусь) 2 февраля, 2018 год Если Вы из США,то вообще обсурд!!!Ни один американец в такую грязь не поедит,даже и думать нечего!!!Где здесь хоть какой-то сервис? Люди такие деньги платят,а что они получают?Грубость,хамство,неуважение к туристам!Мы накрывались порванным одеялом в 6 корпусе,30долларов США заплатили за сутки!!! Администрация не хочет решать никакие вопросы!Главное,что Вы деньги заплатили,назад они их не возвращают,и можете "выметаться"(слова Администратора Елены)хоть на следующий день! Так она нам сказала!!! "Придут другие"-ее слова.Мы больше в жизни туда не поедим и другим людям к ним ехать не советуем!!!
Гость (Украина, Київ) среда, 9 мая Полностью согласна. Ужасный отель. Радует только бассейн и первая линия моря. Грязь, антисанитария и все точно описанное выше. Положительные отзывы скорее всего заказные.

Дельфин. Затока

База отдыха Дельфин расположена в Солнечном курортном районе курорта Затока на морской стороне - прямо на берегу моря, за вортами базы начинается прекрасный песчаный пляж, который регулярно убирается пляжеуборочной техникой.

На...

Базы отдыха