Ніколи в житті більше не поїду і нікому не порекомендую .СПА тур - Отзыв о Deinde

Deinde
User Отзыв написан пятница, 11 января 7 просмотров
Якщо в когось буде можливість непоїхати з ними то скористайтесь цею можливістю . Автобус написано комфортабельний гіршого автобуса потрібно пошукати ,їхали 19 годин , робили зупинку у Львові, це одна з самих приємних нот відпочинку .В автобусі також не працювали динаміки з задньої сторони автобуса (рипіли неможливо їх слухати було )на прохання виключити ,нас проігнорували ,бо весь автобус дивився один дома ,ми були мягко говоря послані н.....й.Коли ми їхали в спа тур нам ніхто не сказав ,що тільки 1.5 години входить безкоштовного відвідування комплексу. Також організатори ,які їхали з нами не прикладали ніяких зусиль всіх разом зібратися , розвеселити ,грубо говоря всім на все п.х..й. Новий рік коштував 1500 грн банкет ,входило на банкет менше кілограма їди на людину ,бутилка артемівського шампанського . Більш менш нормально закінчився НГ .1.01.19 ферма буйволів це просто піз.....ц їхати 2.5 години в одну сторону 15 хв там і назад 2.5 годин це першо числа після нового року ,люди які поїхали просто аху..лі.Відпочинок просто айс , це одне те саме ,що самому поїхати зарезервувати готель і на потяг білети купити і дешевше буде в два рази ,як мінімум .Назад тільки пів автобуса їхало всі інші на потяг взяли білети . Також було включено в тур відвідування замку в Ужгороді , де було вказано ,що входить в тур, нам сказали 45 грн нада додатково заплатити ,прикладаю скрін ,де написано .Повторюсь якщо в когось буде можливість непоїхати з ними то скористайтесь цею можливістю.

Deinde - Ніколи в житті більше не поїду і нікому не порекомендую .СПА тур Deinde - Ніколи в житті більше не поїду і нікому не порекомендую .СПА тур

Достоинства:
  1. Хороший готель
  2. Тьотя Валя прибиральниця в готелі ,яка робила новорічний настрій.
Недостатки:
  1. Організація точніше ніякої орграганізації.
  2. Автобус .
  3. Ферма буйфолів .
  4. Ціна яка не вартує того відпочинку.
  5. Купа доп. витрат про які ніхто до туру не повідомляв .

Организация мероприятий: отзывы

Отзывы об агентствах, которые занимаются организацией мероприятий. Каталог отзывов: Event компании, Свадебные агентства и другое

Event-агентство "Chocolate"

Организация мероприятий