coral-job.com отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
coral-job.com
21 отзыв / 3059 просмотров

Сегодня зашла на сайт, а он заблокирован.

Отзыв написан пятница, 17 января
Очень надеюсь, что это не лохотрон. Так как деньги уже переведены ещё месяц назад и сейчас я жду визу. Через неделю должен быть выезд, а номера все отключены. Не знаю, что и думать. Очень надеюсь, что это не лохотрон. Так как деньги уже переведены ещё месяц назад и сейчас я жду визу. Через неделю должен быть выезд, а номера все отключены. Не знаю, что и думать.

Лохотрон!!!

Отзыв написан четверг, 16 января
Добрый вечер! Общались со Станиславом 20 дней, уплатили деньги. После всего удалил два номера и сайт! Была надежда выехать работать, уплатили почти все деньги,что откладывали, но попались на лохотрон! Будьте бдительны! Надеемся, что их найдут и накажут! Бог им судья! Добрый вечер! Общались со Станиславом 20 дней, уплатили деньги. После всего удалил два номера и сайт! Была надежда выехать работать, уплатили почти все деньги,что откладывали, но попались на лохотрон! Будьте бдительны! Надеемся, что их найдут и накажут! Бог им судья!
Недостатки:
  1. Лохотрон!!!

ки*****о, НЕ ВЕДИТЕСЬ

Отзыв написан четверг, 16 января
Здравствуйте, уважаемые работяги. Не в коем случае не ведитесь на это, сам попался, не хочу что бы другие попадались. Перевёл деньги, сразу же заблокировал, удалил сайт и тд Здравствуйте, уважаемые работяги. Не в коем случае не ведитесь на это, сам попался, не хочу что бы другие попадались. Перевёл деньги, сразу же заблокировал, удалил сайт и тд
Недостатки:
  1. ки*****о

Всі хто попав

Отзыв написан среда, 15 января
Потерпілі списуйтесь між собою,згруповуйтесь і пишіть заяву. Недавно закон прийняли на рахунок роботодавців-шахраїв. Не думайте,що цей "Станіслав" заробив і затих. Скоро з'явиться " Fish-Job" і т.п.. Потерпілі списуйтесь між собою,згруповуйтесь і пишіть заяву. Недавно закон прийняли на рахунок роботодавців-шахраїв. Не думайте,що цей "Станіслав" заробив і затих. Скоро з'явиться " Fish-Job" і т.п..

тай таке як воно є

Отзыв написан вторник, 14 января
Стандартна схема сайт зроблений через впн заржстрований в Германии Рахунок на бомжа, всім хто попав наука на життя ніяких предоплат добре шо хоть сума не велика була предоплати, наша міліція навіть за такі справи не хочить братись томушо ху й тут когось найдеш хіба бомжа Стандартна схема сайт зроблений через впн заржстрований в Германии Рахунок на бомжа, всім хто попав наука на життя ніяких предоплат добре шо хоть сума не велика була предоплати, наша міліція навіть за такі справи не хочить братись томушо ху й тут когось найдеш хіба бомжа

ки*****о полное

Отзыв написан вторник, 14 января
В некоем случае не ведитесь ,ки*****о ,я попался перевел деньги и он снял деньги позакрывал сайт и удали все номера. В некоем случае не ведитесь ,ки*****о ,я попался перевел деньги и он снял деньги позакрывал сайт и удали все номера.

Лохотрон!!!

Отзыв написан пятница, 10 января
Я кілька днів тому написав поганий відгук. Видалили! Не зв'язується з ними! Ніяких доказів немає. По адресу фірми в Польщі новобудова. Ліцензія підробка. Я кілька днів тому написав поганий відгук. Видалили! Не зв'язується з ними! Ніяких доказів немає. По адресу фірми в Польщі новобудова. Ліцензія підробка.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Шахрайство

Обман или нет

Отзыв написан пятница, 10 января
Кто нибудь реально ездил на роботу от этого агентства?? Если "да" то пожалуйста ребята оставьте свои номера телефонов чтобы можно было с вами связаться......
Ведь отзывы очень разные, и не факт что их пишут реальные работники..
Ведь отзывы очень разные, и не факт что их пишут реальные работники..

Норвегія як воно дійсно є

Отзыв написан пятница, 10 января
50 днів назад подавався на документи через цю фірму, що можу сказати обіцяли що доки будуть готові за 3 тижні в ітозі очікував 4 тижня, дата виїзду на роботу переносилась два рази, але зарас я уже працюю в Норвегії на роботі, зарплата житло все як обговорювалось на тероторії України так і є все відповідає дійсності, тому на мій погляд і...  Читать отзыв 50 днів назад подавався на документи через цю фірму, що можу сказати обіцяли що доки будуть готові за 3 тижні в ітозі очікував 4 тижня, дата виїзду на роботу переносилась два рази, але зарас я уже працюю в Норвегії на роботі, зарплата житло все як обговорювалось на тероторії України так і є все відповідає дійсності, тому на мій погляд і після довгих пошуків дійсно нормальної агенції ця є одна з кращих в цьому напрямку, тому можу рекомендувати її вам, а корал джоб раджу брати запас часу на виконання своїх послуг щоб не було як зімною затримок, і ще раз дякую за вашу роботу

Львів-Германия

Отзыв написан четверг, 2 января
Все супер два дня Уже як Працюю в Германии Дякую вам ! отримаю зарплату відпишу також сюда, пропрацюю ще один місяць опишу як тут детальніше покіщо все супер Все супер два дня Уже як Працюю в Германии Дякую вам ! отримаю зарплату відпишу також сюда, пропрацюю ще один місяць опишу як тут детальніше покіщо все супер

это кидняк

Отзыв написан понедельник, 30 декабря
У фирмы нет лицензии (на сайте чужой сертификат после обработки в фотошопе).
а в Норвегии очередь европейцев стоит на работу, а их взять гораздо легче, чем наших!
У фирмы нет лицензии (на сайте чужой сертификат после обработки в фотошопе).

Наскільки це правда

Отзыв написан среда, 25 декабря
Люди, пишіть свої контакты, хто там був чи є. Що б можна було поспілкуватися з Вами. Бо нічого не відомо про реальність і правдивість як цієї агенції, так і її діяльності Люди, пишіть свої контакты, хто там був чи є. Що б можна було поспілкуватися з Вами. Бо нічого не відомо про реальність і правдивість як цієї агенції, так і її діяльності

Отримала візу

Отзыв написан среда, 25 декабря
Дякую Станіславу за його роботу візу отримала, очікую на виїзд У Норвегію, лоюди краще ніж хе рню писати за цю агенцію у коментах і сидіти дома займіться ділом чи то конкуренти пишуть, зарас багато агенцій розводняків сама не рас переконалась але ця агенція дійсно виконує свою роботу . Дякую Станіславу за його роботу візу отримала, очікую на виїзд У Норвегію, лоюди краще ніж хе рню писати за цю агенцію у коментах і сидіти дома займіться ділом чи то конкуренти пишуть, зарас багато агенцій розводняків сама не рас переконалась але ця агенція дійсно виконує свою роботу .

Довіряти, чи не довіряти ?

Отзыв написан пятница, 20 декабря
3 тижні тому я перевів гроші даній фірмі сьогодні я забрав запрошення і подався на візу !! тому такі умніки як Сергій тільки портять репутацію нормальним людям !!! не мішайте цій агенції розвиватись в Укр це дійсно відповідальна агенція яку я і моя дружина будемо всім рекомендувати! 3 тижні тому я перевів гроші даній фірмі сьогодні я забрав запрошення і подався на візу !! тому такі умніки як Сергій тільки портять репутацію нормальним людям !!! не мішайте цій агенції розвиватись в Укр це дійсно відповідальна агенція яку я і моя дружина будемо всім рекомендувати!

Отзыв о вакансии водителя Норвегия

Отзыв написан 14 декабря, 2019 год
Больше месяца я нашел это агентство, решил с ними сотрудничать и оформлять все документы для выезда на работу, могу сказать я не ошибся выбрав их, уже неделю как работаю водителем, фирма на которой работаю супер, с языком проблем нет так как есть координатор, все легально а главное без обмана! Больше месяца я нашел это агентство, решил с ними сотрудничать и оформлять все документы для выезда на работу, могу сказать я не ошибся выбрав их, уже неделю как работаю водителем, фирма на которой работаю супер, с языком проблем нет так как есть координатор, все легально а главное без обмана!

Норвегия действительно как оно есть . 08.12.2019. 14:40

Отзыв написан 8 декабря, 2019 год
Очень довольна работой этого агентство, работаем с мужем в Норвегии на рыбном заводе, все что было описано в вакансии, и нам сказали менеджеры этого агентства все правда и так действительно есть, поэтому рек омендую это агентство 5 с 5 Очень довольна работой этого агентство, работаем с мужем в Норвегии на рыбном заводе, все что было описано в вакансии, и нам сказали менеджеры этого агентства все правда и так действительно есть, поэтому рек coral-job.com - Норвегия действительно как оно есть . 08.12.2019. 14:40 омендую это агентство 5 с 5
Достоинства:
  1. Самое лучшее агентство которое мне встречалось
Недостатки:
  1. Нету

Швеція як воно є

Отзыв написан 5 декабря, 2019 год
Ніколи не думав що буду писати відгук, але ви дійсно цього варті вже пішов 5тий день як я у Швеції і працюю на складі, по приїзду мене зустріли поселили допомгли отримати дозвіл на роботу, і проживання, та відкрили рахунок у банку, робота як робота тому рекомендую цю агенцію Ніколи не думав coral-job.com - Швеція як воно є що буду писати відгук, але ви дійсно цього варті вже пішов 5тий день як я у Швеції і працюю на складі, по приїзду мене зустріли поселили допомгли отримати дозвіл на роботу, і проживання, та відкрили рахунок у банку, робота як робота тому рекомендую цю агенцію

Norvegia coral-job

Отзыв написан 5 декабря, 2019 год
Большое спасибо, я уже не верил что могу попасть на работу в Норвегию, буду рекомендовать всем своим знакомым, я потратил 2 месяца, чтобы найти агентство которая действительно может отправить меня на работу в Норвегию, и я выбрал коралл джоб о чем вообще не жалею! работаю на рыб заводе зп 15 евро в час, я до сих пор не могу поверить...  Читать отзыв Большое спасибо, я уже не верил что могу попасть на работу в Норвегию, буду рекомендовать всем своим знакомым, я потратил 2 месяца, чтобы найти агентство которая действительно может отправить меня на работу в Норвегию, и я выбрал коралл джоб о чем вообще не жалею! работаю на рыб заводе зп 15 евро в час, я до сих пор не могу поверить что я здесь, большое человеческое спасибо! coral-job.com - Norvegia coral-job
Достоинства:
  1. Предоставляет действительно работу
Недостатки:
  1. НЕТ

Швеція 2019

Отзыв написан 29 ноября, 2019 год
Дякую цій агенції за роботу та документи в Швеції багато писати не буду напишу коротко і ясно, зустріли поселили зробили документи надали роботу !! таких агенцій зарас в Укр дуже мало, тому дякую вам за все що ви робите . Дякую цій агенції за роботу та документи в Швеції багато писати не буду напишу коротко і ясно, зустріли поселили зробили документи надали роботу !! таких агенцій зарас в Укр дуже мало, тому дякую вам за все що ви робите .

Норвегия оформлення документів відгук

Отзыв написан 27 ноября, 2019 год
Оформляли з дружиною через цю агенцію документи все супер працюємо уже як тиждень на рибному заводі отримаємо зарплату відпишемо що і як, але людей які тут працюють питали то кажуть що все добре що вони вже отримували зарплату . За доументи можу точно вам рекомендувати цю агенцію що гроші не підуть у мусор а ви дійсно попадите в Норвегію а...  Читать отзыв Оформляли з дружиною через цю агенцію документи все супер працюємо уже як тиждень на рибному заводі отримаємо зарплату відпишемо що і як, але людей які тут працюють питали то кажуть що все добре що вони вже отримували зарплату . За доументи можу точно вам рекомендувати цю агенцію що гроші не підуть у мусор а ви дійсно попадите в Норвегію а не лишитись в Укр без грошей як то зарас буває .
Достоинства:
  1. Швидкість виконнання роботи, відповідальність , вакансії відповідають опису
Недостатки:
  1. Молода агенція, без філіалу в Укр .

Відгук про працевлаштування

Отзыв написан 14 ноября, 2019 год
Всім доброго дня, на днях знайшла агенцію coral-job вирішили з чоловіком з ними співпрацювати, спочатку насторожило що це зовсім молода агенція, але як опит показав не завжди фірми які довго на ринку надають якісно послуги наприклад той самий пелех агенція через яку ми раніши летіли на роботу і втратили всі кошти, так як в Укр від цієї агенції є тільки...  Читать отзыв Всім доброго дня, на днях знайшла агенцію coral-job вирішили з чоловіком з ними співпрацювати, спочатку насторожило що це зовсім молода агенція, але як опит показав не завжди фірми які довго на ринку надають якісно послуги наприклад той самий пелех агенція через яку ми раніши летіли на роботу і втратили всі кошти, так як в Укр від цієї агенції є тільки консультанта і немає офіса а головний офіс в Польщі ми з чоловіком вирішили завітати до них у офіс де заключили договір. Що можна сказати так як ми одні з перших їх клієнтів ми задоволенні нас зустріли В стокгольмі помогли оформити документи та надали роботу, тому можу рекомендувати цю агенцію, а агенції coral-job бажаю гарного розвитку і більше клієнтів ! P.S Оля, Андрій
Достоинства:
  1. відповідальні
Недостатки:
  1. не має офіса в Укр

coral-job.com

CORAL Job имеет успешный опыт в трудоустройстве за рубежом. Наши клиенты работают ОФИЦИАЛЬНО в таких странах как Германия, Швеция, Польша и Норвегия.Робота за рубежом всегда должно быть легальная и надежная,...
Рейтинг 3.2 из 5 на основании 21 отзыва

Legal Solutions (Киев)