Не купляйте нічого в цьому магазині!!!!! - Отзыв о COMFY

Оксана Отзыв написан 8 января, 2019 год 25 просмотров
Сумний досвід покупок в цьому магазині! Перший раз замовляла товар, оформила замовлення, вже очікувала номер накладної, як прийшло повідомлення про відміну замовлення у зв'язку з відсутнстю камери! Другий раз замовила - камера прийшла, тільки малесенький нюанс - в накладній моя камера, а насправді камера зовсім інша, на коробці зовсім інша назва!!!!! Ще й у комплект входить блок живлення, який забули покласти у коробку!!!!
НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ!!!!

Ответ представителя Comfy 9 января, 2019 год
Доброго дня, Оксано! Дякуємо за ваше звернення! Дуже прикро, що ми засмутили вас. Пробачте за це. Дозвольте з'ясувати, що стало причиною для виникнення такої неприємної ситуації. Також бажаємо якнайскоріше уснути усі перешкоди, що стали на шляху для отримання вами замовлення. Будь ласка, напишіть нам номер вашого інтернет-замовлення, або номер телефону на pokupatel@comfy.ua з номером вашого відгуку 795518. Будемо щасливі допомогти вам та виправити негативні враження. Чекаємо на відповідь. Спасибі!

Супермаркеты электроники: отзывы

Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники

Фокстрот
Фокстрот

Магазин Струмок
Магазин Струмок

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua