COMFY
Володимир Отзыв написан среда, 2 января 12 просмотров
 Отзыв о COMFY по адресу Житомир, ул.Киевская, 77 23.11.2018 придбав пральну машинку Electrolux EWT1264ILW в м. Житомир вул. Київська77 видаткова накладна № ЧGIT2-0145, до цього була Whirpool AWE 7515/1 - 10років і жодних проблем. З першого прання відчував тертя якихось гумових деталей о бічну стінку машинки. Звернувся до магазину з проханням обміняти на аналогічну - у відповідь почув що спробують вирішити, як пізніше виявилось це в них загальна "отмазка". 16.12.2018 не дочекавшись на вирішення проблеми я знову в магазині і пишу заяву на обмін пральної машинки на аналогічну. Через тиждень від сервіс-менеджера в усній формі почув що обміняти не можуть, запропонували звернутись в сервісний центр і відремонтувати дефект. Нову машинку і в ремонт!!!! Ідіоти. Паралельно веду переписку 29.12.2018 з Морозом Євгеном (фахівець по роботі в соціальних медіа) morozea@comfy.ua і отримую відповідь: "На жаль, повернути товар який був у користуванні - неможливо". В мене логічне питання: як виявити дефект не користувавшись технікою? Знову Comfy несе нісинітницю (читайте х...ю). Сьогодні 02.01.2019 офіційної відповіді про обмін так і не отримав, ремонт відкидаю повністю. Висновок: начебто й ціни нормальні - но сервіс повне г...о - тільки дратують своїми тупими відповідями і відмазками. Порада не звязуйтесь через відсутній зворотній звязок і сервіс. На оф. сайті не опубліковують відгуки!!!
Комментарии к отзыву

Ответ представителя Comfy четверг, 3 января
Доброго дня! Володимире, дуже шкодуємо, що у вашій техніці проявився дефект і вона не виконує своїх прямих обов'язків. Повернути можна лише нову техніку, без слідів користування. Ви ж згадуєте, що машинкою користувались, тому заміна однозначно неможлива. Техніку варто передавати на діагностику до сервісного центру, де персонал виявить причину поломки та усуне її. У випадку, коли усунення неможливе, техніка списується, а вам надається акт на списання, з яким ви можете повернути кошти чи придбати інший товар. Так, ви придбали новий товар, однак ніхто не застрахований від виявлення дефекту в техніці і саме тому діє гарантія виробника, щоб безкоштовно усунути дефект у гарантійний термін. Не погодимось із вами про зворотній зв'язок та сервіс. Ми із вами на зв'язку, готові відповісти на будь-які питання, але ж задовольнити прохання яке йде всупереч закону, на жаль, не можемо. Нам дуже шкода, що ви зазнали незручностей.
Володимир пятница, 4 января
Чому Ви не публікуєте негативні відгуки у себе сайті?? Один позитив, жодного негативного відгуку - тупо видаляють і все!! Брехуни які бояться правдивої критики!!!


Супермаркеты электроники Житомир: отзывы

Отзыв о Супермаркеты электроники Житомир. Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники

Эльдорадо
Эльдорадо

Рейтинг: 3
2990 отзывов
Фокстрот
Фокстрот

Рейтинг: 3.8
3304 отзыва
ЦифроТех
ЦифроТех

Рейтинг: 1.7
10 отзывов
Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Рейтинг: 4.4
46 отзывов
Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO

Рейтинг: 2.3
181 отзыв
Интернет магазин FISHKI.ua
Интернет магазин FISHKI.ua

Рейтинг: 1.7
38 отзывов
Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.1
25 отзывов
Интернет-магазин Aleco
Интернет-магазин Aleco

Рейтинг: 2.6
24 отзыва
Терминал ТРЦ
Терминал ТРЦ

Рейтинг: 2.3
3 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close