ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ "ЯК КУПУВАЛИ ХОЛОДИЛЬНИК В COMFY" - Отзыв о COMFY

Тетяна Отзыв написан 31 декабря, 2018 год 35 просмотров
 Отзыв о COMFY по адресу Харьков, ул. Героев Труда, 9 ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ «ЯК КУПУВАЛИ ХОЛОДИЛЬНИК В COMFY НІ ГРОШЕЙ, НІ ХОЛОДИЛЬНИКА»

Ось так компанія «Комфі» вітає своїх покупців з Новим Роком! Як би там не було, а я все ж таки сподівалась, що ця фірма мені поверне мої гроші за бракований холодильник. Але компанія на новорічні святі цинічно познущалася наді мною. Напередодні Нового року мені зателефонували з «Комфі» і офіційно повідомили, що керівництво компанії прийняло рішення повернути мені гроші за холодильник. Не зовсім довіряючи цьому дзвінку, я на наступний день звернулася до адміністратора магазину з питанням, коли я можу прийти за своїми грошима. Проте, адміністратор мені повідомила, що це була одноразова АКЦІЯ магазину й тому я мала можливість забрати свої гроші виключно у день, коли мене запрошували, це як в фільмах про «мафію» - одноразова пропозиція. А відтак, магазин мої гроші залишає собі.
Шановні покупці, тільки уявіть як я себе почуваю в цей останній день 2018 року. Вимушена визнати, що мої гроші компанія «Комфі» привласнила собі за просто так.
Покупці, будьте уважні купуючи в магазинах «Комфі» товари. Якщо хтось з вас вирішить повернути в цю компанію бракований товар з вас можуть знущатися так само як з мене. Цій компанії важливо тільки одне, аби ви віддавали їй гроші за браковану техніку, а після - це вже ваші проблеми, які «Комфі» не бентежать. Проте, новорічний настрій «Комфі» зіпсували мені і моїй сім’ї, і цим, напевно, дуже задоволені.

Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Знущання з покупців

Ответ представителя Comfy 31 декабря, 2018 год
Доброго дня, шановна Тетяно!
Будь ласка, повідомте коли саме ви отримали цей дзвінок та до якого магазину зверталися пізніше.
У відповідь на ваше звернення ми неоднаразово писали про те, що не можемо задовольнити вашу вимогу та обміняти холодильник, або повернути кошти. Тому про таку акцію не може навіть йти мови.
Взагалі, про яку одноразову акцію вас могли повідомити, якщо ми діємо лише відповідно до Законодавства України та надавали вам офіційну відповідь від нашого магазину.
Ми не привласнювали ваші кошти, ми намагалися допомогти вам в цій складній ситуації та можемо транспортувати вашу техніку до сервісного центру.
Цей товар був у використанні та належить вам. Техніку можна обміняти лише в тому випадку, якщо в сервісному центрі буде виявлено суттєвий недолік та вам буде наданий відповідний акт.
В будь-який момент ви можете відповісти на наше звернення у Фейсбуці та попросити про допомогу, або надіслати листа на pokupatel@comfy.ua з номером вашого відгуку 783622.
Будемо сподіватися на ваше розуміння! Якщо потрібна наша порада, ми на зв'язку.
Дякуємо! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Супермаркеты электроники Харьков: отзывы

Отзыв о Супермаркеты электроники Харьков. Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники

Фокстрот
Фокстрот

Магазин Струмок
Магазин Струмок

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua