Продали бракованной планшет - Отзывы о COMFY

COMFY
Отзыв написан 17 декабря, 2018 год 70 просмотров
Купили 6 місяців тому планшет , в Полтаві в магазині Комфі. Майже одразу він почав записати. Вискакують вікна, що додатки не відповідають, то інтерфейс системи не відповідає. При перегляді фільму, зовсім зависає, неможливо навіть виключити. Вже 3 рази зверталися в магазин, кожен раз відправляли планшет в сервіс. І результат нульовий. Після ремонту змін ніяких, так само зависає. Мені здається що його взагалі не ремонтують, два тижні в себе потримають і віддають назад. Чекають поки скінчиться гарантія. Що робити в такій ситуації?

Ответ представителя Comfy 17 декабря, 2018 год
Доброго дня! В першу чергу бажаємо вибачитись перед вами за всі отримані незручності. В нашій мережі продається виключно нова техніка, але як і будь-яка інша, вона здатна ламатись. Планшет міг вийти з ладу, а щоб полагодити його, при чому безкоштовно, діє гарантія виробника. З вашої сторони все було зроблено вірно, ви передали пристрій до сервісного центру. Вірогідність того, що планшет не ремонтувався дорівнює нулю, бо ми гарантовано передаємо отриману вашу техніку до сервісного центру, а після ремонтних робіт повертаємо її до вас разом із актом виконаних робіт. Давайте перевіримо які виконувались дії із вашим планшетом та ми спробуємо сприяти найшвидшому та позитивному рішенню для вас. Будь ласка, повідомте нам на пошту pokupatel@comfy.ua посилання на цей пост та прикріпіть чіткі фото всіх актів. Ми сконтактуємо із вами і спробуємо допомогти.

Супермаркеты электроники: отзывы

Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники
3.2
Хамство!!!! 14.02.20были в магазине фокстрот г.Житомир Глобал хотели купить ребёнку телефон но в свой адрес услышили хамство (типа тупые ненормальные люди)как это понимать???Могли бы подойти к вашему начальству но не хотели портить себе праздник.СПАСИБО ЗА ГОСТЕПРИИМСТВО, больше мы в ваш магазин не придем и советовать не будем
Фокстрот Ответ представителя Фокстрот
суббота, 15 февраля
Добрый день. Благодарим Вас за отзыв. Приносим извинения за доставленные Вам неудобства. Информация передана администрации данного магазина во избежание в дальнейшем подобных ситуаций. С...

COMFY

Comfy – супермаркеты и интернет-магазин бытовой техники и электроники. Сеть магазинов бытовой техники и электроники в Киеве и Украине

Супермаркеты электроники

Супермаркет электроники Yabloko.ua
Супермаркет электроники Yabloko.ua

MTA.UA
MTA.UA

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

ЦифроТех
ЦифроТех