Брешуть людям!більше ніколи не буду тут купляти! - Отзывы о COMFY

COMFY
168 Отзыв написан 17 декабря, 2018 год 52 просмотра
 Отзыв о COMFY по адресу Ивано-Франковск, ул. Гетьмана Мазепы, 168в Купляли телевізор,у магазині сказали що потрібно купити ще страхову гарантію від магазину яка коштує 1200 грн,якщо нею не скористаємось то можна буде прийти та забрати свої гроші.В кінцевому рахунку коли прийшли забрати гроші то сказали що можна купити якийсь товар за який потрібно платити а ті гроші тільки 40 відсотків можна доплатити і про те що були бонуси і можна було щось взяти з товару ніхто не сказав,бонуси пропали.то де ж ваша правда???гроші з кишені людей ви берете дуже швидко,а як повернути їх то не повертаєте!!!!!нікому не раджу тут купляти

Виталий 4 января, 2019 год
да да знакомо как раз иду по вашим стопам это у них бизнес такой
Ответ представителя Comfy 17 декабря, 2018 год
Доброго дня! Щиро вдячні вам за покупку в нашій мережі та просимо пробачити нас за можливу неповну консультацію продавця. Зазвичай при покупках консультанти повідомляють про умови детально, аби не було непорозумінь у подальшому. Придбана додаткова гарантія дійсно має одну з переваг - повернення коштів у разі нескористання нею, однак повернення відбувається не коштами, а нарахуванням на спеціальну карту, а згодом ви маєте можливість витратити всі ці кошти на нову покупку в нашій мережі, оплативши до 40% вартості товару. Стандартні бонусні бали нараховуються під час кожної покупки та діють протягом одного року із моменту нарахування. Якщо ж ви не встигли витратити їх протягом року, то вони остаточно анулюються.
На жаль, через те, що пройшло достатньо багато часу від дати покупки ми не маємо змоги перевірити коректність консультації та покарати винного консультанта у випадку його помилки.
Придбання будь-яких послуг в нашій мережі є виключно добровільним, а консультант може лише порадити до придбання вигідну для вас послугу чи сервіс.
Нам дуже шкода, що ви зазнали незручностей і закликаємо вас до розуміння.

Супермаркеты электроники Ивано-Франковск: отзывы

Отзыв о Супермаркеты электроники Ивано-Франковск. Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Техника, Киев, вулиця Велика Васильківська, 55
3.2
Жаль по лицу нельзя их бить Продали бракованый товар. Я сдал гаджет в сервис. Через 1.5 нед. выдали и сказали что отремонтировали. А проблемы с ним остались те же. Сдавал черей moyo в сервис самсунг
Сеть магазинов MOYO Ответ представителя Сеть магазинов MOYO
17 часов 5 мин назад
Добрый день! Что бы более детально проанализировать сложившуюся ситуацию и идентифицировать, Вас, как покупателя нашей сети магазинов, сообщите, пожалуйста, номер заказа....

COMFY

Comfy – супермаркеты и интернет-магазин бытовой техники и электроники. Сеть магазинов бытовой техники и электроники в Киеве и Украине

Супермаркеты электроники

Супермаркет электроники Yabloko.ua
Супермаркет электроники Yabloko.ua

Интернет магазин FISHKI.ua
Интернет магазин FISHKI.ua

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

ЦифроТех
ЦифроТех