Обслуговування - Отзывы о COMFY

COMFY
Оксана Отзыв написан 17 декабря, 2018 год 41 просмотр
 Отзыв о COMFY по адресу Чернигов, улиця 77-ї Гвардійської Дивізії 14.12.18 прийшла до магазину Сomfy в місті Чернігів за адресою : 77-ї Гвардійської Дивізії з приводу заміни захисного скла для телефона Samsung J7 2017. Жоден із менеджерів не підійшов до мене, а коли одного замовила, то поспіхом та зневажливо він повідомив, що такі телефони зняті з виробництва і аксесуарів до них нема. І миттю втік. Не були запропоновані альтернативи виходу із ситуації, а найбільше неприємною була зневага, якщо я негрошовитий клієнт, то мене не потрібно помічати і розмовляти зі мною не обов'язково! Хоча в цьому магазині я купувала техніку багато раз. Чому працюють такі люди? Коли буде культура спілкування? І чому менеджерів треба ловити за руки та тягнути на консультацію? Я ще розумію, коли маса народу і всі зайняті, а коли просто тиняються по магазину і просто тебе не помічають.....

Ответ представителя Comfy 17 декабря, 2018 год
Доброго дня! Оксано, в першу чергу просимо пробачення за доставлены незручності. Ми ніколи не надаємо перевагу прибутковим клієнтам, а обслуговування виконується на загальних умовах. Ми дуже шоковані наданою вами інформацією, бо вона йде всупереч нашим стандартам якісного обслуговування. Будь ласка, повідомте о котрій годині ви приходили та в одяг якого кольору були одягнені? Ми переглянемо відео з камер нагляду, дізнаємось хто із вами розмовляв та проведемо виховні роботи. Будемо вдячні за надану інформацію на пошту pokupatel@comfy.ua разом із вашими контактами та посиланням на цей пост. Ми зателефонуємо вам і принесемо вибачення в розмові також.

Супермаркеты электроники Чернигов: отзывы

Отзыв о Супермаркеты электроники Чернигов. Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

COMFY

Comfy – супермаркеты и интернет-магазин бытовой техники и электроники. Сеть магазинов бытовой техники и электроники в Киеве и Украине

Супермаркеты электроники

Интернет магазин FISHKI.ua
Интернет магазин FISHKI.ua

Супермаркет электроники Yabloko.ua
Супермаркет электроники Yabloko.ua

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO