Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

ЖАХ!!! - Отзыв о COMFY


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 874

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3530

https://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 12 июля, 2016 годГость 12 июля, 2016 год Було здійснено покупку холодильника Gorenje NRK 6191 CX через інтернет, під час уточнення замовлення з оператором мені "впарили" послугу по установленню, акцентуючи увагу на тому, що це впливає на гарантію. "Розвели", погодився на цю авантюру. Зателефонували з сервісного центру, домовились про дату та час установки. Холодильник був доставлений у зазначений час, майстер по установці мав приїхати наступного дня. При чому послуга по установці оплачувалась разом з холодильником. Майстер наступного дня у встановлений час не прибув. Після уточнення оператора сервісного центру ніякої "внятної" відповіді не було отримано. Почав телефонувати оператору COMFY, там пояснити ніхто нічого не може, кудись перенаправляють, бекають, мекають... На запитання щодо відмови від цієї послуги та повернення грошей, знову кудись перепідключають, і... слухаєш дибільну музику (хоча через деякий час лунає нагадування, що Ви для них важливі). Сиджу вже п'ятий день без холодильника (старий вийшов із ладу, а новий уже більше доби стоїть як кухонні меблі) в м. Одеса, на вулиці +37..
ВИСНОВОК: не ведіться на "розводи для лохів"...
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Comfy (Украина) 12 июля, 2016 год Доброго дня! Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви надішлете нам у листі на адресу pokupatel@comfy.com.ua номер вашого сертифікату на встановлення, із посиланням на цей відгук. Для нас дуве важливо в усьому розібратися, щоб виключити подібні випадки в майбутньому. Інформація про ситуацію обов'язково буде передана керівникові сервісної служби, і з підрядниками буде проведена работа
Якщо послугу встановлення не було виконано, ви можете звернутися з чеком і паспортом до магазину покупки для повернення грошей. Від імені компанії приносимо вибачення за непорозуміння та доставлені незручності!


Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться