Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Увага! - Отзыв о COMFY


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 1015

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 3585

https://www.otzyvua.net/comfy От Виктория, опубликован 5 января, 2016 годВиктория 5 января, 2016 год Поясніть будь ласка, що таке comfy assist карти зі строком дії 1 місяць 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина) 7 января, 2016 год comfy assist, это новый вид лохотрона от комфи. Это Украина, тут все можно, наслаждайтесь.
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 5 января, 2016 год Доброго дня, Вікторія! На даний момент в наших магазинах проходить акція: при купівлі будь-якої техніки ви отримуєте в подарунок програмний продукт Сomfy Assist. Ця програма є мобільним додатком для планшетів, смартфонів, мобільних телефонів та інших мобільних пристроїв, які підтримують підключення до Інтернету і використовується після його скачування. Завантажити та встановити цю програму можна на будь-який пристрій на ОС Android з Google Play (знаходиться за запитом Comfy Assist). Дана програма абсолютно безкоштовна, але в чеку пробивається як знижка на основний товар. Тобто ціна товару, який ви купували в чеку нижче, ніж на ціннику рівно на вартість промо-коду. Програмний продукт Сomfy Assist дозволить вам мати цілодобову онлайн підтримку, індивідуальні консультації, доступ до всіх акцій, мати пріоритет при ремонті техніки, а також здійснювати зручний моніторинг своїх замовлень. Дуже шкода, що в магазині вам відразу не надали повної консультації щодо цієї акції.


Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
Магазин Brain

Рейтинг: 3.9
53 отзыва
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.5
16 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться