ClearLine отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Хамство власника

Тёма Тёма 25 ноября, 2019 год
Доброго дня. звернувся по рекламі за контактом 098211**. Відповідав чоловік спочатку нічого не нав"язуючи . Потім почав розповідати термінами де тим само я почав цікавитись , що це таке - так як я не розумію про, що йде мова і тп. Його почала брати білка. От цікаво якщо б я почав розповідати про рибокситририбонуклеїнову кислоту і інше він би... Читать отзыв Доброго дня. звернувся по рекламі за контактом 098211**. Відповідав чоловік спочатку нічого не нав"язуючи . Потім почав розповідати термінами де тим само я почав цікавитись , що це таке - так як я не розумію про, що йде мова і тп. Його почала брати білка. От цікаво якщо б я почав розповідати про рибокситририбонуклеїнову кислоту і інше він би все зрозумів???? і це є власник як сказали мені на контактному стаціонарному номері.
тому я не можу рекомендувати таке - якщо з початку розмови починають фиркать при тому , що послуги то платні.
Шукайте нормальне відношення до себе і памя"ятайте ви їх годуєте!

Нормальна контора

Anton Anton 28 декабря, 2018 год
вернувся в ClearLine за дизайн проектом оселі. І так вийшло що ця компанія дає недорогу пропозицію і я вирішив спробувати. Мені потрібно було розставити меблі, зробити перепланування і електрику. Взагалі то зробили все як і було написано в рекламі, знадобилося кілька зустрічей з дизайнером щоб все доробити як мені хотілося. Роботою дизайн бюро повністю задоволений. Дякую вам. Всім рекомендую цю... Читать отзыв вернувся в ClearLine за дизайн проектом оселі. І так вийшло що ця компанія дає недорогу пропозицію і я вирішив спробувати. Мені потрібно було розставити меблі, зробити перепланування і електрику. Взагалі то зробили все як і було написано в рекламі, знадобилося кілька зустрічей з дизайнером щоб все доробити як мені хотілося. Роботою дизайн бюро повністю задоволений. Дякую вам. Всім рекомендую цю фірму.
Достоинства:
  1. Дешево та швидко
Недостатки:
  1. Але все ж за гроші :)

Дизайн интерьера
Компания Оптима-Лайт
Компания Оптима-Лайт

Студия дизайна "Lestad studio"
Студия дизайна "Lestad studio"

2make Design
2make Design