НЕ рекомендую магазин citybum.com.ua - Отзывы о Citybum.com.ua интернет-магазин

Отзыв написан 16 июля, 2019 год 50 просмотров
В інтернет магазині citybum.com.ua зробила замовлення. Ніхто не зв'язався для підтвердження замовлення. На наступний день заказ був скасований, по причині: немає в наявності. Знову ж таки, це було без дзвінка, ніхто не попередив... На сайті продовжує бути цей товар "в наявності". Після того, як залишила негативний відгук (2 рази, бо перший раз його видалили), через декілька днів подзвонили і почали звинувачувати з фразою: "вам про те, що відмінили замовлення написали на пошту", на моє заперечення: "а чому не подзвонили, зазвичай всі телефонують і попереджають", мені сказали: "ну ви ж вказали почту, навіщо!!!???" І всеодно відгук видалили, навіть не вибачились, за неправдиву інформацію на сайті, потрачений час і зіпсований настрій і нерви. нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Третій раз відгук видалений, тому не вірте тим відгукам, що на сайті... Вони погані не друкують!!!!!

Товары для детей: отзывы

Отзывы клиентов о качестве товаров и услуг магазинов детских товаров. Каталог отзывов: Детский магазин Антошка, магазины детской косметики, интернет-магазины детских товаров и другое

Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Товары для детей