Клиниговая компания Чиста Хата

3.7
Клиниговая компания Чиста Хата

Очень хорошая уборка)

Полина Полина 20 декабря, 2020 год
Хорошо убрались! Дома все было наполировано и натерто) пахло чистотой и красотой) буду ещё обращаться в эту компанию)

.. Очень довольна. Чистая хата!!!!!

Гость Гость 20 декабря, 2020 год
Очень довольна уборкой. Девушка Алена Панченко очень профессионально тщательно
Аккуратно выполнила уборку. Очень довольна рекомендую. Спасибо

Жахливе прибирання і зіпсована техніка від Чиста Хата

Лілія Лілія 13 января, 2020 год
Замовила послугу ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ в Чиста Хата. Прибирати прийшла одна жінка, в якої не було професійного обладнання, окрім парогенератора. Прохання прибрати залишки силікону та клею викликало у робітниці неабияке здивування. Засобів для такого типу плям у неї не було. Не було також і розуміння, що прибирання ПІСЛЯ РЕМОНТУ, це не просто протерти пил та підлогу, але й прибрати специфічні... Читать отзыв Замовила послугу ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ в Чиста Хата. Прибирати прийшла одна жінка, в якої не було професійного обладнання, окрім парогенератора. Прохання прибрати залишки силікону та клею викликало у робітниці неабияке здивування. Засобів для такого типу плям у неї не було. Не було також і розуміння, що прибирання ПІСЛЯ РЕМОНТУ, це не просто протерти пил та підлогу, але й прибрати специфічні післяремонтні забруднення. Побачивши результат, я була в шоці. На вікнах розводи, в батареях цілі горки штукатурки, на техніці розводи від протирання пилу, на столі - залишки клею, на стінах пил і павутиння, а плитка - біла від ремонтного пилу. Підлога настільки брудна, що ноги стали чорні за 5хв. В рамках «прибирання після ремонту» не було зроблено взагалі нічого. Лише (не всюди) протертий пил з підлоги та поверхонь. Після цього "прибирання" я була змушена найняти інший клінінг, 2 жінки з якого працювали у мене 8 ГОДИН!!!

Керівництво «Чиста хата» пояснило це тим, що вони «не є професійним клінінгом». Однак, дана послуга заявлена на сайті. Тобто «Чиста хата» за замовчуванням дозволяє собі надавати послуги погано, адже вони «не професійний клінінг». Питання: Якщо ви вмієте лише протирати пил у відносно чистій квартирі, навіщо продавати інші послуги? Адже придбання парогенератора не є достатнім для того, щоб зробити клінінг після ремонту.

Але найгірше, що не маючи професійних засобів, робітниця ПОДРЯПАЛА НОВИЙ ЧОРНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК, який я замовила з-за кордону і на який чекала 2 місяці. Незважаючи на те, що на сайті компанії написано, що "іхні покоївки нічого не зіпсують, а якщо зіпсують, то компанія компенсує вартість», керівництво відмовило мені у компенсації. Аргумент Павла (на сайті він заявлений як "засновник"): «покоївка запевняє, що вона не могла такого зробити». Я запросила Павла приїхати і переконатися на власні очі, що подряпини – наслідок тертя, це видно неозброєним оком. Але він відмовився, очевидно розуміючи, що в такому випадку у нього не залишиться аргументів. Натомість запропонував перевірити покоївку на поліграфі. Три тижні він водив мене за ніс, але врешті відмовився також і від поліграфа і запропонував перевести мені кілька сотень гривень, щоб я "заспокоїлась".
"Чиста хата" не лише не виконує свої зобов'язання щодо прибирання, але й абсолютно не цінує свою репутацію і не готова взяти відповідальність за помилки своїх співробітників. Нікому не рекомендую співпрацю з цією "компанією. "Чиста хата" – це непрофесійне угрупування, починаючи від покоївок, та закінчуючи керівництвом.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Зіпсована техніка, хамство керівництва, якість прибирання
Клининговые компании
ДезБат (DezBat)