Чай ТМ Мономах отзывы

Неадекватная цена на фруктовый чай Lovare для Украины

Мономах имеет ТМ Lovare, где много фруктовых видов чая. Половина из них очень даже неплохо. Но пачка Lovare 24 пакетика стоит 60 грн. Это больше 2$. Вы что серьезно? В США такие цены на чай в магазинах еды. А они нищим украинцам такое предлагают. Жадность ваше всё!

Чай "Мономах 1001 ніч"

Лена Лена 27 января, 2021 год
Чай ТМ Мономах - Чай \Мономах 1001 ніч\ Чай ТМ Мономах - Чай \Мономах 1001 ніч\ Чай ТМ Мономах - Чай \Мономах 1001 ніч\ Чай ТМ Мономах - Чай \Мономах 1001 ніч\ Чесно кажучи, мене з першого погляду привабила упаковка чаю Мономах. Синя ніч над арабським містом, літаючий ковер, лампа.... Дуже мотивує на затишний вечір вдома із чашкою запашного напою.
Сам чай - це поєднання чорного і зеленого сортів із додаванням ароматизатору "виноград". Тут я була трішки розчарована, адже більшість виробників давно додають шматочки справжніх фруктів.
У коробці стандартно 25 пакетиків. Заварюється не дуже гарно. Вистачає лише на одне не міцне заварювання.
Не поставлю 5 зірочок, але можна пити як економ варіант.

Чай
ТМ Османтус