Чашка-хамелеон

Опубликовано 8 декабря, 2019 год
5.0
1 отзыв / 295 просмотров
Чашка-хамелеон

Як кружка-хамелеон допомогла скласти сесію

Ангеліна Ангеліна 8 декабря, 2019 год
На дворі стояв морозний грудень тяжкого 2018 року. Я нарешті стала студенткою і, як всі мої одногрупники, чекала приходу жертовної першої сесії. Погіршувало начебто робочий настрій прийдешні новорічні свята і всі супутні до цього дійства атрибути: подарунки, ялинки, мандарини. Більшу паніку, ніж іспити, у мене викликало лише бажання придбати хороший подарунок і, відповідно, отримати собі не менш класну річ під... Читать отзыв На дворі стояв морозний грудень тяжкого 2018 року. Я нарешті стала студенткою і, як всі мої одногрупники, чекала приходу жертовної першої сесії. Погіршувало начебто робочий настрій прийдешні новорічні свята і всі супутні до цього дійства атрибути: подарунки, ялинки, мандарини. Більшу паніку, ніж іспити, у мене викликало лише бажання придбати хороший подарунок і, відповідно, отримати собі не менш класну річ під святкове дерево.
Тож настав час Х і ми з подругою вирушили за покупками рідним на Новий рік. Блукали ми ду-у-же довго в пошуках різних милих дрібничок: шкарпетки з Дідом Морозом, іграшка у вигляді сніговика з «Крижаного серця», різдвяні свічки і купа інших найнеобхідніших грудневих товарів. Уся ця новорічна метушня настільки мене втомила, що, як би це не звучало, я просто лежала без сил. Все було б нічого, якби моє безсилля не затягнулося аж до самих віників: впевнено, озброївшись найкаверзнішими питаннями, наступали іспити. Я не могла змусити себе ані поспілкуватися з друзями, ані підготуватися до «розстрілу» термінами, я повністю вичерпала свій енергетичний ресурс і навіть уявити не могла, що мені може допомогти.
Потрібно було терміново вирішувати проблему і на допомогу мені прийшла моя подруга із, як не дивно, своїм новорічним подарунком. Хто міг подумати, що річ може так надихати, створювати потрібну атмосферу та радувати. Подруга подарувала мені чашку-хамелеон. Вона із спеціальним термопокриттям ззовні, яке змінює колір і утворює картинку, коли всередину наливають кип’яток. Особисто моя кружка-хамелеон має чорний колір, а картинка – це ілюстрація космосу із сузір’ями різних знаків зодіаку. Я обожнюю тему зв’язку із Всесвітом і вірю в це, тому такий подарунок був просто найкращим для мене. Ця річ поєднує дві мої пристрасті: чай і езотерику – науку про енергію. Як тільки я побачила цю справжню магію на звичайному склі, у мене відкрилося друге дихання, відчула приплив сил і після кружки ароматного чаю відразу сіла за вивчення матеріалу. Звісно ж, я успішно склала сесію і вже цілий рік насолоджуюся своєю особливою чашкою. Кожного разу, коли відчуваю втрату ентузіазму, я роблю собі теплий напій у чарівній філіжанці та знову готова до нових звершень.
Спеціально для тебе я дізналася, де ж моя дивовижна подруга придбала такий подарунок-натхнення. Знову розпочинається період підготовки до свят, але цього разу я вже не боюся передноворічної хандри, тому що завжди маю під рукою дієвий засіб для покращення ентузіазму, який моя подруга придбала в інтернет-магазині Bigl.ua (https://bigl.ua/).

Чашка-хамелеон - Як кружка-хамелеон допомогла скласти сесію
Бытовые товары