Коляска Carrello Magia отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Не заменима

zavolokavika3@gmail.com Отзыв написан 18 марта, 2019 год

Очень лёгкая и маневренная! Компактная, очень удобная для путешествий! Вес 6.5 кг!!!!! Вместе с ребёночком спускаюсь и поднимаюсь с 5 и на 5 этаж!! Супер фитнес)))
Передние поворотные колеса для легкости управления фиксируются в одном направлении.
Коляска Carrello Magia - Не заменима
Покупали в феврале в прошлом году, как раз в тот момент когда выпало много снега - идёт на ура, а с ребёночком ещё лучше))) в комплекте чехол для ножек подстаканник, и накладки на ремни безопасности! Капюшон батискаф надёжно защищает от холодного ветра и палю его солнца, откидная подножка, все механизмы работают отлично.
А еще у коляски отличный дизайн, который подкупает своей простотой.

Магія, а не коляска

Жанна (Украина, Одеса) Отзыв написан 14 июля, 2018 год

Купили дитині цю коляску на початку весни. Тому що вже теплі деньки, і як хочеться весною зняти зимове пальто, так і хочеться змінити транспорт на щось більш легеньке і зручне.
Carrello Magia - Магія, а не коляска Carrello Magia - Магія, а не коляска
Стильна і незвичайна мені вона дуже сподобалася, з великою корзиною зі зручним доступом до неї. Для будь якої мами, думаю, важливо, щоб корзинка була велика. Колясочка дуже легка, всього 6,5 кг- я живу на 2 поверсі, тому не важко її потягнути додому, якщо поряд чоловіка немає. Коляска на алюмінієвій рамі, тому така легка. Колеса резинові, передні поворотні для легкості управління фіксуються в одному напрямку, а задні – збільшені і спарені з тормозом. Подобається, що люлька схожа на яйце, має такий собі оригінальний дизайн. Спинку я можу регулювати як хочу, тому що регулювання за допомогою ремнів. Капішон дуже великий, опускається аж до бампера, який знімається, ще в ньому є додаткова секція, яка застібається.

Детские коляски

Детская коляска Jedo Lark