Бюро переводов Sonata-Agency.com.ua отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Бюро переводов Sonata-Agency.com.ua

Найкраще бюро перекладів в яке я звертався

Нестор Отзыв написан четверг, 22 августа
Зверталися в Бюро перекладів Соната, щоб зробити аппостиль свідоцтв про народження дітей. Всі наші питання були вирішені швидко і професійно. Вважаючи що ми знаходимося в іншій державі. Дякую за оперативність і детальну інформацію про процес наших документів. Були завжди на зв'язку. Європейський підхід до виконання роботи. ДЯКУЄМО!! Зверталися в Бюро перекладів Соната, щоб зробити аппостиль свідоцтв про народження дітей. Всі наші питання були вирішені швидко і професійно. Вважаючи що ми знаходимося в іншій державі. Дякую за оперативність і детальну інформацію про процес наших документів. Були завжди на зв'язку. Європейський підхід до виконання роботи. ДЯКУЄМО!!
Достоинства:
  1. Велика мережа закладів. Швидкий і якісний переклад. Висококваліфікований персонал. Немає помилок у перекладах. Низькі ціни.
Недостатки:
  1. Немає

Зроблено вчасно

Антон Отзыв написан вторник, 20 августа
Чудові фахові переклади, при цьому, без затримок. Бюро перекладів Соната дійсно заслуговує на найвищу оцінку. Чудові фахові переклади, при цьому, без затримок. Бюро перекладів Соната дійсно заслуговує на найвищу оцінку.

Швидко та якісно

Ярослав Отзыв написан 23 июля, 2019 год
Задоволений роботою бюро перекладів Соната, тому що:
1. ціни найнижчі;
2. переклади робляться вчасно;
3. привітний персонал;
4. велика мережа по багатьох містах західної України.
Раджу всім!
Задоволений роботою бюро перекладів Соната, тому що:
1. ціни найнижчі;
2. переклади робляться вчасно;
3. привітний персонал;
4. велика мережа по багатьох містах західної України.
Раджу всім!

Переклад швидкий і якісний

Ігор Отзыв написан 8 июля, 2019 год
Минулого тижня замовляв переклад тексту на англійську мову. Зробили все швидко і що головне якісно. Мені дуже сподобалося, що співробітники усі ввічливі та культурні. З вами дуже приємно мати справу) Буду звертатися за перекладом ще. Минулого тижня замовляв переклад тексту на англійську мову. Зробили все швидко і що головне якісно. Мені дуже сподобалося, що співробітники усі ввічливі та культурні. З вами дуже приємно мати справу) Буду звертатися за перекладом ще.

Чудове бюро перекладів

Семен Отзыв написан 27 июня, 2019 год
Зробили все швидко і головне якісно! Також дуже ввічливі співробітники, з якими приємно мати справу) Буду звертатися до вас ще, якщо буде потреба. Зробили все швидко і головне якісно! Також дуже ввічливі співробітники, з якими приємно мати справу) Буду звертатися до вас ще, якщо буде потреба.

Переклад виконаний швидко та без помилок

Борис Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Здійснювали мені переклад віддалено. Спілкувались виключно електронною поштою. Виконали моє завдання перекладу завчасно та якісно.
Я залишився задоволеним на усі 100%. Дякую за допомогу!
Я залишився задоволеним на усі 100%. Дякую за допомогу!

Чудові переклади

Симон Отзыв написан 31 мая, 2019 год
Чудові фахові переклади, причому без затримок. Агенція Соната заслуговує на найвищу похвалу! І ціна нижче ніж у інших агенств перекладів! Чудові фахові переклади, причому без затримок. Агенція Соната заслуговує на найвищу похвалу! І ціна нижче ніж у інших агенств перекладів!

Отличный сервис

rsemfreelancer Отзыв написан 19 апреля, 2019 год
Замовляв в переклад тексту з української на англійську мову для сайту. Справилися дуже швидко і якісно. Дуже приємно з вами працювати. Замовляв в переклад тексту з української на англійську мову для сайту. Справилися дуже швидко і якісно. Дуже приємно з вами працювати.
Достоинства:
  1. Швидко і якісно
Недостатки:
  1. Не було

Переводы

Бюро Переводов Азбука
Бюро Переводов Азбука

Бюро переводов "На оболони"
Бюро переводов "На оболони"

Бюро переводов "Филин"
Бюро переводов "Филин"