Бюро переводов Sonata-Agency.com.ua отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Посоветовал товарищ

Отзыв написан 24 сентября, 2019 год
Посоветовал товарищ обратиться в бюро переводов СОНАТА. Нужно было перевести доверенность на английский язык. Порадовали выгодные цены без ущерба качеству. Рекомендую всем. Посоветовал товарищ обратиться в бюро переводов СОНАТА. Нужно было перевести доверенность на английский язык. Порадовали выгодные цены без ущерба качеству. Рекомендую всем.

Найкраще бюро перекладів в яке я звертався

Отзыв написан 22 августа, 2019 год
Зверталися в Бюро перекладів Соната, щоб зробити аппостиль свідоцтв про народження дітей. Всі наші питання були вирішені швидко і професійно. Вважаючи що ми знаходимося в іншій державі. Дякую за оперативність і детальну інформацію про процес наших документів. Були завжди на зв'язку. Європейський підхід до виконання роботи. ДЯКУЄМО!! Зверталися в Бюро перекладів Соната, щоб зробити аппостиль свідоцтв про народження дітей. Всі наші питання були вирішені швидко і професійно. Вважаючи що ми знаходимося в іншій державі. Дякую за оперативність і детальну інформацію про процес наших документів. Були завжди на зв'язку. Європейський підхід до виконання роботи. ДЯКУЄМО!!
Достоинства:
  1. Велика мережа закладів. Швидкий і якісний переклад. Висококваліфікований персонал. Немає помилок у перекладах. Низькі ціни.
Недостатки:
  1. Немає

Зроблено вчасно

Отзыв написан 20 августа, 2019 год
Чудові фахові переклади, при цьому, без затримок. Бюро перекладів Соната дійсно заслуговує на найвищу оцінку. Чудові фахові переклади, при цьому, без затримок. Бюро перекладів Соната дійсно заслуговує на найвищу оцінку.

Швидко та якісно

Отзыв написан 23 июля, 2019 год
Задоволений роботою бюро перекладів Соната, тому що:
1. ціни найнижчі;
2. переклади робляться вчасно;
3. привітний персонал;
4. велика мережа по багатьох містах західної України.
Раджу всім!
Задоволений роботою бюро перекладів Соната, тому що:
1. ціни найнижчі;
2. переклади робляться вчасно;
3. привітний персонал;
4. велика мережа по багатьох містах західної України.
Раджу всім!

Переклад швидкий і якісний

Отзыв написан 8 июля, 2019 год
Минулого тижня замовляв переклад тексту на англійську мову. Зробили все швидко і що головне якісно. Мені дуже сподобалося, що співробітники усі ввічливі та культурні. З вами дуже приємно мати справу) Буду звертатися за перекладом ще. Минулого тижня замовляв переклад тексту на англійську мову. Зробили все швидко і що головне якісно. Мені дуже сподобалося, що співробітники усі ввічливі та культурні. З вами дуже приємно мати справу) Буду звертатися за перекладом ще.

Чудове бюро перекладів

Отзыв написан 27 июня, 2019 год
Зробили все швидко і головне якісно! Також дуже ввічливі співробітники, з якими приємно мати справу) Буду звертатися до вас ще, якщо буде потреба. Зробили все швидко і головне якісно! Також дуже ввічливі співробітники, з якими приємно мати справу) Буду звертатися до вас ще, якщо буде потреба.

Переклад виконаний швидко та без помилок

Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Здійснювали мені переклад віддалено. Спілкувались виключно електронною поштою. Виконали моє завдання перекладу завчасно та якісно.
Я залишився задоволеним на усі 100%. Дякую за допомогу!
Я залишився задоволеним на усі 100%. Дякую за допомогу!

Чудові переклади

Отзыв написан 31 мая, 2019 год
Чудові фахові переклади, причому без затримок. Агенція Соната заслуговує на найвищу похвалу! І ціна нижче ніж у інших агенств перекладів! Чудові фахові переклади, причому без затримок. Агенція Соната заслуговує на найвищу похвалу! І ціна нижче ніж у інших агенств перекладів!

Отличный сервис

Отзыв написан 19 апреля, 2019 год
Замовляв в переклад тексту з української на англійську мову для сайту. Справилися дуже швидко і якісно. Дуже приємно з вами працювати. Замовляв в переклад тексту з української на англійську мову для сайту. Справилися дуже швидко і якісно. Дуже приємно з вами працювати.
Достоинства:
  1. Швидко і якісно
Недостатки:
  1. Не було

Переводы

Бюро переводов "Филин"
Бюро переводов "Филин"

Бюро Переводов Азбука
Бюро Переводов Азбука

Бюро переводов "На оболони"
Бюро переводов "На оболони"