"Бусик24" отзывы

Отзывы клиентов, сотрудников, отзывы о работодателях
"Бусик24"
1.0 5
1 отзыв / 91 просмотр
Результаты отзывов

Якщо одним словом, то – ШАХРАЇ!

Сергій Безверхий Сергій Безверхий 26 февраля, 2021 год
Якщо одним словом, то – ШАХРАЇ! Нікому не рекомендую!
Замовляв перевезення 24.02.2021., переїзжав 25.02.2021. Замовлення зробив на день раніше, щоб на призначений час точно могли забезпечити машину. Оператор підтвердив замовлення і прорахував доставку з вул. Сім’ї Сосніних до вул. Крайня - 770 грн. по «тарифу 115» 4,2 метри довжини вантажної частини з двома вантажниками на дві години. В день... Читать отзыв
Якщо одним словом, то – ШАХРАЇ! Нікому не рекомендую!
Замовляв перевезення 24.02.2021., переїзжав 25.02.2021. Замовлення зробив на день раніше, щоб на призначений час точно могли забезпечити машину. Оператор підтвердив замовлення і прорахував доставку з вул. Сім’ї Сосніних до вул. Крайня - 770 грн. по «тарифу 115» 4,2 метри довжини вантажної частини з двома вантажниками на дві години. В день переїзду оператор зателефонував за годину до призначеного часу і підтвердив перевезення. Перед самим перевезенням мені зателефонував водій і повідомив, що він не може прибути в призначений час і що інших машин немає, і що якщо я хочу сьогодні переїхати, то доведеться почекати ще годину. І самі розумієте – про компенсацію витраченого мого часу і часу людей в місцях завантаження і розвантаження мови не йшлося.
Машина прибула через годину і з’ясувалося, що вона 3,2 метри вантажної частини. На 1 метр коротше, ніж я замовляв. І що не дивлячись на це вартість замовлення лишається без змін. Частина мого вантажа мала довжину 4 метри. Вантажники мене завірили, що зможуть розмістити довгомір по діагоналі і що все у них поміститься. Потім один з вантажників ще попросив у мене рукавички, бо своїх не мав. Так вони екіпіровані. Також мені повідомили, що кожні 10 метрів проходу від машини у них коштує 10 гривень. Про що до цього моменту ніяк і ніде не повідомлялося. Важких речей серед мого вантажу не було. Вантажники не напрягались. Важкого до рук не брали. Було очевидно , що розтягують час і збільшують кількість проходок. Я досить часто переїзжаю і маю досвід для порівняння. Мій довгомірний вантаж розпакували, зігнули, засунули в машину, частину зруйнували. По дорозі до місця розвантаження мені повідомили, що почалася третя година і що вартість години вантажників складає 85 грн за годину, а не 60 грн., як заявлено на сайті перевізника.
По факту – замість нарахованих оператором 770 грн., мені нарахували до сплати 1800 грн. Плюс моя участь в розвантаженні і мого товариша. Оскільки б вартість цієї чудо-послуги збільшилась до непомірних розмірів.
Цей опис – не є претензією до виконавців. Моє невдоволення висловлене до організації busik24.kiev.ua. - за подачу брехливої інформації, за підбір персоналу, за безконтрольність в наданні послуг і повну відсутність відповідальності. Для себе я уяснив, що якщо знаходишся під час переїзду в безвихідній ситуації, то busik24 розведе вас «на-повну». Тому – будьте уважні! Знайте, з ким маєте справу!
"Бусик24"
"Бусик24"
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Грузоперевозки
Компания W8 shipping
Компания W8 shipping

Рейтинг: 3.9
104 отзыва
Мист Экспресс
Мист Экспресс

Рейтинг: 1.6
18522 отзыва
Kings Move
Kings Move

Рейтинг: 1
4 отзыва
Укрзализныця (Укрзалізниця)
Укрзализныця (Укрзалізниця)

Рейтинг: 1.9
1014 отзывов
Meest China
Meest China

Рейтинг: 4.9
1624 отзыва
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 1.4
16938 отзывов
Мотор-М
Мотор-М

Рейтинг: 4.9
259 отзывов
Деливери
Деливери

Рейтинг: 1.3
2689 отзывов
Логистическая компания Turboavia
Логистическая компания Turboavia

Рейтинг: 4.6
161 отзыв
UPS
UPS

Рейтинг: 1.3
149 отзывов
Грузоперевозки новости
Нові тарифи на послугу викупу Meest China Shop Шановні клієнти Meest China!
З 15 квітня 2021 року оновлено вартість послуги викупу для тарифних пакетів Стандарт та Шопер.
Стандарт...
Посилення перевірки посилок на складі Meest China Шановні користувачі сервісу Meest China!
Компанія Meest China посилює контроль та перевірку вмісту готових посилок на предмет наявності заборонених для...