"Бусик24" отзывы

1 отзыв / 91 просмотр

Якщо одним словом, то – ШАХРАЇ!

Сергій Безверхий Сергій Безверхий 26 февраля, 2021 год
Якщо одним словом, то – ШАХРАЇ! Нікому не рекомендую!
Якщо одним словом, то – ШАХРАЇ! Нікому не рекомендую!
Замовляв перевезення 24.02.2021., переїзжав 25.02.2021. Замовлення зробив на день раніше, щоб на призначений час точно могли забезпечити машину. Оператор підтвердив замовлення і прорахував доставку з вул. Сім’ї Сосніних до вул. Крайня - 770 грн. по «тарифу 115» 4,2 метри довжини вантажної частини з двома вантажниками на дві години. В день переїзду оператор зателефонував за годину до призначеного часу і підтвердив перевезення. Перед самим перевезенням мені зателефонував водій і повідомив, що він не може прибути в призначений час і що інших машин немає, і що якщо я хочу сьогодні переїхати, то доведеться почекати ще годину. І самі розумієте – про компенсацію витраченого мого часу і часу людей в місцях завантаження і розвантаження мови не йшлося.
Машина прибула через годину і з’ясувалося, що вона 3,2 метри вантажної частини. На 1 метр коротше, ніж я замовляв. І що не дивлячись на це вартість замовлення лишається без змін. Частина мого вантажа мала довжину 4 метри. Вантажники мене завірили, що зможуть розмістити довгомір по діагоналі і що все у них поміститься. Потім один з вантажників ще попросив у мене рукавички, бо своїх не мав. Так вони екіпіровані. Також мені повідомили, що кожні 10 метрів проходу від машини у них коштує 10 гривень. Про що до цього моменту ніяк і ніде не повідомлялося. Важких речей серед мого вантажу не було. Вантажники не напрягались. Важкого до рук не брали. Було очевидно , що розтягують час і збільшують кількість проходок. Я досить часто переїзжаю і маю досвід для порівняння. Мій довгомірний вантаж розпакували, зігнули, засунули в машину, частину зруйнували. По дорозі до місця розвантаження мені повідомили, що почалася третя година і що вартість години вантажників складає 85 грн за годину, а не 60 грн., як заявлено на сайті перевізника.
По факту – замість нарахованих оператором 770 грн., мені нарахували до сплати 1800 грн. Плюс моя участь в розвантаженні і мого товариша. Оскільки б вартість цієї чудо-послуги збільшилась до непомірних розмірів.
Цей опис – не є претензією до виконавців. Моє невдоволення висловлене до організації busik24.kiev.ua. - за подачу брехливої інформації, за підбір персоналу, за безконтрольність в наданні послуг і повну відсутність відповідальності. Для себе я уяснив, що якщо знаходишся під час переїзду в безвихідній ситуації, то busik24 розведе вас «на-повну». Тому – будьте уважні! Знайте, з ким маєте справу!
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Логистическая компания Turboavia

UPS
UPS

Грузоперевозки новости
Нові тарифи на послугу викупу Meest China Shop Шановні клієнти Meest China!
З 15 квітня 2021 року оновлено вартість послуги викупу для тарифних пакетів Стандарт та Шопер.
Стандарт...
Посилення перевірки посилок на складі Meest China Шановні користувачі сервісу Meest China!
Компанія Meest China посилює контроль та перевірку вмісту готових посилок на предмет наявності заборонених для...