BRWmania интернет-магазин отзывы

4 отзыва / 464 просмотра

Отстойная основа под матрас

Елена Елена 19 марта, 2021 год
Купили кровать и новую основу под матрас. На фото с сайта была основа с цельной рамой. Прислали сборную, такую я видела первый раз. Скрутили всё по инструкции винтами а спать на ней не возможно, основа скрипит во всех соединениях где есть винты. Ни перевернуться не встать тихо. Если бы я такую конструкцию видела когда либо, вернула бы им сразу это... Читать отзыв Купили кровать и новую основу под матрас. На фото с сайта была основа с цельной рамой. Прислали сборную, такую я видела первый раз. Скрутили всё по инструкции винтами а спать на ней не возможно, основа скрипит во всех соединениях где есть винты. Ни перевернуться не встать тихо. Если бы я такую конструкцию видела когда либо, вернула бы им сразу это го-но. Было заплачено более 2000 грн за нее. Отзыв на сайте написать невозможно, видимо они сами себе пишут похвалы.

Доставка в сроки

Лана Лана 16 ноября, 2020 год
Месяц назад заказывали прикроватную тумбу серии Коен. Магазин сработал нормально, все в сроки, единственное качеством самой мебели не довольны. До этого был куплен комод. Шкаф заказывать не будем
Достоинства:
  1. Работа магазина ,
  2. дизайн Гербор Коен
Недостатки:
  1. Качество так себе

Не связывайтесь

Максим Максим 10 ноября, 2020 год
Перед оплатой заказа, уточнял будут ли проблемы. Всё будет хорошо. В итоге оплатив заказ в пятницу до 11, мне сказали что отправки у них утром, поэтому отправят в понедельник. Естественно никто и ничего в понедельник не отправил. Уже вторник. Кидают телефон. На всё плевать. Взяли деньги и врут.
Недостатки:
  1. Не выполняют обязательства
  2. Бросают телефон

Безвідповідальність

Інна Інна 24 июля, 2020 год
Купили в BRWmania каркас ліжка КАСПИАН ВЕНГЕ LOZ140 БРВ. Я хотіла купити подібне ліжко у іншому магазині і узгоджуючи деталі виявилося, що в описі вказана висота узголів'я 96 см, а на справді висота 76 см. Я не стала купувати, так як для мене принципово потрібно 96 см, 76 см категорично не підходить. На сайті BRWmania вказано 96см, тож до замовлення... Читать отзыв Купили в BRWmania каркас ліжка КАСПИАН ВЕНГЕ LOZ140 БРВ. Я хотіла купити подібне ліжко у іншому магазині і узгоджуючи деталі виявилося, що в описі вказана висота узголів'я 96 см, а на справді висота 76 см. Я не стала купувати, так як для мене принципово потрібно 96 см, 76 см категорично не підходить. На сайті BRWmania вказано 96см, тож до замовлення в попросила менеджера Андрія уточнити у виробника або переміряти, якщо є можливість, висоту узголів'я, і розповіла попередню ситуацію. Він пообіцяв уточнити і передзвонити, але через кілька днів я вже подзвонила сама. Менеджер сказав, що довго уточнював у виробника, висота точно 96см. Я зраділа, замовила: доставка безкоштовна, відправили швидко, все як обіцяли. Дома розкрили коробку, а там узголів'я 76см!!! BRWmania, ну ви нормальні люди, вам же пояснювали, що потрібно?!?
Одразу подзвонили горе-менеджеру Андрію, він сказав, що уточнить, а потім, що виробник 96см вже давно не випускає... Ми вкотре сказали, що нам це не підходить, спитали, як зробити повернення. Він запропонував знижку 500 грн - ми відмовились, так як інше узголів'я за такі гроші не купиш, і займатись цим не хочу, хочу купити ліжко, поставити і спати, а не шукати варіанти, замовляти і доплачувати! Ми наполягали на поверненні, але Андрій сказав, що є вихід з ситуації - замовити узголів'я потрібної висоти у виробника, платять вони, так як їх провина, а нам потрібно тільки певний час почекати. Мабуть не треба було, але ми погодилися.
Ось чекаємо вже 4- й місяць: то карантин, підприємство працює частково ( тут розуміємо), потім на підприємстві закінчились такі матеріали, потім хтось там пішов у відпустку, то підприємство-виробник переїхав, тепер менеджер з рекламацій у відпустці...
Єдине, що вони зробили, це в описі на сайті змінили висоту з 96, на 76 см.
Весь цей час ми регулярно дзвонимо, нагадуємо про себе і наполягаємо на поверненні. Вони кажуть, що наше узголів'я ось-ось уже майже готове, обіцяють передзвонити, повідомити, коли відправлять і ,звісно, ніхто не дзвонить. Наш менеджер Андрій останнім часом взагалі трубку не бере, дописи у Viber читає і не відповідає, а інші працівники кожного разу вигадують нам нову казку! Напевне вони вирішили дочекатися, пока нам набридне і ми самі опустимо руки. Але ні, розізлили!
Тож хочу сказати: BRWmania НЕ ПОРЯДНА організація! Продавців меблів багато, замовляйте у інших! В BRWmania працюють безвідповідальні менеджери! Хочете ,,головняк,, - купуйте в BRW-манії!

Мебель
IKEA