БРСМ-Нафта АЗС видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему БРСМ-Нафта АЗС

Рейтинг: 2.7/5 (830 отзывов), просмотров: 299673

Від працівника БРСМ

Viacheslav Shpontak Viacheslav Shpontak (Украина, Харків) 25 мая, 2017 год
 Отзыв о БРСМ-Нафта АЗС по адресу ,
Як Я пішов на цікавий експеримент, на заправці БРСМ м.Ужгород, вул. Бабяка, директор там Іван Павліш котрий і знаючи наслідки афери зі мною, це спробував провести і по цей день не розрахувався зі мною, соромно б мало бути йому, але це ж не та людина якій соромно. До мене і раніше доходили слухи, що там проводяться такі афери... Читать отзыв
БРСМ-Нафта АЗС - Від працівника БРСМ
Як Я пішов на цікавий експеримент, на заправці БРСМ м.Ужгород, вул. Бабяка, директор там Іван Павліш котрий і знаючи наслідки афери зі мною, це спробував провести і по цей день не розрахувався зі мною, соромно б мало бути йому, але це ж не та людина якій соромно. До мене і раніше доходили слухи, що там проводяться такі афери з працівниками. І я вирішив переконатися, стати таким собі засланцем(козачком) та розвідати чи правду кажуть, нажаль, як виявилося, що це правдиво все про махінації.
Перше що б я написав, про "заправочку" це техніка безпеки, не давши мені підписати такову, і навіть НЕ ПОЯСНИВШИ про ризики в роботі з нафтопродуктами, робота з "МЕТАНОМ" та "ПРОПАН-БУТАНОМ" ну і в стандарті, це заправка автомобілів бензином. що найбільше не сподобалося, Начальство міняє графік роботи, як завгодно, мав працювати 2 через 2 дні, вийшло, що 2 тижня мав працювати кожен день з 8 до 8 годин, без вихідних, як молодший заправник, з іншої зміни пішов в відпуск, а мені ось і страдай, і просто поставили перед фактом "ти ходитимеш кожен день" увага, в мене 2є малих діток !!!! Для цікавості я відпрацював 5 днів 1 зміна описана нижче, далі, як я міг заливати в балони емністю в 42 літра, 43-45 для мене загадкою нівякому разі не могло бути, як я знаю повністью інженерні параметри газ колонок і бензинових.
У моєму випадку справний балон 40л, знаю, що залити можуть максимум 85% тобто 34л, ну + / -5% всього 32 - 36л. Часто бачу 38л, з такими як правило не сперечаюся - крадуть вміру. Якщо більше 38 і у мене є час і надхнення плачу за 34л і развлекаюсь (про «розумних» словах, використовуваних в развлеченіі- трохи пізніше) ... Різниця в літражі реальному і на табло колонки з'являється через відповідної тарировки колонки. У всіх пропанових колонках витратомір механічний, а лічильник електронний. Під час тарировки відбувається присвоювання одиниці (літру) електронного лічильника якогось обсягу проходить через витратомір. Таріровка в мінус найчастіший спосіб шахрайства. Якщо Вам заправляють більше ніж працює мультиклапан, і навіть зірваний мультик, то знайте ваші грошенята йдуть в воздух, є системний клапан під авто який стравлює надлишки газу і вам слід зразу звертатися до начальника заправки Напевно, господар заправки в розмові відразу спробує Вас оцінити. Закине вудочку з казками про тиск і коефіцієнтах газу. Щоб не говорили, знайте і впевнено відповідайте на це: робочий тиск пропановой заправки - 9-12атмосфер, ВСІ запобіжні клапани - 16Атмосфер. Цього тиску НЕДОСТАТНЬО для стиснення рідкого газу! Коефіцієнти в Вашому випадку не мають до обсягу ніякого відношення. Просто 1л заправленого газу може важити 520гр, а може і 560гр. Ви купуєте газ в літрах не залежно від його ваги. Обов'язково висловіть свої сумніви в правильності таріровки (сам термін - таріровка дасть зрозуміти господареві, що Ви в курсі нюансів його бізнесу). Далі, як правило, знаходиться компроміс. Якщо немає, то запропонуйте господареві викликати комітет із захисту прав споживачів для того, щоб він розсудив хто з вас прав ...
Одна з операторів на зміні знатно мені попортила настрій, хто знайомий з Метановою газо-колонкою, там є обнулятор, запустивши колонку, оператор в вікно АЗС почала на мене кричати що чому колонка не працює, 1 раз відповів що вияснюю причини і перезагружаю колонку, разів 4-5 перегружав, поки знову не вилізла в вікно і вже як на якогось "оленя" почала гримати, що я там нічого не роблю, певно я там танцював ламбаду на туфельках, ну тоді вже від злості вирвалося міцне слівце на неї гримнувши на всю заправку, що мені зайнятися природньою справою з колонкою чи як, на цей шухер що я закричав вибіг, інший молодший оператор, якй і сам не з першого разу запустив колонку, ну і тут понеслась, по заправках аж до холмоцького(певно стукачі є, усюди,) і получив "люлей" від начальника заправки(по його розмові вияснилося, що я неадекватна людина і невмію сприймати критики), причому, оператор не получила "люлів" навіть по при те що зловлена на продажу алкоголю малолітнім
яка більш психувала аніж я(певно через те що вона блонда, а я брюнет, тай певно висказалася гендерна нерівність, вона ж дівчинка і вона какає одуванчиками) получивши "люлей" вирішено звільнятися, ось тільки незнаю, як? Нач. заправки прийняв мене без будь-якого письмового договору, чи інструктажу... що суперечить чинному КзОТ, і не хотів розрахувати за відроблені дні також, чим порушував і знав це прекрасно, як був повідомлений про статтю КзОТ, яка вимагає розрахунку в той ж робочий день. Цікаво, хто б мені заплатив лікарняний, якби щось сталося зі мною((( Потім, ще цікавинки, є такий собі "букварик" в якому треба вивчати ази роботи заправщика(посадова інструкція) яку я на досузі почитав)
ось ще цікаве, порушуючи вимоги трудового законодавства, ніхто не дав мені підписати трудовий договір, допустили до роботи, як відомо "стажування при прийнятті на роботу неіснує в апріорі" це казки Директорчиків заправки, що б не оформляти працівника по закону і не відповідати за нього, ну і можливість не виплатити зарплатню) або розрахункові.
ст 24 кзпп нам чітко каже, що трудовий договір має бути укладеним обовязково в письмовій формі, як на АЗС є ризики для здоровя(небезпечеі умови праці) і несе за це всю юридичну відповідальність сам начальник заправки.
Перша година мого перебування на АЗС
Судячи з усього, на АЗС, що належать великим компаніям, що 8 ранку, що 8 вечора, повинні виглядати однаково: персонал носиться, товар в магазині розкладений по поличках, в гальюні блищить кахель і вловлюється легкий запах хлорки з ароматизатором ... Так само було і на моєму «одноразовому» робочому місці. Лише заспана фізіономія "новачка" не вписувалася в усталену робочу атмосферу АЗС. Привітні обличчя персоналу і насторожували, і заспокоювали. З одного боку вони-то розуміють, що я виступаю сьогодні не тільки в ролі стажиста, але і в ролі засланого їхнім керівництвом козачка. З іншого боку, ще не почався робочий день мене вже починав потихеньку обтяжувати, а тут раптом відкриті люди мене оточили, і давай усіляко вливати мене в колектив. Влили.
І ось я - «пистолетчик»
Процес засування і висовування пістолета бензоколонки дався легко. Чи то це вроджене, чи то через те, що я автомобіліст - не знаю. Головне, що все зрозуміло і є фора для фокусування уваги на обов'язкових діалогах з клієнтами. Понеслася ...
В житті привітний, я відверто забував вітатися. Після, «навчившись» вітати клієнтів, перейшов до відпрацювання обов'язкової програми. Мабуть, через те, що ще ранок, клієнт попадався не особливо говіркий.
Через якусь годину роботи всі мої дії стали автоматичними, і з'явився час подумати про своє. Тим більше, що пари бензину починали потихеньку втручатися в свідомість ... Якраз в такий момент від каси прибіг переляканий клієнт і з бака свого Мерседеса з жахом в очах став виймати пістолет від дизельної колонки. Після, з полегшенням вставив пістолет 95-го, і прокоментував свої дії: забув на якій машині приїхав. У нього їх дві, що працюють на різних видах палива. А він вставляв пістолет, коли поруч не було вільного заправника, що й призвело до плутанини. Це трохи повернуло мене до роботи - буття. Я зловив себе на думці, що до цього випадку особливо не контролював якого виду палива пістолет вставляю в горловину бака. Начальник мережі АЗС розповів, що за ті кілька років, які він працює на АЗС, ще не було жодного випадку, коли з вини заправника було залито не те паливо. А ось з вини клієнта (як з моїм на мерседесі) випадок був. Інструкції з цього приводу кажуть, що в разі провини "пістолетника» на заправці, наприклад бензинового авто дизелем або навпаки, всі питання утрясає оператор АЗС або начальник мережі. Вони тут головні. Клієнту можуть викликати і оплатити евакуатор і послуги СТО по чищенню паливної системи. Якщо клієнт, зрештою, їде задоволений, то співробітників АЗС штрафувати не будуть, (правда, якщо він перед тим не подзвонив в «гарячу лінію»). Тобто, інструкції «заточені» на лояльність до клієнта.
Солодкий чай"
Перший «чай» прийшов якось несподівано. Його довго не було, а потім раптом клієнт простягає руку, і я розумію, що це ВІН. В голові з учорашнього гулу інструктажу вискакують фрази: «молодший оператор не повинен демонструвати очікування або надію отримати чайові» і «приймаючи чайові з гідністю, що не перераховуйте гроші при клієнті».
Так і роблю, дякую клієнта, але краєм ока все ж фіксую в його руках одногривневу купюру. І тут задаюся головним питанням всього затіяного мною експерименту: «як приймати ці гроші - як подачку для низькооплачуваної працівника або як подяку за допомогу в заправці авто, знову ж таки, нав'язану компанією?». Ні, ну, звичайно, самий-самий головне питання: «скільки заправник за зміну отримує чайових». Але він сам собою в кінці дня вирішиться. У роздумах про те, так хто ж такий заправник - жебрак або обслуговуючий персонал, пролетіло ще кілька годин роботи. Клієнти стали давати «на чай» частіше, сонечко пригріло, життя стало налагоджуватися. З'явилися перші ознаки впливу пар ів бензину - біль в правій півкулі, бажання присісти, випити міцного кави. Голову відвідують зрадницькі думки «а на фіг мені все це потрібно?».
персонажі
Продовжуючи заправляти під'їжджали авто, переключився на спостереження за клієнтами. Народ різний. Хтось на ходу кидає, який бензин і на скільки, бігом відправляється до каси, так само бігом, без прелюдій усукує чайові і видаляється з заправки. Інші, милуючись собою, і своїм статусом, для чогось демонстративно розглядають "пістолетника», називають марку палива і дефілюють до кас. Після - сідають в авто і їдуть. Ні до побачення тобі, ні «на чай» ... А заправник все одно з посмішкою на обличчі бажає клієнту «щасливої дороги», «приїжджайте до нас ще». Досить часто зустрічалися клієнти потребують різної допомоги. Діалоги з такими клієнтами виходять щирими. Комусь потрібно залити паливо в каністру, комусь підказати, як проїхати до шиномонтажной станції, іншим дати дрантя витерти руки. Є й такі, які тобі просто посміхаються у відповідь.
Найчастіше «на чай» залишають середній і нижче середнього клас (ну, якщо судити по крутизні авто). Наприклад, 5 гривень, максимальний розмір мого «чаю» за той день, мені дав водій убитого «Москвича», який залився всього на 50 грн. Одного разу клієнт висипав мені в руку жменю дріб'язку з вибаченнями. Як з'ясувалося пізніше - білої. Нехай і дріб'язок, але приємно. Чи не скупилися на чай і жінки, хоча траплялися й ті, які їхали, сказавши лише спасибі. До речі, до кінця зміни починаєш ловити себе на думці, що усна подяка не гріє душу голодного "пістолетника». Все ж грошова - приємніше.
Проаналізувавши способи вручення заправникові «чаю», прийшов до висновку, що саме від що дає (клієнта) залежить ким відчує себе «пистолетчик». Посудіть самі - ким себе може відчути людина, якщо йому вручають гроші як жебракові на вулиці, відвертаючи обличчя. Буває клієнт заходить ззаду або збоку, і поки молодший оператор очікує закінчення заправки, той засовує йому в кишеню руку і залишає там «чай». Прибив би! Радує, що таких дуже мало. А один раз був яскравий випадок, коли пристойно одягнений клієнт з військовою виправкою простягає мені руку в знак подяки, в якій я відчув наявність купюри. В очах людини читалася щира вдячність за послугу. Таке відчуття, що він сам «тягнувся» від цього способу передачі грошей. Блін, треба було глянути - може, там шифровка була.
Всього ж зустрічається десь третина клієнтів, які позитивно впливають на самооцінку заправника. Це ті люди, які відкрито дають тобі гроші, дивляться в очі і кажуть спасибі. Таким так само щиро бажаєш щасливої дороги. Після спілкування з подібними клієнтами до заправника повертається почуття власної гідності, і з'являється пекуче бажання працювати ... правда, до наступного дивного водітеля.Поработав заправщиком, я зрозумів, що ця «собача» робота є наочним індикатором морального стану суспільства. За цим людям можна судити про більшість наших водіїв. Як тільки вам почнуть потрапляти усміхнені заправники, знайте - культурний рівень автомобілістів росте. А поки нам з вами залишається щедро дякувати цим людям монетою і робити це гідно.БРСМ-Нафта АЗС
БРСМ-Нафта является национальной Сеть автозаправочных комплексов, что представлены в Каждой области Украины вдоль дорог населенных пунктов и междугородных дорог. Миссия БРСМ-Нафта Непрерывная удовлетворять потреби автовласникив в качественном топливо по дружними грн, способствовать хорошему настроению и самочувствию водителей в дороге и всегда быть на шаг впереди конкурентов ради высокие ОЦЕНКИ КЛИЕНТОВ.

Рейтинг 2.7 из 5 на основании 830 отзывов
АЗС
АЗС Avantage 7
АЗС Avantage 7

Рейтинг: 1.6
137 отзывов
АЗС ОККО
АЗС ОККО

Рейтинг: 3.2
2950 отзывов
Сеть АЗС МОТТО
Сеть АЗС МОТТО

Рейтинг: 4
110 отзывов
АЗС АМИК (AMIC)
АЗС АМИК (AMIC)

Рейтинг: 2
364 отзыва
АЗС WOG
АЗС WOG

Рейтинг: 2.8
1700 отзывов
АЗС Glusco
АЗС Glusco

Рейтинг: 3.8
203 отзыва
АЗС SKY
АЗС SKY

Рейтинг: 1.4
81 отзыв
АЗС КЛО
АЗС КЛО

Рейтинг: 3.2
558 отзывов
АЗС UPG
АЗС UPG

Рейтинг: 2.5
289 отзывов
АЗС ANP
АЗС ANP

Рейтинг: 1.7
274 отзыва
АЗС новости
Обережно, активізувалися шахраї! Мережа ОККО попереджає, що останнім часом знову почастішали випадки телефонного...
Є ідея – тримай лимон: ОККО розігрує мільйон гривень «О!», «А що як...», «А круто буде, якщо ми...» – з цих слів починаються нові бізнес-проекти, навколосвітні подорожі або просто...
Новий функціонал в ОККО Pay: тепер каву та омивач можна купити, не підходячи до каси ОККО продовжує розширювати функціонал сервісу OKKO Pay – починаючи з травня, клієнти мережі можуть купувати не тільки пальне, а й...
OKKO пропонує додаткові знижки для водіїв BlaBlaCar ОККО продовжує традиційну співпрацю з міжнародним райдшеринговим сервісом BlaBlaCar та пропонує додаткові знижки на пальне – бензин, ДП та газ...
Мережа ОККО відкрила 55-ий автозаправний комплекс у Київському регіоні 17 квітня у селищі Бородянка, що в 60 кілометрах від Києва у напрямку Коростеня, відкрився новий автозаправний комплекс ОККО. Він...
Святкові знижки Кажуть, слова до баку не заллєш. От і ми за те, щоб вітати зі святами не одними лише словами, але...
Обережно, активізувалися шахраї! Мережа «ОККО» попереджає, що останнім часом знову почастішали випадки телефонного шахрайства. Зокрема, до потенційних клієнтів телефонують треті особи, звертаються до...
Здай заглушку – обери життя: ОККО оголошує про старт всеукраїнської акції У рамках щорічного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі», черговий етап якого присвячений необхідності використання ременів безпеки під час...
Мережа «ОККО» з грудня заправляє пальним тільки зимових марок Щоб у холодну пору почувати себе максимально впевнено та безпечно за кермом, авто необхідно заправляти саме зимовим пальним, яке за...
«ОККО» розпочинає новий сезон персональних знижок З 1 вересня у мережі АЗК «ОККО» стартує сезон персональних знижок з оновленнями, які покликані зробити заправку зручнішою, швидшою та...Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю