Брокбизнес отзывы

Брокбизнес

на сьогодні ця Страхова компанія БРОКБІЗНЕС у Львові -найкраща

Отзыв написан 11 сентября, 2019 год
Неодноразово користувалася послугами цієї компанії. у Львові - працює фахівець зі страхування - Христина, яка прагне завжди запропонувати лише найкращі умови страхування для клієнта, вона цінує можливість співпраці на перспективу. Нещодавно мали страховий випадок, то кошти повернули швидше, ніж очікували і в повному обсязі. Рекомендую!!! адже до цьогоо мали немалий досвід у співпраці з іншими страховими компаніями, то з впевненістю...  Читать отзыв Неодноразово користувалася послугами цієї компанії. у Львові - працює фахівець зі страхування - Христина, яка прагне завжди запропонувати лише найкращі умови страхування для клієнта, вона цінує можливість співпраці на перспективу. Нещодавно мали страховий випадок, то кошти повернули швидше, ніж очікували і в повному обсязі. Рекомендую!!! адже до цьогоо мали немалий досвід у співпраці з іншими страховими компаніями, то з впевненістю хочу зазначити , що на сьогодні ця Страхова компанія БРОКБІЗНЕС у Львові -найкраща!

Задоволена роботою СК БРОКБІЗНЕС у Львові

(Украина, Львів) Отзыв написан 18 марта, 2018 год
Надійна страхова компанія, автоцивілка,медичні страхівки за кордон купую лише у БРОКБІЗНЕСІ. ніколи проблем не було. Маю свого агента у м.Львів, який компетентний і доставляє поліси додому чи офісу. дуже зручно Надійна страхова компанія, автоцивілка,медичні страхівки за кордон купую лише у БРОКБІЗНЕСІ. ніколи проблем не було. Маю свого агента у м.Львів, який компетентний і доставляє поліси додому чи офісу. дуже зручно

Не раджу !!!

(Украина, Львів) Отзыв написан 12 декабря, 2017 год
виплату урізають на 80%, виплачують довго, персонал хамовити. Дуже поганої думки залишився про цю компанію. Побережіть нерви і свої гроші. виплату урізають на 80%, виплачують довго, персонал хамовити. Дуже поганої думки залишився про цю компанію. Побережіть нерви і свої гроші.

НЕ СОВЕТУЮ

(Украина) Отзыв написан 18 октября, 2017 год
Остался не доволен этой компанией. Соображения о ней были у меня лучше. Остался не доволен этой компанией. Соображения о ней были у меня лучше.

БРОКБИЗНЕС - МРАК для клієнтів

(Чехия, Liberec) Отзыв написан 17 октября, 2017 год
Категорично НЕ РАДЖУ БРОКБИЗНЕС !!!
Категорично НЕ РАДЖУ БРОКБИЗНЕС !!!
З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: "Перша украінська" виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. "Уніка" виплатила мені швидко - десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія "ТАС". З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова "ТАС" мене дуже здивовала! А от в страхову "БРОКБІЗНЕС" скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав - ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Мрачна кантора. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС - ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Заповнив лист з інформацією куди мають надійти мені кошти і чекаю виплати по сьогоднішній день.
НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.
Отзыв написан 8 февраля, 2014 год
ограничение в снятие наличности до 2000 грн. Явно что руководство банка в банкрот, состояние положения не лучшее, поэтому идет на наши деньги, кому они дают взятки каким предприятию с целью, натянуть рабочий класс. Я думаю что этот банк аферист. ограничение в снятие наличности до 2000 грн. Явно что руководство банка в банкрот, состояние положения не лучшее, поэтому идет на наши деньги, кому они дают взятки каким предприятию с целью, натянуть рабочий класс. Я думаю что этот банк аферист.
Отзыв написан 1 февраля, 2012 год
Компания отличная. Никаких проблем с выплатами по КАСКО не возникало - все четко и в срок, зачастую даже раньше. В общем рекомендую! Компания отличная. Никаких проблем с выплатами по КАСКО не возникало - все четко и в срок, зачастую даже раньше. В общем рекомендую!
1 не согласен
Отзыв написан 25 января, 2012 год
23 декабря 2011 по адресу Ереванская 14 произошло ДТП виновник повредил 2 машины (на парковке) и скрылся с места происшествия. Моя авенсис по КАСКО мне понятно в Броке выплатят, а соседу самому чинить. И вот зачем было скрываться, ведь ОСАГО бы покрыло. Такие вот подлянки бывают. 23 декабря 2011 по адресу Ереванская 14 произошло ДТП виновник повредил 2 машины (на парковке) и скрылся с места происшествия. Моя авенсис по КАСКО мне понятно в Броке выплатят, а соседу самому чинить. И вот зачем было скрываться, ведь ОСАГО бы покрыло. Такие вот подлянки бывают.
Отзыв написан 24 января, 2012 год
Страховой случай по КАСКО был 27 ноября 2011 года. 17 декабря 2011 года страховая компания Брокбизнес выдала направление на ремонт машины в автосервис. 25 декабря поставили машину, 30-го машина была готова, все акты приемки-сдачи подписаны, машину забрали, все ок. Страховой случай по КАСКО был 27 ноября 2011 года. 17 декабря 2011 года страховая компания Брокбизнес выдала направление на ремонт машины в автосервис. 25 декабря поставили машину, 30-го машина была готова, все акты приемки-сдачи подписаны, машину забрали, все ок.
Отзыв написан 18 января, 2012 год
В течение трех лет была клиентом СК Брокбизнес. Страховались по КАСКО, пока машина была в кредите. Осталась довольна и работой персонала в офисе: всегда давали четкие и конкретные ответы, приветливы, но не навязчивы и работой сайта компании: вся нужная информация доступна. Если сравнивать с работой других СК, клиентом которых была (а их было 4), Брокбизнес мне понравился больше других. Можно...  Читать отзыв В течение трех лет была клиентом СК Брокбизнес. Страховались по КАСКО, пока машина была в кредите. Осталась довольна и работой персонала в офисе: всегда давали четкие и конкретные ответы, приветливы, но не навязчивы и работой сайта компании: вся нужная информация доступна. Если сравнивать с работой других СК, клиентом которых была (а их было 4), Брокбизнес мне понравился больше других. Можно только пожелать расширить сеть офисов в пригородных районах Киева.

Брокбизнес

Страховая компания БРОКБИЗНЕС работает на рынке страхования с 1993 года и за время работы приобрела большой опыт, заняв устойчивые позиции среди наиболее динамичных компаний на рынке страхования. Сегодня Страховая компания...

Страховые компании

Страховая компания УНИКА