Ніколи не повернусь у Брокард в тц Форум Львів - Отзывы о BROCARD

BROCARD
Отзыв написан четверг, 14 октября 15 просмотров
BROCARD - Ніколи не повернусь у Брокард в тц Форум Львів

Прийшла в брокард купити косметику. Потребувала допомоги,покликала консультантку,-вона нахамила - (а шо,самі не бачите що є ,а яких тонів нема??) й втекла..Еем..
Я сама собі обрала продукти і пішла на касу,коли майже дійшла,з’явилась інша,вихопила товар з рук прокоментувавши, що вона ‚допоможе донести‘,я кажу,та нє..дякую,я вже майже дійшла і то сама,ви мені потрібні були тоді,коли я обирала товар..Вона все ж видерла товар,чомусь наліпила наклейку на один з продуктів і тоді відсканувала їх всіх. Я знаю,що такі наліпки ставлять консультантші,щоб отримати % від проданого товару,мов в тому,що ми обрали цю продукцію - є абсолютно їх заслуга. Але в мому випадку це не так!!!мене використали,щоб отримати свій відсотшк і не просто не допомогли,а ще й назамили. Я вимагаю,щоб ситуацію вирішили і зі мною зв’язались для коментування ситуації від адміністрації цього магазину. Подивіться по камерах врешті решт,як все було насправді..Це обурливо,консультантка обнагліла і не заслуговує отримати бенефіти від використовування мене

Ответ представителя BROCARD воскресенье, 17 октября
Добрий день, Гость. Дякуємо за ваш відгук та приносимо вибачення за ситуацію, що сталася під час вашого візиту у магазин. З боку адміністрації будуть вжиті відповідні заходи для поліпшення рівня обслуговування в магазині. Докладемо максимальних зусиль, щоб змінити вашу думку на краще.

З повагою, BROCARD

Косметика и парфюмерия: отзывы

BROCARD
BROCARD - престижная сеть магазин косметики и парфюмерии. Насчитывается болле 55 магазинов которые находятся в таких городах Украины ка Киев, Черновцы, Хмельницкий, Тернополь, Черкассы, Харьков, Николаев, Ровно, Одесса, Луганск, Полтава, Мариуполь, Львов, Винница, Донецк, Запорожье, Кременчуг и другие.
Магазины BROCARD имеют широкий асортимент декоративной косметики, парфюмерии, уходовых средств. В магазинах... подробнее

Косметика и парфюмерия
Watsons