Мастило для обличчя за 2.500 грн Підробка 100% - Отзывы о BROCARD

BROCARD
Отзыв написан понедельник, 4 октября 3 просмотра
Замовляла крем для обличчя-GIVENCHY L'Intemporel,Посилку оплатила і відкрила вдома та замість GIVENCHY L'Intemporel - в важкій скляній банці була масляно-силіконова суміш із стійким запахом дешевих парфумів--це буде найдорожчий крем для ніг,який в мене будь-коли був- ))) Підробка 100%

Ответ представителя BROCARD вторник, 5 октября
Добрий день, Марія. Дякуємо, що знайшли час залишити відгук. Ми, як компанія з понад 20ти річним досвідом роботи, поважаємо наших клієнтів та цінимо їхню довіру. Продавати лише товари високої якості - наш незмінний стандарт протягом всіх цих років. Компанія BROCARD співпрацює лише з офіційним представниками брендів в Україні, тож сумнівів в оригінальності придбаного вами засобу, немає. Нам прикро, що обраний вами крем для обличчя, не виправдав ваших сподівань. Ми не можемо надати відповідь, щодо текстури засобу, не оглянувши його. Тож просимо надати нам фото крему, баночки та вказати номер замовлення на email [email protected] .Очікуємо додаткової інформації від вас.

З повагою, BROCARD
марія вторник, 5 октября
Даний крем купувала неодноразово закордоном і те що продає брокард немає жодного відношення до -GIVENCHY L'Intemporel.

Ответ представителя BROCARD пятница, 8 октября
Просимо надіслати інформацію на email [email protected], як і вказано у листі.

Косметика и парфюмерия: отзывы

BROCARD
BROCARD - престижная сеть магазин косметики и парфюмерии. Насчитывается болле 55 магазинов которые находятся в таких городах Украины ка Киев, Черновцы, Хмельницкий, Тернополь, Черкассы, Харьков, Николаев, Ровно, Одесса, Луганск, Полтава, Мариуполь, Львов, Винница, Донецк, Запорожье, Кременчуг и другие.
Магазины BROCARD имеют широкий асортимент декоративной косметики, парфюмерии, уходовых средств. В магазинах... подробнее

Косметика и парфюмерия
Beauty insider