Boss Auto Ukraine отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
Boss Auto Ukraine
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Електрокар Nissan))

Kira Kira суббота, 8 августа
Доброго ранку) Не можемо сказати поганого про boss auto, бо ж електрокар мій власний бомБеЗнИЙ!!! Чоловік кричав, що багато на бензин витрачають, то все! Тиша на і спокій. Мовчитьbiggrintonguetongue Економний, батарейки надовго вистачає, влазить все що треба, місця вдосталь. Спасибочки велике! Авто що треба! Я особисто неабияк задоволена!
2 не согласны Показать 4 ответа

Успіху компанії та хороших машин покупцям!

Олег Олег суббота, 8 августа
Виділити буде правильно Андрія та Макса, думаю вони цього заслужили. Обоє працювали зі мною та контактували постійно. Без різниці кому телефонувати, якщо один в курсі то й інший знає що відбувається. Підбирав Андрій зі мною, а в подальшому обоє працювали.
На всі сто ніколи і ні в чому не буває, але плюси перевищили все!
Успіху, хлопці!
Достоинства:
  1. Чітко, грамотно
Недостатки:
  1. Кілька днів довше, чекали запчастину
3 не согласны Показать 3 ответа

Понравилось, но можно было быстрее

А. А. среда, 5 августа
Все понравилось! Друзья спрашивают как ? Такого не бывает?!! Но я правда, искренне рад автомобилю и желаю успеха компании. Единственное, к чему можно придраться так это сроки. Да, карантин, но его давно упростили. Мы долго запчасти ожидали. Сначала пока найдут нужные качественные, а потом пока освободятся мастера. Все дело можно было закончить гораздо раньше.

Бомба!!! Люблю! Цьом!!))))))

Віолочка Віолочка среда, 5 августа
Ой! Нарадітися не можу! biggrin Приїхали на море вже на новій машинці! В липні завершили ремонт Маздулічки американського походження, то рванули на моря! yesvawe Хвилювалися за те, що може постраждати по дорогах через наші ями, але дороги хороші, що нас дуже приємно здивувало! Приїхали з комфортом, майже не втомилися, машиночка те що треба!!!!!!! Спасібочки Босс Авто! Я люблю вас!!!!!yesredfacegoodbombawackobomba

Машинка Chevrolet Bolt

Валентина Валентина понедельник, 3 августа
Привет! Это неплохой такой себе типа минивенчик, хэтчбек, особенно довольны аккуратным и плавным дизайном, места много, воздуха хватает, но ожидалось большего. Это первый электромобиль, еще не полностью привыкли. Непривычно, что аж далеко на нем не заедешь тем более по нашим дорогам, клиренс невелик, до 150 мм максимум. Это минус большой, но знали же, что брали.
По городу отлично! Есть... Читать отзыв
По городу отлично! Есть еще маленький форд, им на большие расстояния ездим, а эту держим чисто для города.
Фирме спасибо за находку с маленьким количеством повреждений, что сократило время и деньги на ремонте!
Доставка нормально, на 4 дня позже. Всем успехов и отличного лета!
3 не согласны Показать 4 ответа

Уже загнал на ремонт. Немного времени и покатушки)))))))))

29Макс 29Макс понедельник, 3 августа
Нашел эту компанию в нете можно сказать вслепую, отзывов нашел много, решил все таки рискнуть. Результат - несколько дней назад прибыл автомобиль, загнал на ремонт, все совпало, тойота авалон в том виде, что описали, как и предполагалось, все как по фотках видели. Удивлен состоянием салона, очень ухоженный, чистый.
Если меня спросят рекомендую ли данную компанию, то мой ответ однозначно ДА! Все удалось еще лучше, чем думал.

Все просто та красиво)

Гость Гость понедельник, 3 августа
Було просто:
1) Знайомство з компанією, де мені розказали нюанси та можливі розбіжності
2) Нічого не засмутило, почався пошук машини
3) Прорахували скільки коштуватиме машина, розмитнення, послуги, ремонти....
4) Відбулося укладення попереднього договору, все прописаноо треба тільки прочитати, хоча я тільки проглянув побистрячку
5) Викуп. Варто зазначити, що дуже вигідний стався.)
6) Чекаєш поки припливе в порт і звідти... Читать отзыв
Було просто:
1) Знайомство з компанією, де мені розказали нюанси та можливі розбіжності
2) Нічого не засмутило, почався пошук машини
3) Прорахували скільки коштуватиме машина, розмитнення, послуги, ремонти....
5) Викуп. Варто зазначити, що дуже вигідний стався.)
6) Чекаєш поки припливе в порт і звідти перевезуть сюди
7) Стали на ремонт
8) Все перевірили ще раз і поїхав)

Дуже добре!

Вітя Крохмалюк Вітя Крохмалюк понедельник, 3 августа
Мені нічогісінько не прийшлося робити! важаю, що це крутецька послуга "під ключ" і треба її брати. Ви приходите, потім разом підбирається автомобіль згідно зібраного бюджету та можливих побажань, накрутів, що де чулося, бачилося та захотілося. Ви обираєте автомобіль, яке більш-менш вигідне у ремонті та й обслуговуванні, що важливо! Комфортна у експлуатації щоб була ну й звичайно приваблива зовні, аби всі... Читать отзыв Мені нічогісінько не прийшлося робити! важаю, що це крутецька послуга "під ключ" і треба її брати. Ви приходите, потім разом підбирається автомобіль згідно зібраного бюджету та можливих побажань, накрутів, що де чулося, бачилося та захотілося. Ви обираєте автомобіль, яке більш-менш вигідне у ремонті та й обслуговуванні, що важливо! Комфортна у експлуатації щоб була ну й звичайно приваблива зовні, аби всі рота повідкривали. Для мене це має вагоме значення! Порахували, виграли і привезли! Все пакетом готово, нічо не треба робити! Заплатив, вибрав, поїхав!)))

Рекомендую Boss Avto

Роман Роман воскресенье, 2 августа
Купили автомобіль Мазда 6. Все дуже сподобалось. Авто в прекрасному стані, хороший сервіс та персонал. Дуже задоволені!

Зразкова дилерська фірма

Кучерява Катя Кучерява Катя пятница, 31 июля
Зразкова дилерська фірма з привітним і професійним персоналом! Максу дяка за роботу! Неймовірно тепла і дружня атмосфера, яка сприяє повертатися сюди знову і знову! Звичайно ж коли є гроші))) Після пригону вирішили питання по документах усіх, які потрібно. Новенького ФольцВагена обожнюємо, сумнівів не залишилося про професіоналізм людей, які тут працюють. Спасибі!Ми Вас полюбили!))
3 не согласны Показать 4 ответа

..щодо придбання в США автомобіля VW Passat 2012 року випуску!

Звуть мене Дмитро Звуть мене Дмитро пятница, 31 июля
Мій замовлений автомобіль було доставлено в Україну майже за два місяці, якщо рахувати з моменту купівлі на аукціоні, то ще кілька днів накинути можна.
Мені потрібно було вкластися десь у 10, ну максимум 11 тисяч, в Україні нічого стоющого на ці гроші не було. Якщо знаходилось хороше, то це як небо і земля у порівнянні, але це вже я зараз розумію, коли маю американця.
Звернув увагу на пропозиції компаній дилерів авто, дізнався хто і що пропонує та скільки у кого коштує. Boss привернув увагу тим, що давно працює, має багато машин на площадках та ще зустрічав авто на їхніх номерах, тобто з здібним надписом їхньої компанії. Якщо іншим вдається, отде й мені можна.
Зостався, менеджер знайшов на цей бюджет авто. Я одобрив, тому що мені подобаються ці машини і пішов процес!
Привезли, у них же й відремонтували. Ремонт обійшовся не дорого, бо ж приїхала в чудовому вигляді не дивлячись на те, що перед битий, салон в порядку, пробігу 106 тисяч.
Чекав не даремно стільки, воно того варте. Дякую за увагу! Бувайте! Всім успіху!

Хорошие машины!

Олег Олег четверг, 30 июля
В одно время был на площадках, но не выбрал, хотя, как видите, было из чего. Машин хватает, глаза разбегаются, тяжело определится. Знакомый свою продавал, купленный Cherokee у этого дилера, купил у него. Сам он пересел на Audi Q5 Premium Plus тоже от Boss Auto. Оценка 5 так как и знакомый ими доволен, ездит уже на 2-й машине от них,... Читать отзыв В одно время был на площадках, но не выбрал, хотя, как видите, было из чего. Машин хватает, глаза разбегаются, тяжело определится. Знакомый свою продавал, купленный Cherokee у этого дилера, купил у него. Сам он пересел на Audi Q5 Premium Plus тоже от Boss Auto. Оценка 5 так как и знакомый ими доволен, ездит уже на 2-й машине от них, и мне эта послужит, думаю, года, разве что продам дальше.
Boss Auto Ukraine - Хорошие машины!

Задоволений

Гость Гость четверг, 30 июля
Гарна, в чудовому стані, вигляд має блискучий, в салоні не придертися ні до чого. Що по роботі та термінах? Нормально. Тримають під контролем всю дію. За 3 місяці, навіть трішки швидше, все з ремонтом готове. Поки нічого не міняв, бо часу мало минуло, все працює!

Кілька слів для народу

Демчук Володимир Демчук Володимир среда, 29 июля
Дуже багато моїх знайомих досить таки скептично поставилося до ідеї звернеться до підбирачів авто десь з Канади чи Америки. Мовляв, розведуть, всунуть корито бите-перебите і таке подібне. Але так як це є перша машина і досвіду взагалі немає, я вирішив ризикнути, бо ж з Європи вже гнав, не так цікаво)))
За приблизно два три тижні мені знайшли дуже гідний і... Читать отзыв
За приблизно два три тижні мені знайшли дуже гідний і майже новий автомобіль. Шукали щось з Huyndai в розумному бюджеті.
Коробка автомат, а пробіг був усього 46 тис.км. Також без всяких там ударів жостких і фарби, катастрофічного нічо такого не було. Стан можна назвати відмінний, не враховуючи заднього бампера і лівої фари. Загалом компанія чесно відпрацювала свої гроші, а от щодо сроків - промахнулися на 2 тижні. Інше порадувало, навіть ремонт швидкий надали. Кожен робить свій вибір, бажаю удачі у цьому!

машина босс авто

Гость Гость среда, 29 июля
Купував машину у хлопців під замовлення зі Штатів. Замовляв Форда, хоча думав про тойоту авалон. Так як машина під замовлення, було попередньо домовлено, що я хочу, яка комплектація, колір, приблизний пробіг. Хлопці запропонували декілька відповідних варіантів, достойних варіантів, зробили огляд для мене по машині, розказали, вивчили, мене все влаштувало ніби як порялок. Оплатив аванс, через півтора місяці машина прибула. Машинка... Читать отзыв Купував машину у хлопців під замовлення зі Штатів. Замовляв Форда, хоча думав про тойоту авалон. Так як машина під замовлення, було попередньо домовлено, що я хочу, яка комплектація, колір, приблизний пробіг. Хлопці запропонували декілька відповідних варіантів, достойних варіантів, зробили огляд для мене по машині, розказали, вивчили, мене все влаштувало ніби як порялок. Оплатив аванс, через півтора місяці машина прибула. Машинка вже на номерах, хлопці все зробили, як і домовлялися з початку. Стан машини просто суперовий, дуже добре! Всім рекомендую порядну компанію.
2 не согласны Показать 3 ответа

Хотілося б швидше. Краще брати що є в наявності

Гость Гость понедельник, 27 июля
Суто моя думка склалася, що простіше вибирати з того що є.
Суто моя думка склалася, що простіше вибирати з того що є.
Замовляв Audi a4, в загальному до компанії питань немає, але чесно кажучи покупка в Америці - ще те задоволення. Потрібно мати дуже міцні нерви, щоб все те пережити. Майже два місяці очікувань, що і як препливе в порт, потім пошук перевезти і ще перелік відсутніх запчастин, або які треба замінити. Як би менеджери не намагалися знайти всі необхідні запчастини швидко, самого проблемного все одно не вистачає, як закон подлості. Потім ремонт і аж потім можна їздити. Сподіваюся, наступне моє авто буде у дилера на місці, просто виберу і поїду)

Бажаю удачі!!!

Гость Гость суббота, 25 июля
Наша велика родина купила вже другу машину і ми як ніхто знаємо усі тонкощі цього у цієї компанії. Дуже задоволені якістю машин та роботою Босс Авто, так як ці хлопці завжди радять чітко, по суті і до їх порад варто прислухатися 100%! Видно, що вони люблять свою справу і роблять роботу на високому рівні і так, щоб клієнт прийшов повторно... Читать отзыв Наша велика родина купила вже другу машину і ми як ніхто знаємо усі тонкощі цього у цієї компанії. Дуже задоволені якістю машин та роботою Босс Авто, так як ці хлопці завжди радять чітко, по суті і до їх порад варто прислухатися 100%! Видно, що вони люблять свою справу і роблять роботу на високому рівні і так, щоб клієнт прийшов повторно або дав контакти та гарні відгуки усім, хто запитає про авто. Приганяють машини, роблять розтаможку і всі необхідні документи, облік, сертифікація.... ну все-все. Спасибі велике за хороші автомобілі та бажаю від щирого серця удачі і просування по всій Україні!!!

MINI Cooper

Моника С. Моника С. пятница, 24 июля
Лет сто мечтала о Mini Cooperочке, но финансы пели романсы. Сжаловались надо мной мои мужчины любимые))))) папочка и муж скинулись и немного моих собственных сбережений и ДААА! У меня есть мини-купер biggringooddrinks я в восторге!
Пригнали из Европы из Boss Auto ребятки, но если честно мне в подробностях не чего рассказать. Я только выбирала, а все остальное не моего ума дело) Да, мне повезло ничем не заниматься, а просто получить долгожданную машинку)))

чорний Audi Q5 з 2011 року

Костянтин Костянтин пятница, 24 июля
Авто було в чудовому стані, багата комплектація, дуже важливо що не великий пробіг. В загальному можу охарактеризувати як чудове сімейне авто! Всі деталі по телефону не дали, іздив на місце, дозволили повністю оглянути, проїхатись, вивчити. Взяв готове за кілька днів і поїхав)) Чим не оллінклюзів?))) Ляля))

Мені все підійшло

.... .... пятница, 24 июля
Підкупили кілька важливих моментів. Це те, що фірма є офіційний представник досить таки масштабної транспортної компанії Baltic Auto Shipping у нашій країні, те що надається ліцензійне проходження сертифікації транспортних засобів. Стосовно розмитнення - обіцяли по вигідним умовам та всім займатись без виматування мозгу покупця. Також "під ключ" багато значить для мене особисто. Побачив, що все так як і мені треба,... Читать отзыв Підкупили кілька важливих моментів. Це те, що фірма є офіційний представник досить таки масштабної транспортної компанії Baltic Auto Shipping у нашій країні, те що надається ліцензійне проходження сертифікації транспортних засобів. Стосовно розмитнення - обіцяли по вигідним умовам та всім займатись без виматування мозгу покупця. Також "під ключ" багато значить для мене особисто. Побачив, що все так як і мені треба, то чого відмовлятися?))) Купила, привезли, зремонтували...результат - крутецька "джетта" good

Цьомчики вам )))))

Машенька Машенька четверг, 23 июля
Відмінна робота, людонькиииии!!! Гарна компанія і що важливо дууууже - хороші хлопчики. Звернулася спочатку з проблемою по своєму старому автомобілю (не в даючись в подробиці хлопці дуже допомогли з продажем), а потім зайнялися моїм підбором нової. В результаті хороший автомобіль, прийнятна ціна, і мінімум мого витраченого часу та дівочих істерик! ))) Перший раз скористалася подібним сервісом, дуже рада усім. Рекомендую... Читать отзыв Відмінна робота, людонькиииии!!! Гарна компанія і що важливо дууууже - хороші хлопчики. Звернулася спочатку з проблемою по своєму старому автомобілю (не в даючись в подробиці хлопці дуже допомогли з продажем), а потім зайнялися моїм підбором нової. В результаті хороший автомобіль, прийнятна ціна, і мінімум мого витраченого часу та дівочих істерик! ))) Перший раз скористалася подібним сервісом, дуже рада усім. Рекомендую для тих хто купує перший автомобіль або ж просто не має досвіду в цій справі.

Коротко о деле

Гость Гость среда, 22 июля
Ребятки шустрые, быстро нашли купили и привезли мне автомобиль. Салон как новенький, а вот внешне пришлось поработать. Поцарапана и несколько вмятин, еще бампера замена и фара. Все до самого конца проделали на отлично. Доволен работой!

Мустанг придбали

Гость Гость среда, 22 июля
Я спочатку кинула оком на мерседесик дуже гарнюній, але сказав чоловік, що поки молоді треба поганяти на мустангу)) каже, що часто уявляв себе сидячи за кермом. Ну й ладно, мустанг так мустанг. Дорога в обслуговуванні, але мрія чоловіка здійснилася)) крутецька машинка, справді варта уваги.
Що по дилеру, то робота його непогана навіть дуже, тому що завжди тримали в курсі коли відбувались якісь зміни чи з*являлися новини по автомобілю. Не шкодуємо, але я все ж доколупаю чоловіка за той мерседесик))))

Ви молодці!!!

Костянтин Костянтин среда, 22 июля
Брав авто у Босс Авто у Львові на Кульпарківській. Все було на найвищому рівні. З бажаних мною варіантів запропонувати дійсно найкращий варіант. Допомогли здійснити огляд, діагностику. Допомагали просто у всьому. Особлива подяка Владиславу, який ставився до моїх часом дурних потреб, наче до власних
Достоинства:
  1. Рівень обслуговування
  2. Врахування особливих вимог клієнта
  3. Хороші ціни

Доброго дня!

Дмитро Вікторович Дмитро Вікторович вторник, 21 июля
Доброго дня! Це другий мій позитивний відгук про компанію "BOSS AUTO". Минулого року я писав про допомогу у виборі машини для сина. Ось тепер хлопці і мене зробили щасливим власником моєї ластівки Honda CR-V. Я ділюся своєю радістю і бажаю Всім підібрати відмінну машину, а хлопці допоможуть в цьому з радістю.
З повагою до компанїї, Дмитро Вікторович.

Майже чудово

Гость Гость вторник, 21 июля
Доброго усім дня! Купував не так давно саме з послугами Босс ауто юкрейн по гарній ціні. Замінили бампер і підфарбували кілька подряпин. Як на мене то це єрунда, бо є жахливі машини, на власні очі бачив..... Довге очікування через брак документів, чогось там не було от і довелося чекати. Як тільки вирішилось це питання, то все швидко пішло. Доставка в... Читать отзыв Доброго усім дня! Купував не так давно саме з послугами Босс ауто юкрейн по гарній ціні. Замінили бампер і підфарбували кілька подряпин. Як на мене то це єрунда, бо є жахливі машини, на власні очі бачив..... Довге очікування через брак документів, чогось там не було от і довелося чекати. Як тільки вирішилось це питання, то все швидко пішло. Доставка в порт, таможня, привозка на сто - все нормуль. Короч, якщо підвести риску, то все добре, а от до стосується сроків, то це вже ндивідуальне питання.
2 не согласны Показать 2 ответа

Задоволені автомобілем дуже і дуже!)

Валерія Гойдай Валерія Гойдай вторник, 21 июля
Вітаю! Наш з чоловіком шлях почався з банальної поїздки за кордон. Побували, побачили і самі захотіли. Знайшли по поверненні додому в інтернеті кілька фірм а також у своєму місті походили. Приблизно однаково всі говорять, але відрізняються дещо в сумах та сроках по доставці. Вирішили все ж залишитися у цій фірмі, так як здалося все правдиво і більш-менш реалістично. Поки чекали... Читать отзыв Вітаю! Наш з чоловіком шлях почався з банальної поїздки за кордон. Побували, побачили і самі захотіли. Знайшли по поверненні додому в інтернеті кілька фірм а також у своєму місті походили. Приблизно однаково всі говорять, але відрізняються дещо в сумах та сроках по доставці. Вирішили все ж залишитися у цій фірмі, так як здалося все правдиво і більш-менш реалістично. Поки чекали вдалося кілька хвилин поспілкуватися з людиною яка вже на ремонті стояла, а в офісі якісь ще справи були. Він нам у двох словах розповів трішки як по його машині. Знаете, це добре заспокоює))) зявляється впевпенність у правильності рішення. Так ми і замовили свою X5, якою дуже задоволені! Нам обом дуже подобається!!!!
2 не согласны Показать 2 ответа

Благодарен за предоставленный мне пакет услуг и выход за рамки!

Данилов О. Данилов О. понедельник, 20 июля
Привет-привет!) Хочется оставить исключительно положительный отзыв так как работу для меня выполнили идеально!
Старый автомобиль помогли продать быстро за хорошие деньги - это раз!
И новый подобрали идеальный - это два!
Старый автомобиль помогли продать быстро за хорошие деньги - это раз!
И новый подобрали идеальный - это два!
Жирный плюс ставлю за то, что мне организовали пригон авто домой. Возникла трабла и я никак не мог забрать автомобиль после ремонта. Мне пригнали в Винницу под дом. Доплатил, конечно, это услуга не "фри", но когда очень нужно деньги не считаешь.
Достоинства:
  1. продали, купили, привезли под дом
Недостатки:
  1. нет никаких
3 не согласны Показать 3 ответа

Hyundai рекомендейшн і компанію також))))

Гость Гость понедельник, 20 июля
За допомогу в купівлі і доставці автомобіля спасибі!
Було приємно з вами працювати, отримувати вчасно всю інформацію, консультацію і офіційні головне платіжки! Сані спасибі за повний контроль мого авто і за відповіді на запитання, бо в екстренних ситуаціях їх ого як багато виникає) Професіоналізм в компанії відчувається, це радує, що є до кого звернутися.
Все було позитивно і по справі,... Читать отзыв
За допомогу в купівлі і доставці автомобіля спасибі!
Все було позитивно і по справі, рекомендую Hyundai Elantra і компанію BOSS AUTO.

Фордулічка офігенний!)))

Вікулічка Вікулічка понедельник, 20 июля
Привітики усім! vawe Очікування можна сказати повністю виправдані!
Звичайно нервували, але це нормально для данної справи yes Все доволі швидко, по фінансах відносно доступно (це мається на увазі порівняння у нас і там ціни), на щастя без підводних каменів і дрібного шрифтудесь внизу сторінок, чого не розгледіти без лупи rolleyes
Вдячні цій конторі за довгоочікуваний Фордулькуgood, дуже його полюбили! wink... Читать отзыв
Привітики усім! vawe Очікування можна сказати повністю виправдані!
Вдячні цій конторі за довгоочікуваний Фордулькуgood, дуже його полюбили! wink yes

Автодилеры
Skoreacar