Boss Auto Ukraine отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей

Не рекомендую Boss Auto Ukraine

Дима Отзыв написан понедельник, 3 июня
Boss Auto Ukraine - разводят людей и вводят в заблуждение. Под прикрытием какой-то конфиденциальности и заботе о клиенте пытаются обмануть. На авто.риа ставят цену на авто одну, а по факту она в разу выше. Так что не рекомендую приезжать к ним во Львов и вообще иметь с ними дело, так как будут сюрпризы по цене и состоянию авто. Прилагаю скрины...  Читать отзыв Boss Auto Ukraine - разводят людей и вводят в заблуждение. Под прикрытием какой-то конфиденциальности и заботе о клиенте пытаются обмануть. На авто.риа ставят цену на авто одну, а по факту она в разу выше. Так что не рекомендую приезжать к ним во Львов и вообще иметь с ними дело, так как будут сюрпризы по цене и состоянию авто. Прилагаю скрины переписки. На фото авто которое на самом деле стоит 26 000. Boss Auto Ukraine - Не рекомендую Boss Auto Ukraine Boss Auto Ukraine - Не рекомендую Boss Auto Ukraine
Недостатки:
  1. Разводилы и обманщики

Не рекомендую

Гость Отзыв написан 17 мая, 2019 год
Звернувся щоб допомогли перевезти куплений в США автомобіль. В офісі все вислухали, сказали, що це для них ніяких проблем не складає, взяли телефон і коли все підрахують повідомлять. Пройшло два тижні,нагадував їм три рази, відповіді нема по даний час.Дуже несерйозна компанія. Звернувся щоб допомогли перевезти куплений в США автомобіль. В офісі все вислухали, сказали, що це для них ніяких проблем не складає, взяли телефон і коли все підрахують повідомлять. Пройшло два тижні,нагадував їм три рази, відповіді нема по даний час.Дуже несерйозна компанія.

Toyota Highlander

Гость Отзыв написан 6 мая, 2019 год
Купив Toyota Highlander, довго шукав цей автомобіль по цілій Україні! натрапив на оголошення в авторіа, звернувся, поїхав оглянути, оглянув, авто було в хорошому технічному стані, поки думав на вихідних - авто купили. Вирішив замовити таке саме, бо шукати далі не було сил. Замовив, авто доставили за півтори місяці, технічно було все чудово, візуально також. Приємна ціна за очікування, так як...  Читать отзыв Купив Toyota Highlander, довго шукав цей автомобіль по цілій Україні! натрапив на оголошення в авторіа, звернувся, поїхав оглянути, оглянув, авто було в хорошому технічному стані, поки думав на вихідних - авто купили. Вирішив замовити таке саме, бо шукати далі не було сил. Замовив, авто доставили за півтори місяці, технічно було все чудово, візуально також. Приємна ціна за очікування, так як на доставки виявилось дешевше. Дякую, рекомендую!

Не рекомендую Boss Auto Ukraine отзывы

Саша Отзыв написан 2 мая, 2019 год
Жахлий сервіс, не рекомендую витрачати на них час
Шукав BMW 3, наткнувся на їхнє оголошення.
Позвонив в офіс, сказали шо машина в наявності. Добирався в той Сихів, виявилось, шо машини немає, але буде через 4 дні.
Чекав 4 дні, позвонив спитати за наявність. Відповіли шо перезвонять.
Жахлий сервіс, не рекомендую витрачати на них час

Шукав BMW 3, наткнувся на їхнє оголошення.
Чекав 4 дні, позвонив спитати за наявність. Відповіли шо перезвонять.
Не перезвонили.
Звоню сам через декілька годин. Кажуть шо перегляд можна буде зробити тільки завтра, перезвонять і скажуть деталі.
Не перезвонили.
Наступний день звоню домовитись про перегляд, кажуть шо перезвонять і скажуть коли буде можливість.
Не перезвонили
Звоню знову сам, знову кажуть шо чекайте до завтра
На цьому терпіння лопнуло

В загальному обіцяли перезвонити 7 разів, ні разу не перезвонювали (говорив з трьома різними менеджерами). Тиждень спілкування з ними в пусту просто.
Основне враження від роботи з ними жахливе, весь час здається, шо вони сидять і думають: "ну шоооо тобі ше треба, шо ти від нас хочеш".

Очевидно, шо вони не використовують CRM, ніхто не записує ваші контакти, і не збирається працювати.

Страшно уявити, шо хтось купить у них машину, а через тиждень зрозуміє, шо йому підсунули хлам - клієнта просто будуть ігнорувати безкінечно і кормити завтраками.

Обходьте Boss Auto Ukraine стороною і не надійтесь дочекатись від них адекватності.

Автодилеры

ООО "АВЕНТУС ФИНАНС"