Відправили замовлення, не вказавши номер телефона отримувача - Отзывы о Bonprix

Bonprix
Отзыв написан вторник, 5 октября 6 просмотров
Спокійно чекала на доставку 3 тижні, як було вказано при оформленні замовлення. Тепер виявилося, що Meest Express не зміг доставити посилку, оскільки дані отримувача були неповні (вказана адреса, але не вказаний номер телефона). Мені незрозуміло, яким чином так сталося, оскільки завжди уважно заповнюю всі поля при реєстрації профіля та оформленні замовлення. Але навіть якщо так сталося з технічних причин, що номер телефона з профіля зник, чому при відправленні замовлення ніхто зі мною не зв'язався, наприклад через електронну пошту, щоб повідомити про цю проблему?! Тобто ви відправляєте замовлення, наперед знаючи, що замовник його не отримає? У кол-центрі мені заявили, що "на жаль, у нас не було технічної можливості уточнити номер телефону". У вас була адреса електронної пошти - яка ще технічна можливість вам потрібна? Рекламні листи на пошту ви надсилаєте вкрай успішно, а попередити про те, що відправили моє замовлення в "нікуди" без номеру телефона - не було технічної можливості. Думаю, це був перший і останній раз, коли я тут щось замовила. Номер замовлення 9751717.

Ответ представителя Bonprix вторник, 5 октября
Наталіє, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Така ситуація можлива тільки у випадку, якщо клієнти вказують іншу адресу для доставки замовлення. Оскільки у Вас була вказана додаткова адреса доставки, саме тому номер телефону і не був вказаний при відправці замовлення. Уточніть, будь ласка, дане замовлення для Вас актуальне? Якщо так, то ми передамо запит представникам кур'єрської служби Meest Express для повернення посилки на доставку та організуємо доставку у зручний для Вас час. Ще раз принсимо вибачення за доставлені незручності.
Наталія среда, 6 октября
Доброго дня. Досі мені ніхто не передзвонив щодо вирішення питання з моїм замовленням. Номер клієнта 34101949. Дуже сподіваюся, що ваша відповідь на мій відгук була не просто шаблонною відпискою і ви докладете зусиль для вирішення проблеми, яка виникла в першу чергу через недбалість з вашого боку при відправленні замовлення.
Наталія вторник, 5 октября
Звичайно, замовлення актуальне. Я залишала запит сьогодні через колл-центр, але поки що ніхто не передзвонив.

Интернет-магазины: отзывы

3.9
Приятный магазин с отличными ценами Данным сервисом покупок пользовался лично пару раз. Сам по себе сайт очень удобный и понятный в пользовании. Заказывал зимние ботинки в пункт выдачи, перед оплатой возможна примерка, качество товара хорошее, действительно натуральная кожа как было указано на сайте
LeBoutique Ответ представителя LeBoutique
15 часов 22 мин назад
Доброго вечора, Максиме. Дякуємо за відгук і високу оцінку. Ми раді, що у Вас залишилося позитивне враження від покупки в нашому...

Бодо

Интернет-магазины, Харьков, ул. Героев Труда,7 (ТРЦ "Караван")
4.8
дегустація вина та сиру Все було дуже чудово. Компанія бодо та ресторан le kamora чітко все відпрацювали. Сир вкусний, вино якісне, обслуговування на вищому рівні.
Bonprix
Одежда от Bonprix
Bonprix – хорошая одежда по доступной цене. В этом убедились многие покупатели европейских стран. География деятельности Дома посылочной торговли Bonprix: Германия, Великобритания, Франция, Голландия, Италия, Швейцария, Бельгия, Словакия, Чехия, Венгрия, Россия и Украина. Bonprix входит в состав концерна OTTO Versand (Гамбург). Большинство товаров производится в Польше,... подробнее

Интернет-магазин Lagrande
Интернет-магазин Lagrande