В ожидании чуда - Отзывы о Bonprix

Bonprix
Отзыв написан 2 декабря, 2019 год 126 просмотров
Замовляла вперше на бонпрікс (і,звісно ж, востаннє), все виявилося завеликим за розміром,тому-повернення.
Відправила, в профілі сказано,що на облік прийнято 07.11
Своїх грошей,звісно, я досі так і не побачила. Неодноразово дзвонила, востаннє сказали,що менеджер зв'яжеться зі мною, я , в свою чергу,подумала,що мені лапшу на вуха вішають,але в той же день менеджер і справді зателефонував,але толку від того ніякого..тільки сказав що керівництво розгляне це питання,протягом якого терміну-невідомо..як тільки -так зразу мене повідомлять(дуже сумнівно)
Сьогодні зателефонувала,щоб уточнити,що ж керівництво вирішило..і почула все те саме...безкінечні розумію,вибачте і чекайте
Через оператора я передала керівництву свій "пламєнний прівєт" і повторю ще тут,якщо до кінця даного тижня гроші мені не повернуть,то поліція підключиться до цього процесу і,сподіваюсь,допоможе знайти власникам час на те,щоб повернути ЧУЖІ кошти

Ответ представителя Bonprix 4 декабря, 2019 год
Доброго дня, Шановний Клієнт!

Прийміть, будь ласка, вибачення від імені нашої компанії за доставлені незручності. Нам дуже шкода, що сталася така неприємна ситуація. Для того, щоб ми могли допомогти Вам в вирішенні даного питання, напишіть, будь ласка, Ваш номер клієнта і наш менеджер з Вами зв'яжиться.

Интернет-магазины: отзывы

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Интернет-магазины, Киев, ул. Крещатик, 20-22
1.8
960591 просмотр
Обман в комплектации Решилась на покупку телефона в розетке. Впечатления самые

Интернет-магазины, Киев, ул. л. Антоновича, д. 44
4.7
Супер ботинки! Спасибо!!!! Как я рада, такие ботиночки! Сели по ноге идеально. Жду уже скорее осени, чтобы носить! Спасибо Модоза!

Интернет-магазин Poolparty

Интернет-магазины, Киев, ул. Литвиненко-Вольгемут, 5
4.8
Карантин не повод никуда не ездить Кто сказал, что эти рюкзаки не доберутся до Турции в карантин? Отличные рюкзаки для перелетов

Интернет магазин цветов "Флориум"

Интернет-магазины, Киев, ул. Новомостицкая 2Б оф 39
2.7
20886 просмотров
фото растений на сайте не соответствует зацвевшим растениям
У нас діє гарантія абсолютно на весь асортимент товару протягом 3-х років: https://florium.ua/ua/quality/. Якщо Ви отримали пересорт, потрібно відправити лист...
Bonprix
Одежда от Bonprix
Bonprix – хорошая одежда по доступной цене. В этом убедились многие покупатели европейских стран. География деятельности Дома посылочной торговли Bonprix: Германия, Великобритания, Франция, Голландия, Италия, Швейцария, Бельгия, Словакия, Чехия, Венгрия, Россия и Украина. Bonprix входит в состав концерна OTTO Versand (Гамбург). Большинство товаров производится в Польше,... подробнее

Интернет-магазин PARFUMS.UA
Интернет-магазин PARFUMS.UA