Bonprix отзывы

Отзывы клиентов и пользователей
Bonprix
2638 отзывов / 288961 просмотр
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Возврат денежных средств

Наталья Наталья 8 мин 55 сек назад
Номер клиента 17944029.
До каких пор будет продолжаться этот беспредел с возвратом денежных средств?!
Bonprix Украина систематически и постоянно нарушает Условия покупок и обманывает своих клиентов!
Номер клиента 17944029.
До каких пор будет продолжаться этот беспредел с возвратом денежных средств?!
Ещё НИ РАЗУ не пришли деньги за возврат в установленные регламентные сроки! Каждый раз за КАЖДЫЙ возврат нужно очень долго выпрашивать свои же деньги! Мало того, что теперь на оформление возврата уходит не меньше месяца, так неужели нельзя отправлять переводы вовремя?!
Мой возврат был оформлен 2.07. Почему до сих пор я не получила перевод?! После моего письменного обращения, на которое ответил Сергей Махницкий, где обещал, что мне перезвонят в течение двух рабочих дней и сообщат номер почтового перевода, прошло уже три дня. Никакого звонка так и не было! Что, впрочем, неудивительно, если никакого перевода нет в природе, откуда же возьмётся его номер...
И почему вообще нужно постоянно писать, что-то выяснять и получать стандартные отписки с извинениями и обещаниями "разобраться в сложившейся ситуации"? Нет никакой ситуации! В магазине предусмотрен возврат, установлены конкретные сроки, которые прописаны в Условиях покупок. Так в чём же дело? Получили возвратный товар - обязаны отправить перевод. Вовремя! Всё. В чём проблема?!
Достоинства:
  1. Все плюсы затмевает один огромный минус!
Недостатки:
  1. В случае возврата свои деньги нужно ждать месяцами!

повернення коштів

Гость Гость 1 час 30 мин назад
З дев'яти повернень я отримала лише два поштові перекази. Це як розуміти? Всі повернення оформлені 9 липня. Чому кошти не повернуті у повному обязав? Скільки ще потрібно місяців для цього??? Про ваш жалюгідний інтернет-магазин знає вся країна. Про ваші шахрайські дії, брехню та зневагу до клієнтів знають на всіх каналах та у поліції. Я вимагаю повернення усіх моїх коштів.
Достоинства:
  1. жодного
Недостатки:
  1. тотальні
Bonprix Ответ представителя Bonprix 1 час 20 мин назад
Шановний клієнте, згідно інформації, Вам було відправлено два грошових перекази: від 09.07.2021 на суму 6393,00 грн та від 13.07.2021 на суму 255,00 грн. Уточніть, будь ласка, які перекази та на які суми Ви отримали?

Номер клиента 33994109.

Гость Гость 1 час 39 мин назад
Номер клиента 33994109. В Вашых интересах вернуть деньги. Я ещё официальное письмо в понедельник напишу на какой-то центральный канал. С ссылкой на отзывы на этот сайт. На выходных займусь этим.
Bonprix Ответ представителя Bonprix 1 час 36 мин назад
Шановний клієнте, менеджери компанії надають офіційну інформацію, яку ми отримуємо від представників Укрпошти. Наш менеджер до Вас зателефонував та надав ту інформацію, яку отримав особисто відносно Вашого звернення. Зверніться, будь ласка, на відділення Укрпошти для уточнення інформації щодо Вашого переказу. У випадку, якщо Ви не отримали смс-повідомлення на номер мобільного телефону, то Ви можете уточнити інформацію щодо переказу особисто на гарячій лінії Укрпошти або звернувшись індивідуально у відділення.

Номер клиента 33994109

Гость Гость 1 час 47 мин назад
Номер клиента 33994109. Буду писать Вам теперь каждый день здесь по несколько раз чтоб Вы обо мне не забывали. Хорошего точно не услышите. А за то что звоните и вводите в заблуждение тем что сегодня будет сообщение от укрпочты о возврате денег, будет отдельная тема.
Bonprix Ответ представителя Bonprix 1 час 36 мин назад

Уже кипит просто что за бред

Гость Гость 1 час 53 мин назад
Номер клиента 33994109. Сегодня звонит менеджер и говорит, сегодня Вы должны получить деньги, ожидайте сегодня сообщение от Укрпочты было это в 11 часов. Я ещё несколько раз переспросила, так как очень удивилась. Конец дня сообщения понятно что нет. Вы что меня за дуру держите. Или у меня бегущая строка на лбу. Я Вас прошу не злите меня ещё больше, а... Читать отзыв Номер клиента 33994109. Сегодня звонит менеджер и говорит, сегодня Вы должны получить деньги, ожидайте сегодня сообщение от Укрпочты было это в 11 часов. Я ещё несколько раз переспросила, так как очень удивилась. Конец дня сообщения понятно что нет. Вы что меня за дуру держите. Или у меня бегущая строка на лбу. Я Вас прошу не злите меня ещё больше, а то точно я пойду дальше. Звоню на горячую линию 17:15 спрашиваю что так и так звонил, менеджер сказал сегодня ждать уведомление от почты, она мне дословно- у нас такой информации нет. Вы меня извините у Вас там сотрудники отдельной жизню живут друг от друга? Или как? Что за бред? Она мне говорит ждите 14 дней. Извините но это Вы мне звоните и вводите в заблуждения а не я Вам. Я как то уже настроилась ждать свои 14 дней, но не днём больше повторюсь, дальше только суд, я не буду больше выяснять с Вами отношения.
Bonprix Ответ представителя Bonprix 1 час 39 мин назад
Шановний клієнте, згідно інформації, яку ми отримали від співробітників Укрпошти, Ваш переказ, дійсно, має знаходитися на Вашому поштовому відділенні і Укрпошта зобов'язана інформувати кожного клієнта компанії у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Рекомендуємо Вам звернутися на відділення Укрпошти і за Вашими паспортними даними уточнити наявність переказу на відділенні. Ми зі своєї сторони також передали повторний запит на уточнення даних щодо Вашого переказу і посприяємо наданню Вам номеру грошового переказу у вигляді смс-повідомлення.

Деньги не вернули

Данилюк Елена номер клиента 28544162 Данилюк Елена номер клиента 28544162 4 часа 36 мин назад
Я в шоке, значит девушка вам вернула вещи 09.07.21 и ей уже вернули деньги а я оформила возврат 25.06.21 и мне и не собираются ничего возвращать. По какому принципу Вы возвращаете деньги, "жребий бросаете", почему некоторые ждут более 2-х месяцев, судя по отзывам, а некоторые получают в срок. Где ваша совесть.
Bonprix Ответ представителя Bonprix 1 час 45 мин назад
Шановний клієнте, доброго дня! Повернення вже було оформлене у клієнта 09.07.2021 на складі і даний клієнт не отримав грошовий переказ, чому ми посприяємо і будемо вирішувати ситуацію. Вашим запитанням зараз займаються спеціалісти Відділу по обробці повернень та Відділу контролю і повернення обов'язково буде оформлене на складі. Коли повернення буде оформлене, компанія Вас про це проінформує у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону.

повернення коштів

Гость Гость 7 часов 48 мин назад
Повернення оформлене 9 липня. Пройшло два тижні. Де мої гроші?? Скільки можна читати ваші жалюгідні "вибачення за незручності". Коли я отримую всі свої гроші?
Достоинства:
  1. жодних
Недостатки:
  1. тотальні
Bonprix Ответ представителя Bonprix 7 часов 4 мин назад
Доброго дня, Шановний клієнте! Приносимо вибачення за доставлені Вам незручності. Згідно інформації, Ваші грошові перекази знаходяться на Вашому поштовому відділенні. Додатково компанія Укрпошта Вас має проінформувати у вигляді смс-повідомлення та надати номери грошових переказів.

Возврат средств

Олена Олена 11 часов 36 мин назад
Здравствуйте,
№ клиента 33558082.
Возврат получен вашим представителем 05.07. товар в размере распродан, возврат в личном кабинете до сих пор не отображается, когда ожидать начисление бонусов?
Артикул Блузка № тов. 91098695
накладная № 7490900318203 вес 0,168 кг
Просьба ответить здесь, ответить на телефонный звонок не всегда есть возможность
Bonprix Ответ представителя Bonprix 9 часов 28 мин назад
Доброго дня, Олено! Приносимо вибачення за доставлені Вам незручності. Ми передали Ваше звернення у Відділ по обробці повернень в нашій компанії. Не хвилюйтесь, будь ласка, менеджери з'ясують причину затримки в оформленні Вашого повернення та зв'яжуться з Вами протягом сьогоднішнього дня для надання консультації. Очікуйте, будь ласка, дзвінка від менеджера за контактним номером телефону, який вказаний у Вас в особистому профілі. Дякуємо Вам за розуміння та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю!

Хитрости с возвратом

Гость Гость четверг, 22 июля
Мой номер клиента 32975674, возврат на сумму 496 гривен отображен в личном кабинете 2 июля, 7 июля пришла смс о возврате средств через 14 дней, сегодня 22 июля, денег конечно же нет. Перестаньте наконец врать в регламенте о мифических 14 днях, всё равно за три года ни разу не получала возврат согласно вашему мифическому регламенту, всё время приходится выклянчивать ... Читать отзыв Мой номер клиента 32975674, возврат на сумму 496 гривен отображен в личном кабинете 2 июля, 7 июля пришла смс о возврате средств через 14 дней, сегодня 22 июля, денег конечно же нет. Перестаньте наконец врать в регламенте о мифических 14 днях, всё равно за три года ни разу не получала возврат согласно вашему мифическому регламенту, всё время приходится выклянчивать Bonprix - Хитрости с возвратом Bonprix - Хитрости с возвратом свои деньги. Ваша клиентоориентированность просто поражает, "прогресс" этого магазина в подходе к возвратам налицо. Увеличился срок обработки возврата. С момента отправки возврата до его отображения в личном кабинете пройдёт месяц. Но это ещё не всё - ПРЕДНАМЕРЕННО стал глючить раздел с возвратами, чтобы клиенты не смогли вовремя увидеть что их возврат уже принят и обработан. В этот раздел реально войти с десятой попытки - всё время выдаёт что связь с сервером потеряна, а когда вам всё-таки удастся в этот раздел войти - свой возврат вы увидите также с десятой попытки, потому что вместо возвращенного товара стоит знак "???" и тоже долго глючит. СМС уведомление теперь приходит через неделю после отображения возврата в личном кабинете. И с этого момента считайте ещё месяц до получения ваших денег на почте. Итого - дай боже вам дождаться возврата спустя два с половиной месяца.
Bonprix Ответ представителя Bonprix четверг, 22 июля
Шановний клієнте, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності і таку неприємну ситуацію. Ваше звернення було передане у Відділ рекламацій і менеджери займуться вирішенням цієї ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, ми обов'язково розберемося у даній ситуації і з'ясуємо чому Ви ще не отримали грошовий переказ. Менеджери компанії з Вами зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку протягом завтрашнього дня за контактним номером телефону, який вказаний у Вас в особистому профілі. Сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю.
Bonprix Ответ представителя Bonprix четверг, 22 июля
Шановний клієнте, повернення коштів в нашій компанії здійснюється лише двома способами: у вигляді бонусу на номер клієнта та у вигляді поштового переказу на відділення Укрпошти наших клієнтів. Інших способів повернення коштів в компанії не існує.

Почитала отзывы и ужаснулась...

Гость Гость четверг, 22 июля
34011001 номер клиента. Жаль,что перед отправкой товара (не подошел размер) не почитала здесь отзывы... Мой товар получен курьером 29.06.2021, но, как уже все догадались, денег я не видела и вряд ли увижу... Переписка - тот же Сергей Махницкий )) Те же - мы свяжемся, не переживайте, извините. Одиним словом - фу!!!
Bonprix Ответ представителя Bonprix четверг, 22 июля
Шановний клієнте, доброго дня! Нам дуже прикро, що у Вас склалася така думка відносно нашої компанії. Хочемо запевнити, що ми цінуємо кожного клієнта та робимо все можливе, аби звернення клієнтів вирішувалися якомога швидше. Ваше звернення щодо даної ситуації було передане у Відділ рекламацій для оперативного врегулювання. Не хвилюйтесь, будь ласка, менеджери обов'язково розберуться у даній ситуації і з Вами зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку. Дякуємо Вам за розуміння і ми сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю. Бажаємо гарного дня!

Деньги не вернули

Данилюк Елена номер клиента 28544162 Данилюк Елена номер клиента 28544162 четверг, 22 июля
Очень удивил отзыв, в котором женщина Наточка , пишет о том, что ей вернули деньги очень быстро, и при том что на карточку, и представитель ответил что они для этого и существуют, чтобы все делать качественно и быстро. Зачем эти лживые отзывы, почему я жду месяц, чтобы мой заказ был зарегистрирован, а некоторым клиентам так везет. Вы почему нас... Читать отзыв Очень удивил отзыв, в котором женщина Наточка , пишет о том, что ей вернули деньги очень быстро, и при том что на карточку, и представитель ответил что они для этого и существуют, чтобы все делать качественно и быстро. Зачем эти лживые отзывы, почему я жду месяц, чтобы мой заказ был зарегистрирован, а некоторым клиентам так везет. Вы почему нас держите за дураков, где мои деньги? Вы воры которые нарушаете права потребителей. Когда мне вернут деньги 21 день давно прошел?
Bonprix Ответ представителя Bonprix четверг, 22 июля
Олено, доброго дня! "Повернення на карту" мається на увазі зарахування коштів на бонусний рахунок. З банківськими картами ми не співпрацюємо, оскільки у нас є лище два способи повернення коштів: у вигляді бонусу на клієнтський номер та у вигляді поштового переказу на відділення Укрпошти. Згідно інформації, яка була нам надана, всі дані щодо Вашого повернення були передані на з'ясування спеціалістам Відділу по обробці повернень. Наразі, ми очікуємо відповідь щодо Вашого повернення. Не хвилюйтесь, будь ласка, компанія гарантує нашим клієнтам оформлення повернення. Як тільки повернення буде оформлене на складі, компанія Bonprix Україна Вас проінформує у вигляді смс-повідомлення на Ваш номер мобільного телефону. Дякуємо Вам за звернення!

мне все понравилось

Наточка Вилевская Наточка Вилевская среда, 21 июля
Добрый день! Хочу поблагодарить магазин Бонприкс за быструю доставку и качественные вещи! Оформила заказ на футболку, платье и сарафан! Первые две вещи мне подошли просто отлично! Футболка очень красивая принт качественный (не наклейка, а печать). Платье идеально село по фигуре, ткань приятная к телу, легкая и струящаяся. А вот сарафан к сожалению не подошел, не угадала с размером. На него... Читать отзыв Добрый день! Хочу поблагодарить магазин Бонприкс за быструю доставку и качественные вещи! Оформила заказ на футболку, платье и сарафан! Первые две вещи мне подошли просто отлично! Футболка очень красивая принт качественный (не наклейка, а печать). Платье идеально село по фигуре, ткань приятная к телу, легкая и струящаяся. А вот сарафан к сожалению не подошел, не угадала с размером. На него оформила возврат. В лк получила сообщение, что день отправлены обратно, ожидайте в течение 14 дней. Через 7-дней деньги вернулись на карту. Номер клиента 9676254.
2 не согласны Показать 5 ответов
Bonprix Ответ представителя Bonprix четверг, 22 июля
Наталіє, доброго дня! Дякуємо Вам за позитивний відгук відносно роботи нашої компанії. Ми працюємо заради зручності наших клієнтів та для покращення сервісу обслуговування! Бажаємо, щоб покупки в нашому інтернет-магазині приносили Вам лише позитивні емоції! Показать 1 ответ

Не повертають гроші

Клієнт Клієнт среда, 21 июля
Бачу я така не одна, кому Бонпрікс не повертає кошти. Являюсь клієнткою бонпрікс вже багато років , а саме десь з 2011 року, завжди вчасно повертали кошти вразі повернення. А тут поввернула речі на суму 1204,47грн , перевірила по номеру посилку отримали 25.06. Чекала оформлення повернення у власному кабінеті, але нічого не відображається, написла в бонпрікс, відповіли, що з"ясують і... Читать отзыв Бачу я така не одна, кому Бонпрікс не повертає кошти. Являюсь клієнткою бонпрікс вже багато років , а саме десь з 2011 року, завжди вчасно повертали кошти вразі повернення. А тут поввернула речі на суму 1204,47грн , перевірила по номеру посилку отримали 25.06. Чекала оформлення повернення у власному кабінеті, але нічого не відображається, написла в бонпрікс, відповіли, що з"ясують і позвонять...не позвонили. Тоді позвонила сама і оператор теж перевірив по номеру чи отримали посилку, відповів,що показує що отримали, а в повернення не оформлене , хоча вже б мало бути оформлене. Пообіцяли, що з"ясують і позвонять...не позвонили. Знову пишу , відповіли , що позвонят. Тепер напевно буду звертатись і інші інстанції, не чекала такого від Бонпрікс, тепер вже і замовляти страшно в них з такою ситуацію) Номер клієнта 16148806
Недостатки:
  1. Не повертають гроші

Не возвращают деньги!

Инна Инна среда, 21 июля
Номер клиента 20809787.
28 мая 2021 - вернула товар (код товара 96133195).
23 июня 2021 - сообщение от Bonprix по эл.почте: "Мы получили
возвращенные Вами товары по заказу № 9603547 и
перечислили денежные средства за них."
18.07.2021 - обратилась письменно в компанию Bonprix по вопросу... Читать отзыв
Номер клиента 20809787.
28 мая 2021 - вернула товар (код товара 96133195).
23 июня 2021 - сообщение от Bonprix по эл.почте: "Мы получили
возвращенные Вами товары по заказу № 9603547 и
перечислили денежные средства за них."
18.07.2021 - обратилась письменно в компанию Bonprix по вопросу НЕ
получения денежного перевода и получила ответ, что мне
перезвонят в течении 2-х рабочих дней.
20.07.2021 - вечером снова обратилась письменно в компанию Bonprix, т.к.
никто не позвонил. Получила ответ: "Ми приносимо вибачення
за доставлені незручності. Ваше звернення було передано на
з'ясування. На жаль, ми не отримали відповідь з даного
питання. Як тільки отримаємо актуальну інформацію, ми Вас
обов'язково проінформуємо."
Как долго еще ждать и получать отписки, типа: нам жаль...мы передали...мы вас проинформируем и т.д.?
Bonprix Ответ представителя Bonprix среда, 21 июля
Інно, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Згідно інформації, Ваше повернення було зареєстроване у нас в системі 21.06.2021. Ми передали Ваше звернення у Відділ рекламацій і менеджери займаються вирішенням цієї ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, менеджери обов'язково з'ясують причину несвоєчасного повернення Вам коштів на відділення Укрпошти і зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку протягом сьогоднішнього дня. Сподіваємося на Ваше розуміння та бажаємо Вам лише позитивних емоцій від покупок в нашому інтернет-магазині.

ВОПРОС ВОЗВРАТА ДЕНЕГ НЕ РЕШЕН

Данилюк Елена номер клиента 28544162 Данилюк Елена номер клиента 28544162 вторник, 20 июля
Вчера перезвонила менеджер, ничего не пообещала, разговор не о чем. Прочитала другие отзывы, люди ждут по 2-3 месяца. Обманщики и мошенники. Видимо возвратов столько, что они не справляются, или специально долго не возвращают деньги, что бы люди не связывались с возвратом.
Bonprix Ответ представителя Bonprix среда, 21 июля
Доброго дня, Олено! Згідно інформації, яка була нам надана, всі дані щодо Вашого повернення були передані на з'ясування спеціалістам Відділу по обробці повернень. Наразі, ми очікуємо відповідь щодо Вашого повернення. Не хвилюйтесь, будь ласка, компанія гарантує нашим клієнтам оформлення повернення. Як тільки повернення буде оформлене на складі, компанія Bonprix Україна Вас проінформує у вигляді смс-повідомлення на Ваш номер мобільного телефону. Дякуємо Вам за звернення!

Потеря денег и времени

Гость Гость вторник, 20 июля
Всем, кому не вернули деньги за возвращенный товар, обращайтесь в ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБУ.
Переписка с менеджером бесполезна и нужна только, чтобы зафиксировать о том, что вы их поставили в известность и отправили нужные документы, подтверждающие возврат товара.
Неподходящий товар был получен Бонприкс 20 мая - оправлен экспресс доставкой назад в тот же день, погда получен. (НК 33499299)
Прошло два... Читать отзыв

Прошло два месяца (!) - деньги не переведены до сих пор.

Хотя представитель Бонприкс написал, что деньги переведены. Но нет, конечно, никаких денег. Тянут время отписками. Кредитуются бесплатно за счет клиентов.
Мошеннические схемы.
Bonprix Ответ представителя Bonprix среда, 21 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Ми приносимо Вам вибачення за доставлені незручності і таку неприємну ситуацію. Ваше звернення було передане у Відділ рекламацій для вирішення цієї ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, Ваше повернення гарантовано буде оформлене на складі і менеджери з Вами зв'яжуться, як тільки отримають додаткову інформацію щодо Вашого повернення. Очікуйте, будь ласка, дзвінка від менеджера за контактним номером телефону, який вказаний у Вас в особистому профілі. Ще раз приносимо вибачення за таку прикру ситуацію і ми сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю. Показать 1 ответ

Раздел Возвраты и невручения

Гость Гость вторник, 20 июля
Здравствуйте! Раздел Возвраты и невручения не работает уже 3 месяца! Сколько это будет продолжаться???
Bonprix Ответ представителя Bonprix вторник, 20 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Прийміть, будь ласка, вибачення за доставлені Вам незручності. Для того, щоб ми могли перевірити інформацію щодо даної проблеми, надішліть, будь ласка, скріншот екрану з помилкою на нашу електронну адресу [email protected] і ми надамо Вам відповідь щодо даного звернення. Дякуємо завчасно за надану інформацію! Показать 1 ответ

Bonprix и его проделки

Гость Гость вторник, 20 июля
Номер клиента 33994109. Ну что ж сегодня на конец то пришло сообщение возврат оформлен, ждите денежный перевод в течение 2 недель.

Ну что ж, посмотрим на эти две недели, если денег не будет, то вопрос точно уж буду решать в суде. Посмотрю. Эта нервотрёпка, уже дело принципа, и дорогого стоит- Моего времени потраченного на решение этой ситуации. Так что Bonprix не надейтесь что ситуацию я отпустила, я могу при желании семь кругов ада пройти но дойти до цели. Так что деньги в течение двух недель я жду и не днём больше.А то отзывам людей которые здесь пишут я доверяю больше чем Вам. А они пишут что деньги и через три недели не приходят. Так что как Вы там говорите- я держу этот вопрос на контроле.
Bonprix Ответ представителя Bonprix вторник, 20 июля
Шановний клієнте, доброго дня! Компанія завжди повертає кошти нашим клієнтам і Ваш грошовий переказ обов'язково буде доставлений у регламентний термін - 14 календарних днів з моменту оформлення Вашого повернення. Як тільки переказ надійде на Ваше поштове відділення, Укрпошта Вас про це проінформує у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Дякуємо за Ваше звернення!

Не рекомендую сильно

Анна Анна вторник, 20 июля
Номер клиента 33150342, сделала возврат товара 09.06.2021г., посылка вручена сотруднику была 12.06.2021г. Ждала возврата денег, не дождалась и стала звонить, сказали менеджер со мной свяжется, НО никто со мной не связался!, но самое главное вместо возврата денег я получила НЕВРУЧЕНИЕ и возврат 0 грн.
Достоинства:
  1. Их нет от слова совсем
Недостатки:
  1. Всё, самый главный НЕ ВОЗВРАЩАЮТ ДЕНЬГИ
Bonprix Ответ представителя Bonprix вторник, 20 июля
Доброго дня, Анно! Ми приносимо вибачення за доставлені Вам незручності. Згідно отриманої нами інформації, сьогодні 20.07.2021 на нашому складі були оформлені Ваші повернення і кошти були зараховані на Ваш номер клієнта у вигляді бонусу. Додатково про оформлення повернення компанія Вас проінформує у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Дякуємо за розуміння і ми сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю!

Когда будут деньги

Елена Елена понедельник, 19 июля
Номер клиента 33902565. 27.06. 2021 мне пришло сообщение - мы получили возвращенные Вами товары по заказу № _____ и перечислили денежные средства за них. В течении 14 дней ожидайте от укрпочті сообщение. Позвонила на укрпочту-перевод на мое имя не поступал. Позвонила на бонприкс 12.07.2021 и попросила трек- номер о переводе денежніх средств, до сегодняшнего дня таки не сообщили. Если вопрос... Читать отзыв Номер клиента 33902565. 27.06. 2021 мне пришло сообщение - мы получили возвращенные Вами товары по заказу № _____ и перечислили денежные средства за них. В течении 14 дней ожидайте от укрпочті сообщение. Позвонила на укрпочту-перевод на мое имя не поступал. Позвонила на бонприкс 12.07.2021 и попросила трек- номер о переводе денежніх средств, до сегодняшнего дня таки не сообщили. Если вопрос не решается до 23.07.2021 иду писать жалобі во все возможніе Инстанции (пообещали помочь в єтом вопросе). Просто издевательство над людьми.
Достоинства:
  1. их просто нет
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Олено, доброго дня! Прийміть, будь ласка, вибачення за доставлені Вам незручності та таку неприємну ситуацію. Ваше звернення було передане у Відділ рекламацій для уточнення даних щодо Вашого грошового переказу. Не хвилюйтесь, будь ласка, менеджери тримають на контролі вирішення Вашого запитання та зв'яжуться з Вами завтра протягом дня для надання консультації! Дякуємо Вам за розуміння і ми сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю!

Адрес куда жаловаться в Украине

Данилюк Елена номер клиента 28544162 Данилюк Елена номер клиента 28544162 понедельник, 19 июля
"ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА» Киев, ул.Б.Гринченка,1 телефоны горячей линии 0443647780, 0502300428. Позвонила мне разъяснили что делать если в указанный срок не вернули деньги. Сегодня снова пообещали что менеджер со мной свяжется, естественно никто не позвонил. Уважаемые представители компании, не унижайте ни нас ни себя подобной ложью. Мне интересно а в Европе вы тоже так относитесь к клиентам, или это касается только... Читать отзыв "ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА» Киев, ул.Б.Гринченка,1 телефоны горячей линии 0443647780, 0502300428. Позвонила мне разъяснили что делать если в указанный срок не вернули деньги. Сегодня снова пообещали что менеджер со мной свяжется, естественно никто не позвонил. Уважаемые представители компании, не унижайте ни нас ни себя подобной ложью. Мне интересно а в Европе вы тоже так относитесь к клиентам, или это касается только нашей страны.
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Менеджери зв'язуються з клієнтами в порядку черги. Не хвилюйтесь, будь ласка, Ваше звернення знаходиться на контролі і до кінця робочого дня менеджер до Вас зателефонує для надання зворотнього зв'язку! Очікуйте, будь ласка, дзвінка за контактним номером телефону, який вказаний у Вас в особистому профілі. Показать 1 ответ

не советую никому

Гость Гость понедельник, 19 июля
В апреле заказала платье - получила и ужаснулась качеству . Оформила возврат и ... Переписываемся по поводу денег за возврат уже больше 2-х месяцев. Каждый раз такой ответ: "Ми приносимо вибачення за доставлені незручності. Ваше звернення було передано на з'ясування. На жаль, ми не отримали відповідь з даного питання. Як тільки отримаємо актуальну інформацію, ми Вас обов'язково проінформуємо.
Якщо виникнуть... Читать отзыв

Якщо виникнуть додаткові питання – звертайтесь!"
Какие вопросы? Верните мои деньги!!!!
Недостатки:
  1. одни минусы
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Нам дуже прикро, що у Вас склалася така думка про наш інтернет-магазин. Хочемо запевнити Вас, що ми цінуємо кожного клієнта та робимо все можливе для вирішення звернень у оперативному порядку. Для того, щоб ми могли перевірити інформацію та допомогти у вирішенні Вашої ситуації, уточніть, будь ласка, Ваш номер клієнта і менеджери компанії зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку.

Верните деньги!!!

Кардаш Галина Кардаш Галина понедельник, 19 июля
Клиент 31337577
25 июня пришла информация о принятии возврата и "ожидайте деньги в течение 14 дней УкрПочтой". Сегодня уже 19 июля, денег нет. Звоню каждую неделю, ответ один "с Вами свяжется менеджер, ожидайте!" Куда ещё можно позвонить, чтобы, в конце концов, получить свои деньги? Слов и эмоций уже не хватает!!!!
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Галино, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Згідно інформації, Ваше повернення було зареєстроване у нас в системі 25.06.2021. Ми передали Ваше звернення у Відділ рекламацій і менеджери займаються вирішенням цієї ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, менеджери обов'язково з'ясують причину несвоєчасного повернення Вам коштів на відділення Укрпошти і зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку протягом сьогоднішнього дня. Сподіваємося на Ваше розуміння та бажаємо Вам лише позитивних емоцій від покупок в нашому інтернет-магазині.

Я такая не одна

Я в шоке от прочитанного, оказывается, я не одна такая, деньги не возвращают многим, спасибо за совет обращусь в общество потребителей, один негатив. Нет одежда особенно домашняя хорошего качества, в прошлом году приобрела ветровку и куртки, я очень довольна. Но свитер после стирки превратился в платье, а брюки мне прислали ношенные, грязные, с порванными швами, так была расстроена, что ... Читать отзыв Я в шоке от прочитанного, оказывается, я не одна такая, деньги не возвращают многим, спасибо за совет обращусь в общество потребителей, один негатив. Нет одежда особенно домашняя хорошего качества, в прошлом году приобрела ветровку и куртки, я очень довольна. Но свитер после стирки превратился в платье, а брюки мне прислали ношенные, грязные, с порванными швами, так была расстроена, что просто выкинула их. Бонприкс это лотерея, если все подошло то радость, если нет то много проблем. Я считаю что на сайте нужно написать, что возврат денег производится от 45 дней, как у меня было в прошлом году. Плохое отношение к людям это факт. Эти уверения не успокаивают а раздражают. Компания абсолютно не учитывает психологический фактор.
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Олено, приносимо вибачення за доставлені Вам незручності. Нам дуже прикро, що у Вас склалася така думка відносно нашої компанії. Хочемо запевнити, що ми цінуємо кожного клієнта та робимо все можливе, аби звернення клієнтів вирішувалися якомога швидше. Ваше звернення щодо даної ситуації було передане у Відділ рекламацій для оперативного врегулювання. Не хвилюйтесь, будь ласка, менеджери обов'язково розберуться у даній ситуації і з Вами зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку. Дякуємо Вам за розуміння і ми сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю. Бажаємо гарного дня!

НЕ вернули деньги

Ровно 21 день назад компании был вручен возврат платья, 12.07.21 обратилась что-бы связался менеджер и разъяснил почему не возвращают деньги, одни уверения и обещания диспетчеров на горячей линии, а менеджер так и не удосужился связаться и разъяснить. Написала в обратную связь мы разберемся, тогда свяжемся. 2-й раз связываюсь с возвратом денег, прошлый раз прислали чужой заказ, возврат денег ждала... Читать отзыв Ровно 21 день назад компании был вручен возврат платья, 12.07.21 обратилась что-бы связался менеджер и разъяснил почему не возвращают деньги, одни уверения и обещания диспетчеров на горячей линии, а менеджер так и не удосужился связаться и разъяснить. Написала в обратную связь мы разберемся, тогда свяжемся. 2-й раз связываюсь с возвратом денег, прошлый раз прислали чужой заказ, возврат денег ждала более 40 дней, и за пересылку еще более 10 дней. Для кого на сайте пишут информацию о 21 дне на возврат денег. Последнее время размеры не совпадают то маленькое, то большое. Люблю покупать одежду для дома. Качеством довольна, но работа с клиентами ужасна. Европейская компания. Смех. Номер клиента 28544162.
Достоинства:
  1. Хорошая недорогая одежда.
Недостатки:
  1. 1.Последнее время не совпадение с размерной сеткой.
  2. 2. Очень отвратительное отношение к клиентам.
  3. 3. Никогда не возвращают деньги вовремя.
  4. 4. Удивляет то, что деньги не могут вернуть на банковскую карточку, все по старинке почтовым переводом.
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Олено, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Ваше звернення було передане у Відділ рекламацій і менеджери займаються вирішенням цієї ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, ми обов'язково розберемося у даній ситуації та з'ясуємо причину несвоєчасного оформлення Вашого повернення. Менеджери компанії з Вами зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку в понеділок протягом дня. Сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю.

Де гроші???

Гость Гость понедельник, 19 июля
Коли будуть повернуті кошти за ваше жахливе ганчір'я???
Де той міфічний менеджер, що має зі мною зв'язатися?
Недостатки:
  1. Всі мінуси
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Згідно отриманої нами інформації, за Вашим номером клієнта зареєстровано два повернення: 09.07.2021 та 13.07.2021. За регламентом компанії перекази надходять на поштові відділення наших клієнтів протягом 14-ти календарних днів. Очікуйте, будь ласка, доставку грошових переказів на Ваше поштове відділення до 23.07.2021 та 27.07.2021 відповідно. Як тільки перекази надійдуть на Ваше поштове відділення, Укрпошта Вас проінформує у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону.

Жду ответ на письмо

Гость Гость воскресенье, 18 июля
Здравствуйте! 15.07 я о своей почты, которая прикреплена у моему профилю отправила письмо на ваш Эл адрес, но ответ так и не получила! Номер клиента 10074150
Bonprix Ответ представителя Bonprix понедельник, 19 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Менеджерами компанії буде перевірена інформація, яку Ви надіслали на нашу електронну адресу і менеджер з Вами зв'яжеться для надання Вам консультації, щодо питань, які Вас цікавлять. Дякуємо за те, що повідомили про дану ситуацію! Бажаємо Вам вдалого дня!

Верните деньги

Ирина Ирина суббота, 17 июля
Номер клиента 33482485. Верните деньги!!!! Люди, что ж вы такие бесстрашные-то? Как же можно так??? Номер заказа: 9633624
Bonprix Ответ представителя Bonprix воскресенье, 18 июля
Ірино, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Ваше звернення було передане у Відділ рекламацій і менеджери займаються вирішенням цієї ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, ми обов'язково розберемося у даній ситуації та з'ясуємо причину несвоєчасного оформлення Вашого повернення. Менеджери компанії з Вами зв'яжуться для надання зворотнього зв'язку в понеділок протягом дня. Сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу з Вами подальшу співпрацю.

Верните деньги

Гость Гость суббота, 17 июля
номер клиента 33994109. Хочу сказать что не надейтесь, что менеджер Вам что то внятное скажет ( кроме «найближчим часом» ) и вопрос быстро решиться. Нет. Это лишь для не долгого Вашего успокоения, и чтоб оттянуть время. У меня за месяц с момента возврата товара до сих пор не отобразилась информация в личном кабинете, при том что их сотрудник контакт... Читать отзыв номер клиента 33994109. Хочу сказать что не надейтесь, что менеджер Вам что то внятное скажет ( кроме «найближчим часом» ) и вопрос быстро решиться. Нет. Это лишь для не долгого Вашего успокоения, и чтоб оттянуть время. У меня за месяц с момента возврата товара до сих пор не отобразилась информация в личном кабинете, при том что их сотрудник контакт центра ещё две недели назад сказала что товар у них, та и после звонка менеджера, ситуация не поменялась в личном кабинете. Теперь раскатывают о следущей неделе. Ну по крайней мере менеджер сказала за следущюю неделю, но я уже не верю ни чему.
Bonprix Ответ представителя Bonprix воскресенье, 18 июля
Доброго дня, Шановний клієнте! Оскільки з Вами зв'язувався менеджер та повідомив терміни вирішення цієї ситуації, прохання очікувати вирішення Вашої ситуації. Не хвилюйтесь, будь ласка, протягом наступного тижня Ваше повернення має бути зареєстроване на складі і компанія Вас проінформує про оформлення у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Бажаємо Вам вдалого дня та лише позитивних емоцій!
Bonprix
Одежда от Bonprix
Bonprix – хорошая одежда по доступной цене. В этом убедились многие покупатели европейских стран. География деятельности Дома посылочной торговли Bonprix: Германия, Великобритания, Франция, Голландия, Италия, Швейцария, Бельгия, Словакия, Чехия, Венгрия, Россия и Украина. Bonprix входит в состав концерна OTTO Versand (Гамбург). Большинство товаров производится в Польше,... подробнее

Интернет-магазин Garne
Интернет-магазин Garne