Бонни Хондро инструкция

Виправдовує сподівання

Оксана Оксана 6 апреля, 2020 год
Привіт.Хочу поділитися досвідом .Я багато працюю
Привіт.Хочу поділитися досвідом .Я багато працюю
(робота на ногах ) ходити по поліклініках немає часу,але з січня почала відчувати суглобів (коліна,стопи).Так як в мене мало часу Я подзвонила родичу, який працює травматологом в ОКЛ і він мені порекомендував Бонні Хондро,вже через пару прийомів я відчула легкість ходи і я змогла знову бігати і стрибати без відчуття болю та дискомфорту.А ще дуже зручно приймати один раз на день так як я завжди в русі .Вірте і ВІРА вам допоможе ))
Достоинства:
  1. Зручність прийому один раз на добу,швидкий ефект
Недостатки:
  1. Ціна

Рекомендую

Олена Олена 6 апреля, 2020 год
Завдяки Бонні Хондро, відчула радість руху, оскільки раніше, особливо на весні турбували суглоби. Лікар порадив пропити 3 місяці. На 2 тижні прийому больові відчуття менші і знеболючі приймала рідше. Плюс сподобалось, що приймати 1 раз в день.Рекомендую!

Самый удобный хондропротектор

Сергей Сергей 6 апреля, 2020 год
Зашел в аптеку что бы купить себе препарат хондроитина и глюкозамина для сустава, фармацевт порекомендовал новый Бонни, так какв нем в одном стике содержатся суточные дозы, удобно принимать 1 раз в сутки и он на данный момент, как сказали в аптеке самый комплексный, в нем и хондроитин и глюкозамин и еще добавлена сера, которая убирает воспаление.Пью уже 2 недели, удобно... Читать отзыв Зашел в аптеку что бы купить себе препарат хондроитина и глюкозамина для сустава, фармацевт порекомендовал новый Бонни, так какв нем в одном стике содержатся суточные дозы, удобно принимать 1 раз в сутки и он на данный момент, как сказали в аптеке самый комплексный, в нем и хондроитин и глюкозамин и еще добавлена сера, которая убирает воспаление.Пью уже 2 недели, удобно и эффективно.
Достоинства:
  1. удобно принимать 1 раз в день, получая суточные дозы за раз.
Недостатки:
  1. В теплой воде только нужно растворять,но обычно пью утром когда еще дома, а не в дороге

Хондропротектор

Наталія Наталія 24 марта, 2020 год
Під час занять спортом відчула дискомфорт у коліні. Лікар порекомендував хондропротектор Бонні Хондро. Переглянута склад,інструкцію,приймала 3 місяці-результат дуже хороший. На жаль, з сучасним харчуванням, без Біологічних добавок не обійтись,тільки обирати потрібно якісні удосконалені варіанти.
Достоинства:
  1. Хороша співвідношення: ціна-якість,
  2. Замітний результат після курсу прийому
Недостатки:
  1. Наявний не у всіх аптеках
Лекарства
Кальций Д3 Никомед