Боги Египта (2016) отзывы

Отзывы зрителей

Фильм Боги Египта

Ваня Ваня (Украина) 8 февраля, 2016 год
Вчора побачив рекламу в метро цього фільму і вирішив поцікавитися, що ж це за новий фільм зняли? Мм про Богів Єгипту, тема дуже цікава, як для студенту істфаку. Можна зняти крутий історичний фільм будь-якого жанру, що ж нам підготували творці "Богів Єгипту"?

Мені достатньо було побачити трейлер, щоб зробити свій остаточний висновок. Спочатку подивися без звуку і подумав, що це прикол або комедія і не розумію гумору фільму без звуку. Підключив навушники, слухаю діалоги. І думаю, що зараз будуть жарти, якісь приколи які підходять до такої графіки і всього що відбувається в трейлері, але ні, фільм серьозний!)

Короче, це реально сміття, а не фільм. Навіщо таке знімати і головне - як таке можна знімати у 2016 році??? я розумію, що такі спецефекти графіка могли бути ще на початку 2000-х але ж не у 2016 році!!!))

Навіщо брати таку реально круту тему, як історичні події, з яких можна зняти, щось ніби "Трої" або "Царства Небесного" і знімати таке г....???

Взяли крутих акторів, у яких була довіра глядача, але після цього фільму їх рейтинг впаде і дуже низько.

Кому цікаво як знімають такі фільми дивіться BadComedian, де все по поличках розкладено:

Алексей Алексей 4 декабря, 2015 год
Смотрел тизеры и трейлеры в интернете и могу сказать, что кинцо должно быть неплохим, уже хотя бы потому, что здесь мы снова увидим спартанского Джеррарда Батлера и вполне возможно, что древнеегипетский его образ будет, как минимум, не хуже.

Приключения
Орел и Решка
Орел и Решка

Того /Togo (фильм 2020)
Того /Togo (фильм 2020)

Чёрная Вдова (фильм 2020)
Чёрная Вдова (фильм 2020)

Темные начала (1 сезон 2019)
Темные начала (1 сезон 2019)

Эверест/Йети (мультфильм 2019)
Эверест/Йети (мультфильм 2019)

Фокстер и Макс (фильм 2019)
Фокстер и Макс (фильм 2019)

King’s Man: Начало (фильм 2020)
King’s Man: Начало (фильм 2020)

Чудо-женщина: 1984 (фильм 2020)
Чудо-женщина: 1984 (фильм 2020)