Bodo.ua отзывы

Bodo.ua
146 отзывов / 10971 просмотр

Спасибо. Все понравилось

Отзыв написан 9 сек назад
Пользуюсь не впервые. Спасибо.Очень все довольны. Надеюсь , что и последний подарок будет ярким изапоминающимся.Очень удобно. Пользуюсь не впервые. Спасибо.Очень все довольны. Надеюсь , что и последний подарок будет ярким изапоминающимся.Очень удобно.

«Aroma Sauna»

Отзыв написан вторник, 19 ноября
Чудова «Aroma Sauna»! Були в соляній кімнаті. Чисто, комфортно, привітна дівчина-адміністратор! Адекватні ціни, дуже затишно. Чудова «Aroma Sauna»! Були в соляній кімнаті. Чисто, комфортно, привітна дівчина-адміністратор! Адекватні ціни, дуже затишно.

Очень довольна!

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Мне очень понравилось это впечатление! Салон хороший, персонал приветливый, все сделано на лучшем уровене) очень довольна результатом Мне очень понравилось это впечатление! Салон хороший, персонал приветливый, все сделано на лучшем уровене) очень довольна результатом

Чудове враження

Отзыв написан понедельник, 18 ноября
Враження чудові, всім рекомендую. Привітний персонал, затишна атмосфера. Вартує скористатись послугами масажиста, професіонал своєї справи. Враження чудові, всім рекомендую. Привітний персонал, затишна атмосфера. Вартує скористатись послугами масажиста, професіонал своєї справи.

Відвідала процедуру спа шоколадом, в спа ценрі Золотий хаммам, дуже сподобалась, відпочила.

Отзыв написан воскресенье, 17 ноября
Відвідала процедуру спа шоколадом, в спа ценрі Золотий хаммам, дуже сподобалась, відпочила, та отримала приємні враження, рекомендую. Відвідала процедуру спа шоколадом, в спа ценрі Золотий хаммам, дуже сподобалась, відпочила, та отримала приємні враження, рекомендую.

Все просто супер!

Отзыв написан воскресенье, 17 ноября
Все сподобалось. Враження просто неймовірні. Ми дуже задоволені отриманим враженням. Будемо користуватись ще. Все сподобалось. Враження просто неймовірні. Ми дуже задоволені отриманим враженням. Будемо користуватись ще.

Все дуже сподобалось, враження неймовірні

Отзыв написан четверг, 14 ноября
Користувалась в перше, але емоції переповнюють. Завдяки таким чудовим майстрам, відчуваєш себе як дома. А фотосесія проходить в неймовірно веселій обстановці. Впевнена що далі буду користуватись вашими послугами Користувалась в перше, але емоції переповнюють. Завдяки таким чудовим майстрам, відчуваєш себе як дома. А фотосесія проходить в неймовірно веселій обстановці. Впевнена що далі буду користуватись вашими послугами

Гончарство на Шулявській

Отзыв написан четверг, 14 ноября
Враження самі позитивні!!! Це виявилось надзвичайно цікаво! Почуваєшся дуже невимушено і легко. З задоволенням піду ще) Враження самі позитивні!!! Це виявилось надзвичайно цікаво! Почуваєшся дуже невимушено і легко. З задоволенням піду ще)

шарашкина контора

Отзыв написан среда, 13 ноября
обманывают людей, дегустация вина и сыра 1000 гривен стоит в заведении - а бодо продает по 1200 еще и не качественные сыри и вина обманывают людей, дегустация вина и сыра 1000 гривен стоит в заведении - а бодо продает по 1200 еще и не качественные сыри и вина
Bodo.ua Ответ представителя Bodo.ua четверг, 14 ноября
Вітаємо. Будь ласка, надішліть свої контактні дані на пошту bodo@bodo.ua. Ми вирішимо проблему, яка склалася. Дякуємо.

Супер шеф повар!!!!

Отзыв написан вторник, 12 ноября
Шеф повар в стейк хауз супер професіонал . Розповідає і готує просто супер. Кращий в Києві. Рекомендуємо!!! А ми дуже вимогливі!!! Шеф повар в стейк хауз супер професіонал . Розповідає і готує просто супер. Кращий в Києві. Рекомендуємо!!! А ми дуже вимогливі!!!

Дякую БОДО

Отзыв написан понедельник, 11 ноября
Велике дякую Бодо за чудовий подарунок враження -стрибки на джамперах , особлива подяка нашому інструктору Андрію , який швидко навчив дитину стрибати . Велике дякую Бодо за чудовий подарунок враження -стрибки на джамперах , особлива подяка нашому інструктору Андрію , який швидко навчив дитину стрибати .

Отличный сервис

Отзыв написан понедельник, 11 ноября
Друзья подарили на день рождения сертификат бодо,выбрал картинг,масса впечатлений,остался доволен и сервисом и самим катанием))) Друзья подарили на день рождения сертификат бодо,выбрал картинг,масса впечатлений,остался доволен и сервисом и самим катанием)))

Робототехніки

Робототехніки.
Дитина була у захваті, дуже сподобалося самому складати робота, та дистанційно керувати ним з ноутбука. Дуже приємна викладач, привітна, що дитина не розуміла допомогала.
Робототехніки.

Motoholiday)

Отзыв написан понедельник, 11 ноября
Все было СУПЕР! Инструктор все объяснил доступно и быстро-кататься на таком мотобайке-КАЙФ,жалко мало времени;) Все было СУПЕР! Инструктор все объяснил доступно и быстро-кататься на таком мотобайке-КАЙФ,жалко мало времени;)

Віжгук про майстер-клас

Отзыв написан понедельник, 11 ноября
Нам дуже все сподобалось. Було смачно, позитивно, корисно і приємно... Для себе знайшли нові страви, які раніше і не мріяли готувати! Нам дуже все сподобалось. Було смачно, позитивно, корисно і приємно... Для себе знайшли нові страви, які раніше і не мріяли готувати!

Потрясающее времяпровождение!

Отзыв написан воскресенье, 10 ноября
Нам очень понравилось! Шеф-повар - класс!! Суши безумно вкусные)) Потрясающее времяпровождение обеспечено! Нам очень понравилось! Шеф-повар - класс!! Суши безумно вкусные)) Потрясающее времяпровождение обеспечено!

Полёт на тренажере Boing 737

Отзыв написан воскресенье, 10 ноября
Всё было очень круто! Копия Боинга, по ощущениям как будто летишь на самом деле. Инструктор - реальный пилот Всё было очень круто! Копия Боинга, по ощущениям как будто летишь на самом деле. Инструктор - реальный пилот

Хороший подарок!

Отзыв написан воскресенье, 10 ноября
Спасибо большое за эмоции! Дочка безумно довольна. Работают в компании действительно профи. Мы не раз уже пользовались услугой компании bodo! Спасибо большое за эмоции! Дочка безумно довольна. Работают в компании действительно профи. Мы не раз уже пользовались услугой компании bodo!

Гімнастика на полотнах

Неймовірно задоволена!)
Дійсно крутий подарунок і крутий тренер Тетяна! Обов‘язково продовжу розвиватись в цьому напрямку і дякую Bodo за таку можливість :)
Неймовірно задоволена!)

Полет на вертолете "МИ-8"

Отзыв написан воскресенье, 10 ноября
Незабутний політ в якості пілота. Це дуже складна і відповідальна робота. Дуже позитивні враження, досвідчений і доброзичливий пілот-інструктор, рекомендую всім. Незабутний політ в якості пілота. Це дуже складна і відповідальна робота. Дуже позитивні враження, досвідчений і доброзичливий пілот-інструктор, рекомендую всім.

Bodo - подарок для души и тела)

Отзыв написан четверг, 7 ноября
Заказывала сертификат SPA в подарок на день рождения мамы. Быстро отреагировали на заказ, перезвонили в течении 10 минут, доставили вовремя. Впечатлений масса, все понравилось. Bodo облегчает задачу выбора подарка, все сделают за Вас. Самые актуальные подарки. Благодарю!) Заказывала сертификат SPA в подарок на день рождения мамы. Быстро отреагировали на заказ, перезвонили в течении 10 минут, доставили вовремя. Впечатлений масса, все понравилось. Bodo облегчает задачу выбора подарка, все сделают за Вас. Самые актуальные подарки. Благодарю!)

Bodo-super!

Отзыв написан четверг, 7 ноября
Враження чудове, маршрут яскравий, покатушка вдалась, квадрикі добрі! Все сподобалось.) Будемо й надалі користуватись цим сервісом яскравих вражень! Враження чудове, маршрут яскравий, покатушка вдалась, квадрикі добрі! Все сподобалось.) Будемо й надалі користуватись цим сервісом яскравих вражень!

Чудовий сервіс обслуговування

Отзыв написан четверг, 7 ноября
Дякую за можливість розслабитись після робочого дня) у вас працюють професіонали своєї справи; дуже задоволена процедурою Дякую за можливість розслабитись після робочого дня) у вас працюють професіонали своєї справи; дуже задоволена процедурою

"Прогулянку на конях для двох"

Отзыв написан четверг, 7 ноября
Вперше скористалась Bodo у якості подарунка батькові на День народження! Серед 6 запропонованих вражень він обрав "Прогулянку на конях для двох", тому яскраві, позитивні враження від спілкування з конями та прогулянки верхи ми отримали разом!Все було супер! Вперше скористалась Bodo у якості подарунка батькові на День народження! Серед 6 запропонованих вражень він обрав "Прогулянку на конях для двох", тому яскраві, позитивні враження від спілкування з конями та прогулянки верхи ми отримали разом!Все було супер!

Стильный маникюр Днепр

Отзыв написан среда, 6 ноября
Очень приветливый персонал, а Рузана просто супер мастер. Я в восторге от посещения салона. Всем рекомендую! Большое спасибо! Очень приветливый персонал, а Рузана просто супер мастер. Я в восторге от посещения салона. Всем рекомендую! Большое спасибо!

ЕБРУ - малювання на воді:)

Отзыв написан среда, 6 ноября
Цікавий майстер-клас! Сподобається і дітям, і дорослим. Коли отримала подарунок, не була у захваті, бо назва ні про що не говорила. У студії майстриня розповіла багато цікавого про цю техніку: її історію, розвиток, зв'язок з іншими культурами, техніками та психологією. Майстриня показала багато різних технік і справді получится майстер-клас по різним техніками. Я вражена. Але щоб отримати кайф від цього...  Читать отзыв Цікавий майстер-клас! Сподобається і дітям, і дорослим. Коли отримала подарунок, не була у захваті, бо назва ні про що не говорила. У студії майстриня розповіла багато цікавого про цю техніку: її історію, розвиток, зв'язок з іншими культурами, техніками та психологією. Майстриня показала багато різних технік і справді получится майстер-клас по різним техніками. Я вражена. Але щоб отримати кайф від цього види мистецтва, помедітувати, розслабитись, потрібно більше часу і однв-дві техніки
Достоинства:
  1. Новий унікальний вид малювання з цікавою історією
  2. Гарна студія
  3. Професійний майстер
Недостатки:
  1. Для того щоб розслабитись та насолодитись не вистачило часу
  2. Зайві гучні звуки з сусідніх кімнат

Гарна робота

Отзыв написан вторник, 5 ноября
Шукали незвичний подарунок колезі по роботі і натрапили на сайт bodo.ua. Тут знайшли подарунок - політ на літаку та вирішили його придбати. Процес придбання пройшов легко та досить швидко. Менеджери спрацювали гарно та ввічливо, професійно надали консультацію. Колега від подарунка була в захваті. Шукали незвичний подарунок колезі по роботі і натрапили на сайт bodo.ua. Тут знайшли подарунок - політ на літаку та вирішили його придбати. Процес придбання пройшов легко та досить швидко. Менеджери спрацювали гарно та ввічливо, професійно надали консультацію. Колега від подарунка була в захваті.

Семейная фотосессия

Отзыв написан вторник, 5 ноября
Остались очень довольны от семейной фотосессии. Остались очень довольны от семейной фотосессии.

Мастер-класс макияжа

Отзыв написан вторник, 5 ноября
Наконец-то меня научили делать макияж правильно. Узнала много интересного и полезного. Спасибо большое компании "Bodo" и визажисту Ирочке за такое классное впечатление. Еще и совпало с днем рождения моего сыночка, так что на праздник пошла довольная и красивая! Наконец-то меня научили делать макияж правильно. Узнала много интересного и полезного. Спасибо большое компании "Bodo" и визажисту Ирочке за такое классное впечатление. Еще и совпало с днем рождения моего сыночка, так что на праздник пошла довольная и красивая!

Прогулка на лошадях для двоих. Конно-спортивній клуб "Карась"

Отзыв написан вторник, 5 ноября
Прогулка очень понравилась, время буквально пролетело!) Ребята, которые нас сопровождали, очень коммуникабельные) А главные исполнители - невероятные!) Рекомендую, не пожалеете) Прогулка очень понравилась, время буквально пролетело!) Ребята, которые нас сопровождали, очень коммуникабельные) А главные исполнители - невероятные!) Рекомендую, не пожалеете)

Bodo.ua

Bodo.ua - интернет-магазин предоставляет уникальную возможность заказать близкому человеку подарок, который запомнится ему на долгое время. Bodo.ua гарантирует удовольствие от каждого подарка, кроме того, каждый заказ сопровождается консультантом, который ответит...

Шафа (shafa.ua)
Шафа (shafa.ua)