Гроші повернули

Орися (Украина, Kiev) Отзыв написан пятница, 30 ноября
07 листопада 2018 року я постраждала від шахрайства компанії Бобер Трейд. Та виконавши усі умови програми захисту покупців для повернення компенсації, Prom.ua сьогодні мені повернув кошти, хоч я і не вірила, що це коли-небудь станеться. Дуже Вам вдячна за прекрасний подарунок до Нового року. 07 листопада 2018 року я постраждала від шахрайства компанії Бобер Трейд. Та виконавши усі умови програми захисту покупців для повернення компенсації, Prom.ua сьогодні мені повернув кошти, хоч я і не вірила, що це коли-небудь станеться. Дуже Вам вдячна за прекрасний подарунок до Нового року.
Достоинства:
  1. Кошти повернули, але будьте усі обережними. Не здійснюйте передплат за товари.
Недостатки:
  1. немає

"Кивано груп и "Бобер трейд" - МОШЕННИКИ

Алекс (Украина, Odessa) Отзыв написан вторник, 13 ноября
Внимание, МОШЕННИКИ - компании "Кивано груп и "Бобер трейд".
Требуют 100% предоплату за товар, товар не высылают. Владелец конторы Косенко Дмитрий Константирович, р/с в Правекс Банке 26002700459434. телефоны 044-364-58-42, 044-364-58-54, 096-219-93-35. тв**и.
Внимание, МОШЕННИКИ - компании "Кивано груп и "Бобер трейд".

Урок по жизни

Гость (Украина, Odessa) Отзыв написан 9 ноября, 2018 год
Первый раз попал в такую ситуацию, расслабился называется.)) Минимойка 4800грн, спасибо Кивано за урок, будьте прокляты! Первый раз попал в такую ситуацию, расслабился называется.)) Минимойка 4800грн, спасибо Кивано за урок, будьте прокляты!
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. Козлы

Кидоловы. Пром - БЕЗ службы безопасности. больше ничего там не куплю.

Александр (Украина, Odessa) Отзыв написан 9 ноября, 2018 год
Кивано Груп = Кадоло Груп.
6т за принтер - лучше пропил бы
Кивано Груп = Кадоло Груп.
6т за принтер - лучше пропил бы

Мошенники Кивано Груп

Олеся (Украина) Отзыв написан 9 ноября, 2018 год
Заказали на 5900 грн бумаги. Счёт оплатили на Кивано Груп. И тишина. Ни денег, ни товара. Обратились в полицию. Заказали на 5900 грн бумаги. Счёт оплатили на Кивано Груп. И тишина. Ни денег, ни товара. Обратились в полицию.

Крадії

Горять в пеклі Отзыв написан 8 ноября, 2018 год
Та сама ситуація. Менеджер надсилав через вайбер рахунок на оплату, а потім тиша. І вчора зовсім пром видалив цю компанію. А гроші пром не поверне, бо реквізити надсилались через вайбер, а не пром. І це найсумніше Та сама ситуація. Менеджер надсилав через вайбер рахунок на оплату, а потім тиша. І вчора зовсім пром видалив цю компанію. А гроші пром не поверне, бо реквізити надсилались через вайбер, а не пром. І це найсумніше
Достоинства:
  1. Отримала цінний досвід
Недостатки:
  1. Шахраї

Не виходять на зв'язок

Гость (Украина, Kiev) Отзыв написан 8 ноября, 2018 год
5.11 підтвердили замовлення на м'ясорубку Зелмер. Вислали у вайбері рахунок- фактуру, обіцяли доставку на четвер- п'ятниця. Сама дурепа запропонувала перерахунок, як завжди....В середу 7.11 на дзвінок відповіли, ніби готують до відправлення. Від 8.11.18 жоден телефон не відповідає, і від пром.юа надіслано листа, що компанія проходить перевірку, не робити передплату, але на жаль вже запізно. Чекаю до суботи і іду до...  Читать отзыв 5.11 підтвердили замовлення на м'ясорубку Зелмер. Вислали у вайбері рахунок- фактуру, обіцяли доставку на четвер- п'ятниця. Сама дурепа запропонувала перерахунок, як завжди....В середу 7.11 на дзвінок відповіли, ніби готують до відправлення. Від 8.11.18 жоден телефон не відповідає, і від пром.юа надіслано листа, що компанія проходить перевірку, не робити передплату, але на жаль вже запізно. Чекаю до суботи і іду до поліції писати заяву про крадіжку . Коштів, моїх коштів.
Достоинства:
  1. Жодного,
Недостатки:
  1. Аферисти, нумо писати заяви до поліції.

Осторожно, мошенники!

LILA (Украина) Отзыв написан 8 ноября, 2018 год
Сделали заказ 31.10.18 через Bigl.ua. Счет пришел от Кивано Груп. Сделали предоплату. Обещали доставку 06.11.18.
06.11.18 доставки не было, перенесли на 07.11.18.
07.11.18 с утра не доставили, а после обеда вообще все телефоны не отвечают. На Prom.ua их страницу вообще тупо удалили администраторы. ФИРМА-БАБОЧКА!
06.11.18 доставки не было, перенесли на 07.11.18.

10.11.18

Сергей (Украина) Отзыв написан 8 ноября, 2018 год
делал заказ шины Белшина Бел-121,сразу связались обговорили заказ я сделал проплату 29.10.18 ,перезвонили сказали что заказ отправят 03.11.18. перезвонили 03.11.18 вечером,сказали что на складе осталась роспаровка[мне нужно 4],сказали отправят 05.11.18,сегодня 10.11.18 до сих пор не звонили и я не могу связаться. делал заказ шины Белшина Бел-121,сразу связались обговорили заказ я сделал проплату 29.10.18 ,перезвонили сказали что заказ отправят 03.11.18. перезвонили 03.11.18 вечером,сказали что на складе осталась роспаровка[мне нужно 4],сказали отправят 05.11.18,сегодня 10.11.18 до сих пор не звонили и я не могу связаться.

погана якість обслуговування

Гость (Украина) Отзыв написан 7 ноября, 2018 год
зробили замовлення 30.10.2018 на пральну машину у компанії Бобер трейд. Консультант з нами зв'язався, домовилися про оплату. Нам скинули рахунок-фактруру, 31.10.2018 оплатили через касу банку рахунок на постачальника ТОВ "КІВАНО ГРУП".
На сьогоднішній день консультант не надає інформації точної про товар, не скидає декларації...
Достоинства:
  1. відсутні
Недостатки:
  1. витрачені гроші, а товару по факту немає

Бытовая техника

Gazovik.zp.ua