Rolidas auto отзывы клиентов

Rolidas auto отзывы клиентов
1 отзыв / 25 просмотров

Rolidas auto, vzm auto - побережіть себе і свої гроші!!!

Марта Марта четверг, 22 апреля
#vzm auto та #rolidas auto - компанії по підбору та доставці автохламу із США та країн Європи, при чому на рахунок останнього сумніваюсь, адже на сайтах немає пропозицій авто з Європи, а враховуючи той факт, що люб'язний менеджер Навід під керівництвом Арсена запевнив нас, що авто з США буде вище класом, ніж з Європи, тому треба брати, то висновки незабарились!... Читать отзыв #vzm auto та #rolidas auto - компанії по підбору та доставці автохламу із США та країн Європи, при чому на рахунок останнього сумніваюсь, адже на сайтах немає пропозицій авто з Європи, а враховуючи той факт, що люб'язний менеджер Навід під керівництвом Арсена запевнив нас, що авто з США буде вище класом, ніж з Європи, тому треба брати, то висновки незабарились! Для того, щоб заохотити клієнта внести їм аванс обіцяють трирівневу перевірку! Проте опісля розумієш, що це брехня, в порту теж нікого з працівників компанії немає, тобто ніякого контролю, фірма навіть не наймає працівника, який би міг оглянути автівку на аукціоні! Наша автівка приїхала перебрана, набагато брудніша ніж була при загрузці в порту. Крім того обіцяна трансмісія "на гарантії" виявилась в поломці, авто в плачевному стані, як сказали на сто. Працівники компанії заявили, що авто лиш заміни масла потребує, а по факту прибуття в Одесу в авто був чек transmission fault, а діагностика показала, що ремонт обійдеться в 2-3тис. дол. Та й автівку довелось везти на евакуаторі. На рахунок обіцяного офісу в Одесі, то це неправда, по факту якась закрита територія з хачами, які при вході говорят : одін заходіт. Підозрюю, що на тій закритій території щось загадкове відбувається з автівками (Одеса Промислова 1/14). До того ж додзвонитись чи щось дізнатись у компанії неможливо: або не передзвонюють, або той же менеджер переконує, що авто супер! Навіть у мене, людини, яка не близька до авторинку було 100 заперечень на рахунок автівки, яку нам начебто виграли (додам купівля авто на аукціоні 29січня 2021, розіграш мене і так-званого аукціону 4 лютого 2021), але менеджер-спеціаліст дуже "компетентний". Отже результат співпраці - нерви -3.5 міс., бюджет -10тис.дол. І це все за Форд фокус 2014р. модифікації із 305тис.км пробігу. Непогано чи не так? А про те щоб влізти у бюджет, який ми задали під ключ, то й мови нема, бо це перевищення у розмірі 4тис.дол.! По факту отримання уже розмитненого, сертифікованого та на номерах авто мені передали: мою заяву до договору позики якійсь людині, начебто працівнику, акт від компанії Везем шиппінг, яка має зовсім інший ЄДРПОУ, ніж компанія, з якою співпрацювали, та техпаспорт. Інвойс, тайтл, митна декларація, акт виконаних робіт просто не були мені надані ні в електронному варіанті, ні в паперовому! Жах, кричущий обман, це конвеєр по зароблянні грошей за л*йно. Мені здається, що це тільки в Україні таке може бути! Тож не зв'язуйтесь з такими компаніями і проблем не матимете, а довгоочікуване бажання купити авто не перетвореться в жах на яву!
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Продажа автомобилей