Благотворительный фонд "Педиатры против рака" отзывы

Отзывы пользователей
Благотворительный фонд "Педиатры против рака"

Подяка фонду та його засновнику

Бабичевська Т.В. Отзыв написан 30 января, 2019 год
Мушу не погодитися з тими негативними відгуками, які прочитала на цьому сайті. Фонд "Педіатри проти раку" заснували люди з великим і добрим серцем, які мали на меті допомагати дітям та їхнім батькам в лікуванні онкології. І це дійсно так! В 2012 році мою дитину лікував досвідчений лікар, професіонал і просто дуже добра, розумна і чемна людина - Кобись Вадим Леонідович...  Читать отзыв Мушу не погодитися з тими негативними відгуками, які прочитала на цьому сайті. Фонд "Педіатри проти раку" заснували люди з великим і добрим серцем, які мали на меті допомагати дітям та їхнім батькам в лікуванні онкології. І це дійсно так! В 2012 році мою дитину лікував досвідчений лікар, професіонал і просто дуже добра, розумна і чемна людина - Кобись Вадим Леонідович (засновник фонду), якому я, моя донька і вся наша родина дуже вдячні! Пліч-опліч з ним працювали координатори фонду: Сімчук Світлана та Кравчук Ольга. Дякуючи цій дружній команді діти отримували необхідне безкоштовне і якісне лікування, професійне, високоточне обстеження, унікальні хірургічні операції.
Достоинства:
  1. Оперативний збір коштів, прозорість, якісне лікування.
Недостатки:
  1. Немає

Спасибі за здоров'я дітей

Аліна Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Хоч і привід був поганий,але хочеться написати так:мала честь познайомитися з неймовірною людиною-Кобись Вадим Леонідович! Він дуже привітний,людяний і відкритий!Не здивована,що він є президентом фонду(дізналася про це з інтернету)!
Він проводив операцію моїй дитині!Хоча ми не з Києва,ніхто нічого не вимагав!Дуже неприємно читати коментар про якісь вимагання грошей!Не вірю!
P.S. Взагалі не пишу коментарів,але тут не змогла "пропустити крізь вуха"
P.S. Взагалі не пишу коментарів,але тут не змогла "пропустити крізь вуха"
Достоинства:
  1. Допомагають діткам і їх батькам знайти кошти на лікування
Недостатки:
  1. Мало розповсюджено інформації про фонд в ЗМІ, соціальних мережах

Це мошенніки яки вимагають гроші з батьків

Тетяна (Украина, Київ) Отзыв написан 31 января, 2018 год
це не фонд це мошенніки. Директор фонду лікар кобись каже батькам ставати на фонд бо інакше не буде лічити дітей. Фонд не допомагає нічим, кажуть ложити на карточку кобися гроші і тоді тільки будуть заказувати ліки.
Батькам не розрішають нікуди ще обращаться за допомогою, бо лічити не буде. Просто кошмар.
Достоинства:
  1. нема
Недостатки:
  1. требують гроші з батьків

Позор

Гость (Болгария, Русе) Отзыв написан 5 июня, 2017 год
Бездушные люди, которые бросаются на деньги умерших деток, минуя все преграды приличия и милосердия. Люди!!!!! Вы же люди? Вы же занимаетесь благотворительностью?? Или ЧЕМ? Бездушные люди, которые бросаются на деньги умерших деток, минуя все преграды приличия и милосердия. Люди!!!!! Вы же люди? Вы же занимаетесь благотворительностью?? Или ЧЕМ?
Достоинства:
  1. Ужасно все это и печально
Недостатки:
  1. Страшно что у нас такие фонды
Роман Отзыв написан 30 января, 2014 год
Очень жаль, что наше государство не в состоянии позаботится о здоровье своих граждан. И как замечательно, что в нашей стране существуют люди не безразличные к горю других людей. Благотворительный фонд Педиатры против рака спас жизнь не одному ребенку. Ежегодно этим фондом собираются огромные средства на закупку необходимых препаратов и оборудования для лечения деток, которые больны раком. Этот фонд дает...  Читать отзыв Очень жаль, что наше государство не в состоянии позаботится о здоровье своих граждан. И как замечательно, что в нашей стране существуют люди не безразличные к горю других людей. Благотворительный фонд Педиатры против рака спас жизнь не одному ребенку. Ежегодно этим фондом собираются огромные средства на закупку необходимых препаратов и оборудования для лечения деток, которые больны раком. Этот фонд дает надежду людям, которые ее уже почти утратили. Огромное спасибо этому фонду. Ведь здоровье наших детей - это самое главное в жизни.
1 не согласен

Благотворительный фонд "Педиатры против рака"

Благотворительный фонд «Педиатры против рака»  создали врачи педиатры в 2008 году. Основатель фонда Кобысь Вадим Леонидович – врач детского отделения института онкологии АМН Украины.  Деятельность благотворительного фонда направленна на оказание...