Бізнес Позика отзывы клиентов

Бізнес Позика отзывы клиентов
Бізнес Позика
5.0 5
3 отзыва / 1423 просмотра

рекомендую!

Віктор Отзыв написан 10 февраля, 2019 год
Купую по декілька машин в Європі, вирішив розширитися і приганяти вдвічі більше з осені. Взяв кредит і вже за 2 місяці все виплатив. Для мене 50 тисяч взяти у банку не реально, ціню що мені Бізнес позика довіряє. Купую по декілька машин в Європі, вирішив розширитися і приганяти вдвічі більше з осені. Взяв кредит і вже за 2 місяці все виплатив. Для мене 50 тисяч взяти у банку не реально, ціню що мені Бізнес позика довіряє.

професійно

Ольга Отзыв написан 14 января, 2019 год
Дякую!!! тут працюють професіонали, все на висоті. Працює сама на себе багато років, але для банків мої продажі замалі, тому користуюсь мікрозаймами- адже для підриємця позика в потрібний момент дуже важливо. Інші компанії видають по дві три тисячі на два тижні що само по собі не зручно. Бізнес позика працює лише с підриємцями і на вищі суми і довший термін...  Читать отзыв Дякую!!! тут працюють професіонали, все на висоті. Працює сама на себе багато років, але для банків мої продажі замалі, тому користуюсь мікрозаймами- адже для підриємця позика в потрібний момент дуже важливо. Інші компанії видають по дві три тисячі на два тижні що само по собі не зручно. Бізнес позика працює лише с підриємцями і на вищі суми і довший термін - дуже зручно!

выручили

Саша Отзыв написан 9 января, 2019 год
знакомый вовремя посоветовал када поламалась машина. на следущий день уже получил деньги и завез на сто. Кто.в моем бизнесе тот поймет что такое без колес быть. Спасибо за оперативность!!! знакомый вовремя посоветовал када поламалась машина. на следущий день уже получил деньги и завез на сто. Кто.в моем бизнесе тот поймет что такое без колес быть. Спасибо за оперативность!!!
Достоинства:
  1. оперативно, вошли в положениеБізнес Позика

Бізнес Позика
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Кредиты

Швидко гроші
Швидко гроші

Рейтинг: 4.3
857 отзывов
ООО Велинград
ООО Велинград

Рейтинг: 1
2 отзыва
Credit 365
Credit 365

Рейтинг: 4.9
274 отзыва
ООО "Неймеген"
ООО "Неймеген"

Рейтинг: 3
18 отзывов
MegaGroshi (Мега Гроши)
MegaGroshi (Мега Гроши)

Рейтинг: 4.6
23 отзыва
ООО Ростинвест
ООО Ростинвест

Рейтинг: 1
2 отзыва
Файна Готівка
Файна Готівка

Рейтинг: 5
2 отзыва
Фагор
Фагор

Рейтинг: 2.8
9 отзывов
CreditUP
CreditUP

Рейтинг: 2.5
46 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close