Бизнес Арт ООО отзывы

Отзывы клиентов, сотрудников, отзывы о работодателях
Бизнес Арт ООО
1.0 5
1 отзыв / 49 просмотров
Результаты отзывов

недобросовісний Франч 1с (цей відгук для програмістів та майбутніх клієнтів)

Працював там, не раджу нікому Працював там, не раджу нікому понедельник, 12 октября
Якщо ти не хочеш втрачати час дарма і працювати безкоштовно не зв'язуйся з цією фірмою! Директор, Чайка Віталій Васильович, домовляється з програмістами про закриття оплачуваних клієнтами годин. Місяць, два, три платить стабільно (в конверті), входить в довіру, потім перестає платити. Відверто бреше кожен раз, придумує відмазки, звинувачує в тому, чого не було. Що найцікавіше, це не залежить від того,... Читать отзыв Якщо ти не хочеш втрачати час дарма і працювати безкоштовно не зв'язуйся з цією фірмою! Директор, Чайка Віталій Васильович, домовляється з програмістами про закриття оплачуваних клієнтами годин. Місяць, два, три платить стабільно (в конверті), входить в довіру, потім перестає платити. Відверто бреше кожен раз, придумує відмазки, звинувачує в тому, чого не було. Що найцікавіше, це не залежить від того, чи сплатив клієнт фірмі роботи чи ні. Клієнт може затвердити роботи, закрити оплату по ним повністю, але ти, як програміст-виконавець, нічого не отримуєш від них. Ти навіть не отримаєш частини від сплаченого авансу клієнтом. Якщо будеш наполегливим, Віталій Чайка зволить закрити копійки в порівнянні з величезними заборгованостями, а потім видати що він виконує всі свої зобов'язання перед тобою.

Також не рекомендую зв'язуватися з Бізнес Арт і в якості майбутнього клієнта. Директор бере аванс (завжди завищений), і ... не закінчує роботи. Так як закінчувати роботи просто нікому, фахівці у нього не затримуються. Бреше постійно, відтягує строки здачі робіт, підсовує замість ліцензійних ключів, ключі для демо-версій. Набирає купу проектів по впровадженню конфігурацій на базі платформи "1С" за завищеними цінами і з мінімальними термінами, звичайно потім не справляється. Таким чином "просрали" парочку тендерних проектів.
На фірмі висять великі борги, зарплата не офіційна, велика заборгованість перед державою. До того ж на директорі запроводжена кримінальна справа. Будьте обережні! Це морок, з якого вибратися буде дуже складно!
Достоинства:
  1. їх немає
Недостатки:
  1. відсутній нормальний офіс
  2. зарплата в конвертах
  3. немає своечасного контролю по проектам
  4. відсутність виплати заробітньої плати
  5. борги перед державою
Бизнес Арт ООО
Бизнес Арт ООО
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

IT
Компания "Binotel"
Компания "Binotel"

Рейтинг: 4.4
1481 отзыв
Light Spider
Light Spider

Рейтинг: 5
1 отзыв
myvpn.host надёжный ВПН
myvpn.host надёжный ВПН

Рейтинг: 5
1 отзыв
Платежный сервис Liqpay
Платежный сервис Liqpay

Рейтинг: 1.5
13 отзывов
softsmm.com
softsmm.com

Рейтинг: 4.1
13 отзывов
Almada International
Almada International

Рейтинг: 4.3
7 отзывов
2m-m.com IT агентство
2m-m.com IT агентство

Рейтинг: 4.6
21 отзыв
ApeironDB
ApeironDB

Рейтинг: 5
1 отзыв
Monopolyst
Monopolyst

Рейтинг: 5
1 отзыв
Sbrod
Sbrod

Рейтинг: 5
1 отзыв


Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю