BIGLOOK интернет-магазин отзывы клиентов

BIGLOOK интернет-магазин отзывы клиентов
3 отзыва / 463 просмотра

Відмінний магазин

Марія (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Дякую Біглук за чудове обслуговування та якісну продукцію. Однозначно рекомендую компанію в цілому ! Дякую Біглук за чудове обслуговування та якісну продукцію. Однозначно рекомендую компанію в цілому !
Достоинства:
  1. Низька ціна
  2. Висока якість
  3. Швидка відправка
Недостатки:
  1. Немає
BIGLOOK интернет-магазин Ответ представителя BIGLOOK интернет-магазин 28 октября, 2018 год
Доброго дня! Дуже вдячні Вам, що знайшли час і залишили свій відгук. Дуже приймно чути такі слова в свою адресу, Ваші позитивні емоції від покупки - це наш стимул працювати ще краще. Гарного дня!

Рекоминдую магазиг

Гость (Украина, Івано-Франківськ) Отзыв написан 12 июля, 2018 год
Рекоминдую магазиг Biglook замовив чохол на простенький Iphone 6 виглядає бомбезно ну як не сказати про ціну даного товару це великий (+) Всього 39грн. LIKE Рекоминдую магазиг Biglook замовив чохол на простенький Iphone 6 виглядає бомбезно ну як не сказати про ціну даного товару це великий (+) Всього 39грн. LIKE
Добрий день! Дякуємо за відгук і рекомендацію. Дуже приємно, що Ви задоволені нашим магазином та товаром.
Гость (Украина) Отзыв написан 4 июля, 2018 год
Відмінна якість обслуговування! Весь замовлений товар прийшов швидко, якість відмінна! Відмінна якість обслуговування! Весь замовлений товар прийшов швидко, якість відмінна!
Добрий день! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що Ви задоволені якістю обслуговування. Гарного дня!

Техника

vsenado.com интернет-магазин